Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Getorste zuil
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten getorste piedestal 20e eeuw. In goede staat 97cm. Cond:G

Kakstoel
Resultaat: 90 EUR

Negentiend eeeuwse mahoniehouten kakstoel met handsteun en emaille houder, 57x52x39cm. Cond:G

Spiegel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

Wortelnoten naaitafel
Startprijs 280 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.

Wortelnoten nachtkastje
Startprijs 200 EUR

Antieke wortelnoten nachtkastje, omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, 77x36x31cm. Cond:G

Eikenhouten wandtafel, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse eikenhouten Rococo wandtafel met marquetterie gelegd fineer blad. In goede originele staat 75x85x44cm.

Grote spiegel, gefac. glas
Resultaat: 70 EUR

Oude spiegel met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x88cm.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands eikenhouten kabinet, Barok, Louis Quinze, ca 1780 met verguld messing beslag en mooie patina. 248x185x64 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet
Startprijs 450 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Spiegel, goudkleurige lijst
Startprijs 65 EUR

Oude houten goudkleurige spiegel, 2e helft 20e eeuw, facetgespelen glas 75x108cm Cond:G

Grote plantenbak inleg
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Art Deco 2-delige houten plantenbak, omstreeks 1920, eikenhout marqueterie gelegd. In goede staat 94x93x30cm.

Pronkvertico met glasopbouw, A. de Waal Dordrecht
Startprijs 400 EUR

Antieke notenhouten pronkvertico omstreeks 1900 met opstand en spiegelkroon, 4 deurs met facetgeslepen glas, in zeer goede gerestaureerde staat, gesigneerd A. de Waal Dordrecht 210x90x41cm

Model secretaire
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten model secretaire naar Duitse Barok, 18e eeuws stijlmeubel 20e eeuw 75x40x19cm. Cond:G

Grunderzeit vertico 1880
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Vertico, Gründerzeit, omstreeks 1880 met lichte fineerschade 140x96x48cm Cond:R/G

Hollands barokstijl bureau
Resultaat: 80 EUR

Hollands wortelnoten Louis Quinze Barokstijl secretaire omstreeks 1930 met bronzen beslag en klauwpoten(fineerschade) 107x83x55cm. Cond:R

Eiken commode, snijwerk in de laden
Startprijs 240 EUR

Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm

Engelse Art Deco secretaire
Startprijs 200 EUR

Engelse mahoniehouten Art Deco secretaire met glasopstand omstreeks 1930, 2-delig. In goede staat 193x73x42cm

Kapspiegel
Startprijs 110 EUR

Duitse Biedermeier kapspiegel met lades en intarsia 19e eeuw(pootje er los bij) 60x39x23cm. Cond:G

Noten Grunder zetel
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880. In zeer goede staat 120x66x65cm

Antieke mahoniehouten bureaustoel.
Resultaat: 70 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe bureaustoel op wielen, omstreeks 1870, bekleed met oker velours stoffering, in goede staat 85x67x59cm.

Beschilderde barok commode
Resultaat: 150 EUR

Duitse Neo Barok commode omstreeks 1900 met schuine hoeken en spitsenpanelen en lijstwerk, in oude bierverf 94x110x51cm Cond:G

Showroom-model bank
Startprijs 150 EUR

Mooie bank met nieuwe stoffering en 5 losse kussens, showroom-model 205x93x85cm. Cond.: G

Noten L.P. commode, 3-laden
Startprijs 140 EUR

Duitse wortelnoten Louis Philippe drie laden commode omstreeks 1870(kras op blad) 80x95x49cm Cond:R

Mahonie kapspiegel
Resultaat: 70 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel. In goede staat, 73x57x33cm. Cond:G

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegel met kroon 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x45cm. Cond:G

Hocker, bloemtafeltje
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker 1920, met floraal decor, in goede staat 51x31x31cm Cond:G

Commode
Startprijs 220 EUR

Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, bronzen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen. In goede staat 92x121x55cm

Antieke naaitafel
Resultaat: 95 EUR

Antieke Duitse Biedermeier naaitafel, omstreeks 1840, wortelnoten met intarsia, ongerestaureerd, 2 lades 78x60x39cm. Cond:M

2-Delige kist + sokkel China
Resultaat: 190 EUR

Chinoiserie kist met losse voet 18e/19e eeuws, met originele zwarte lak beschilderingen met landschappen, origineel beslag, slot en sleutel, 71x31x55cm. Cond:R/G

Eiken barok secretaire
Startprijs 200 EUR

Duitse eikenhouten 2-delige barok secretaire ca. 1800. Oudere restauratie en 1 lijst mist, verder in goede staat 205x110x70cm.

Eiken orgelgebogen commode
Resultaat: 260 EUR

Hollands 18e eeuws eikenhouten Barok commode, oudere restauraties 75x86x50cm. Cond:G

6 Biedermeier stoelen
Startprijs 250 EUR

Zes antieke Biedermeier kersenhouten keukenstoelen, met biezen zittingen, in goede staat 86x37x45cm Cond:G

Biedermeier kersen toiletspiegel
Resultaat: 110 EUR

Grote Duitse Biedermeier stijl kersenfineer toiletspiegel 1e helft 20e eeuw. In goede staat 60x80x15cm.

Zwarte etagere tafel
Resultaat: 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870. In goede staat 113cm.

Bestoken wandregaal
Startprijs 20 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Mahoniehouten Engelse bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten bijzettafel met 3 spantpoot. In goede en originele staat. ø70x66cm. Cond.: G

Beschilderde kast
Startprijs 90 EUR

Zuid-Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R

Kak stoel
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm

Lips kluis
Resultaat: 120 EUR

Antieke Lips kluis met sleutel, 1e helft 20e eeuw 74x60x50cm Cond:G

Mahonie commode
Startprijs 380 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G

Empire kastje
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Empire penantkast van mahoniefineer op eiken. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Mahonie penantkast
Startprijs 350 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm

Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Startprijs 225 EUR

Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G

Brettstuhl
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken Renaissance stijl bretterstuhl met kariatiden, maskers en druivenranken. In goede staat 107x50x43cm Cond:G

Schwarzwalder vitrinekast
Startprijs 150 EUR

Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder vitrinekast met houtgesneden paneel met panters omstreeks 1880 (licht beschadigd) 197x87x44cm Cond:R/G

Empire haardscherm
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten Empire stijl haardscherm met bronzen beslag(lichte fineerschades) 95x53x34cm Cond:R/G

2 Witgelakte wandconsoles
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhoutgestoken wandrekken, eenmaal wit gelakt, eenmaal originele polychromie 28-70cm. Cond:G

2-Deurs kast met gebogen kap
Startprijs 50 EUR

Oosterse teakhouten kast 2-deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G

Louis Philippe, pallisander tafel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollandse pallisanderhouten eettafel, ovaal met houtgesneden 4 spantpoot omstreeks 1870(2 krimpnaden blad) 77x117x91cm Cond:G

Biedermeier naaitafel
Startprijs 140 EUR

Antieke Duitse Biedermeier stijl naaitafel met 6 hoekig naaigedeelte omstreeks 1900, mahoniehout, lyra vormige driespant poot. In goede staat 77x42x42cm

Bijzettafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse naaitafel omstreeks 1880 met lade en etage, notenhouten fineer, binnenwerk met vakverdeling en spiegel (licht wormbeval) Verder in goede staat 76x55x37 cm

Iepenhouten armstoel, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Achttiende eeuwse iepenhouten Louis Seize armleunstoel. 97x63x54cm In goede staat.

Naaitafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel met etage omstreeks 1870 geschulpt blad met marquetteriegelegd fineer, binnenwerk met spiegel en vakverdeling(compleet met slot en sleutel) In zeer goede s...

2 Empire stoeltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke iepenhouten stoelen, houtgepind omstreeks 1800 met bekleedde zitting, in goede staat 93x47x50cm

Empire salontafel
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm

2 Stijlmeubels
Startprijs 30 EUR

Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G

Empire stijl spiegel
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G

Hindeloopen tafel
Resultaat: 35 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw. In goede staat 74x56x60cm.

Antieke bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G

Mahonie haardscherm
Startprijs 40 EUR

Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.

Spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse spiegel met bewerkte goudkleurige lijst, in goede staat 90x64cm.

Design salontafel, Artifort KBO Liang
Resultaat: 70 EUR

Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Windsor stoel met armleuning, in goede staat 86x52x54cm

4 Delen meubels
Startprijs 60 EUR

Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.

Spiegel met console
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G

Piano
Startprijs 75 EUR

Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...

Rond bijzettafel
Resultaat: 25 EUR

Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø

Salontafel wortelnoten
Startprijs 25 EUR

Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G

Tafeltje op klauwpoten
Startprijs 25 EUR

Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm

Mahoniehouten ronde tafel
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel, omstreeks 1830, Empire, in goede origiginele staat 74x125øcm. Cond:G

Engels mahonie kabinetje
Resultaat: 200 EUR

Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinetje 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65cm

2 Antieke beschilderde spiegels
Startprijs 40 EUR

Twee langwerpige antieke spiegels met beschilderingen op glas omstreeks 1900, met rozen en vogeldecor 82x51cm Cond:G

Antieke spiegel met schependecor
Startprijs 25 EUR

Negentiende eeuwse spiegel, drie-luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G

Stollenkastje
Startprijs 150 EUR

Hollands eikenhouten stollen 1-deurs kastje met gestoken paneel 17e/18e eeuws met ebbenhouten sierwerk met lade, in goede originele staat 139x76x48cm Cond:G

4 Franse ijzeren tuinstoelen
Startprijs 60 EUR

Vier antieke witgelakte ijzeren tuinstoelen, omstreeks 1900, 2 modellen. 82x41x54. In goede staat

Eikenhouten kist met snijwerk
Resultaat: 100 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade met houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat) 80x126x57cm Cond:G

Eiken barok kast
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse eiken uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade. Restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R/G

Japanse butlertray
Startprijs 30 EUR

Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) In originele staat 83cm

Eethoek met 4 stoelen
Startprijs 60 EUR

Oude mahoniehouten coulissen tafel met gebogen poten (2 bladen) en 4 stoelen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, 72x105øx205cm

Mahoniehouten ovale salontafel
Resultaat: 125 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe salontafel, in goede staat 60x120x160cm.

Wortelnoten Queen Anne commode
Startprijs 35 EUR

Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G

Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R

Aziatische commode met 3 lades
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese lakwerk commode 20e eeuw met houtgestoken front, floraal decor, platen zitten los, verder in goede staat 75x84x40cm

Hollands mahonie bureau
Startprijs 400 EUR

Hollands 18e eeuws Barok Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag, mahoniehout fineer met bandintarsia, fineerschades 108x103x55cm Cond:R

2 Armstoelen
Startprijs 200 EUR

Twee oude houtgestoken stoelen met nieuwe stoffering (veer gesprongen) 2e helft 20e eeuw. Verder in goede staat.Met Hollandse kroon en leeuwen Cond:R/G 107x65x65cm

Mahonie Engels ladenkastje
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke Engelse mahoniehouten 5-laden commode omstreeks 1880 met origineel beslag(lades en fronten gescheurd) Behoeft restauratie, 79x75x36cm. Cond:R

Engelse sidetable
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten sidetable met twee lades, stijlmeubel naar oud Engels voorbeeld. In goede staat 71x140x53cm

Bloemtafel met tussenblad
Resultaat: 25 EUR

Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld. In goede staat 66x35x33cm

Goudkleurige spiegel
Startprijs 20 EUR

Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G

Ingelegde vitrinekast
Startprijs 1.300 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G

Grunder kast
Startprijs 650 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R