Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Noten Grunder bijzettafel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Duitse notenhouten 6 hoekige Gründerzeit bijzettafel, omstreeks 1880 met twee etages, in goede staat 76x43x50cm.

Wortelnoten porseleinvitrine
Resultaat: 220 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.

Engels tafel papier maché
Resultaat: 185 EUR

Zeldzame Engelse papiermache tafel met Japans lakwerk, zwart en goud en parelmoerinleg, geschulpt blad(oudere restauraties) 70xø52cm. Cond:R/G

Hollands theekastje
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten grootmoederstijd kastje met glas-in-lood deurtje, lade, en nog een deur, omstreeks 1940/1950 71x64x44cm in zeer goede staat

Eiken kist
Resultaat: 160 EUR

Mooie 18e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met slot en sleutel, houtgestoken front, in goede staat 73x128x63cm

Eikenhouten secretaire
Startprijs 75 EUR

Massief Eikenhouten secretaire met vele panelen in landelijke stijl, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 108x90x46cm Cond:G

Lederen design zetel
Resultaat: 120 EUR

Moderne lederen draaibare topform design stoel omstreeks 1970-1980, chromen onderstel(lichte oxydatie) 91x80x80 Cond;G

Wortelnoten commode/penantkast
Startprijs 120 EUR

Duitse wortelnoten penantkast met halve zuilen, omstreeks 1880, Gründerzeit, lichte fineerschade, 86x95x54cm. Cond:G

Damesbureau met intarsia
Startprijs 400 EUR

Rozenhouten damesbureau met bandintarsia en bronzen beslag, 20e eeuw rolbureau met florale intarsia, ook in binnenwerk (Louis Quinze stijl) in goede staat 102x47x74cm. Cond:G

Lederen tweezitsbankje
Startprijs 180 EUR

Gele lederen tweezitsbank met twee armleunkussens, 2e helft 20e eeuw 62x90x170cm Cond:G

Engelse eikenhouten secretaire
Resultaat: 135 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G

6 Biedermeier stoelen
Resultaat: 600 EUR

Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen, waarvan twee met armleuning. In goede staat, 90x50x47cm en 94x53x60cm.

Bijzettafel
Startprijs 80 EUR

Iepenhouten Louis Philippe tafel omstreeks 1870, op 3spant poot, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, met geschulpt blad 74x85x64cm

Bronzen eettafel met naakte dame
Resultaat: 625 EUR

Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm

Eiken kist
Startprijs 60 EUR

Twentse eikenhouten dekenkist naar oud voorbeeld 20e eeuw in goede staat Cond;G 62x100x50cm

1-Deurs glaskastje 1870
Startprijs 400 EUR

Duitse notenhouten 1-deurs Gründerzeit vitrine zuilenkast, omstreeks 1870 met geslepen glas en schappen 125x88x48cm in zeer goede staat

Kapspiegel
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 67x60x25cm Cond:G

4 Antieke mahonie stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.

Boekenkast
Resultaat: 155 EUR

Grote vier delige mahoniehouten boekenkast met schappen en glazen schuifdeur 2e helft 20e eeuw in goede staat 210x31x285cm Cond;G

Wandregaal met lades en deurtjes
Startprijs 60 EUR

Houten wandregaal met drie lades en twee deurtjes 20e eeuw 157x28x21cm Cond:G

Duitse mahonie chiffoniere
Startprijs 900 EUR

Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...

Chinese houten planttafel
Startprijs 85 EUR

Oude antieke Chinese houtgestoken plantentafel omstreeks 1900, met originele lak, en floraal decor, in goede staat 79cm. Cond:G

Oude kapstok
Resultaat: 80 EUR

Oude messing met houten kapstok, met driespant voet, met kariatyden, Empire stijl 20e eeuw 177cm Cond:G

Mahonie wandtafel
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten wandtafel met kolompoot, en 4 leeuwenpoten in goede staat (krassen blad) 72x90x46cm.

Barok kabinet ca. 1780
Startprijs 800 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1780, met vuurverguld bronzen beslag(oudere restauratie) 230x60x180cm Cond:R/G

Houten schildersezel
Resultaat: 225 EUR

Beschilderde craquele verf, houten piedestal 2e helft 20e eeuw, in Rococostijl 174cm Cond:G

Empire kamerscherm
Startprijs 130 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten Empire haardscherm(verlengbaar) aan beide kanten met Oosterse voorstellingen, in goede staat 97x150x30cm

8-Hoekig ladenkastje
Resultaat: 95 EUR

Chinees lakwerk 4 laden kastje, met goudkleurig landschap, 8 hoekig 71cm, Cond:G

Rollende theewagen
Resultaat: 430 EUR

Antieke theewagen omstreeks 1920, messing met eikehout op wielen, rondom glas met deurtje, in goede originele staat 100x78x50cm.

Chinese hocker met marmeren blad
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met witgeaderd marmeren blad, 20e eeuw 73x41x41cm Cond:G

Mahonie bibliotheektrapje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap, 2e helft 20e eeuw in goede staat 123x55x47

Schrijfbureau 1880
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits Gründerzeit schrijfbureau, notenhouten fineer met snekken omstreeks 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat

Kinder penantkastje
Startprijs 225 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm

Hollands Biedermeier kabinet
Startprijs 300 EUR

Mooi Hollands mahoniehouten kabinet omstreeks 1840-1850, Biedermeier met origineel beslag en in goede staat 237x180x51cm.

Kamerscherm met snijwerk
Startprijs 75 EUR

Negentiende eeuws notenhouten haardscherm in Louis Seize stijl, in goede staat 100x170x30cm Cond:G

Pyramide ladenkast
Resultaat: 100 EUR

Zuid Amerikaanse Inca stijl houten ladenkast met figuren, 2e helft 20e eeuw 197x40x35cm. Cond:G

8-Kantige tafel op 3 poten
Startprijs 60 EUR

Antieke achtkantige eikenhouten tafel met mahonieintarsia, omstreeks 1880 Gründerzeit Duitsland, lichte fineerschade 78x79x79cm. Cond:R/G

Beren kapstok
Startprijs 800 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 20e eeuw 195cm Cond:G

Eikenhouten dekenkist
Resultaat: 100 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten deken kist met origineel slot in goede staat 80x63x140cm Cond:G

Klein noten kastje 20-er jaren
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten fineer halkastje met klauwpoten omstreeks 1930 met bandintarsia in de deuren, bronzen beslag(2 lades, 2 deuren) in zeer goede staat 59x120x55cm

Salontafel
Resultaat: 250 EUR

Antieke salontafel met 4 lades 19e eeuw, donker gebeitst oude wormbeval 40x145x65cm Cond:R

Mahoniehouten Engelse vitrinekast
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G

Engelse houtgepende stoel
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 88x54x49cm Cond:G

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 75 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 112x70x60cm Cond:G

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 40 EUR

Goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm Cond:G

Bijzettafeltje, kersen
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws kleine kersenhouten bijzettafel met gebogen poten, in goede staat 51x33x46cm Cond:G

Ingelegd bureau
Startprijs 750 EUR

Negentiende eeuws dames schrijfbureau, notenhout met intarsia, guirlandes, bandintarsia en amfora gebogen zijkanten, gebogen poten en lade(oudere restauraties) lichte fineerschades 105x91x46 Cond:G

Eiken Renaissance kast
Startprijs 1.500 EUR

Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.

2 Mahonie stoelen
Startprijs 50 EUR

Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G

Louis Philip bureaustoel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe bureaustoel met goede blauwe velours stoffering in goede staat 88x75x62cm

Notenhouten ridderfauteuil
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barokstoel met petit point stoffering, 120x83x70 cm In goede staat.

Mahonie Empire secretaire 1820
Startprijs 750 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1820 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades. Oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G

Antiek oude schildersezel
Startprijs 85 EUR

Oude vurenhouten schildersezel 1e helft 20e eeuw, verstelbaar. In goede staat 147x54x70cm.

Ronde salontafel
Startprijs 60 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G

2x Lederen poef
Startprijs 60 EUR

Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G

Lederen zetel, gemak/relax
Resultaat: 60 EUR

Blauwe lederen relaxstoel te verstellen in twee standen met veersysteem, modern en in zeer goede staat 112x82x67cm Cond:G

Kleine glasvitrine
Resultaat: 65 EUR

Glazen vitrine 1-deurs met drie etages. In goede staat 169x37x42cm

Engelse spiegel met fruit
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.

Zwart houten zuil, 19e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Geeboniseerde eikenhouten 19e eeuwse piedestal, omstreeks 1870. In goede staat 112cm Cond;G

Duitse mahonie secretaire
Startprijs 600 EUR

Mooie Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven. Totaal ingelegd met diverse houtsoorten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x9...

Thomas orgel
Resultaat: 125 EUR

Eikenhouten Lock Thomas electrisch orgel, model Thomas monticello 371, omstreeks 1980, 120x112x64cm. Cond;G

Salontafel, mahonie
Startprijs 100 EUR

Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G

Tafel met 4 stoelen
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eethoek met vier stoelen omstreeks 1870, drie-spant tafel met geschulpt blad 88x56x45cm Cond:R/G 75xø45cm

4 Biedermeier stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen omstreeks 1900, in goede staat, 90x54x45cm Cond:G

Biedermeier eettafel
Resultaat: 135 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G

Engelse salontafel
Resultaat: 75 EUR

Oude Engelse gateleg salontafel, stijlmeubel naar oud voorbeeld, houtgepend (mooie patina) in goede staat 122x50x90cm Cond;G

Kameelhocker
Startprijs 50 EUR

Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G

Art Deco vitrine
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten Art Deco 1-deurs vitrine kast met glazen schappen omstreeks 1930. In goede staat 114x58x31cm

Notenhouten verstelbare pianokruk
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten piano Hocker, in hoogte verstelbaar in goede staat 48x34cm

Eiken kinderbureau 1910
Resultaat: 90 EUR

Engels antiek eikenhouten kinderbureau met 4 lades, en uittrekblad omstreeks 1910, in goede staat 75x95x48cm

Eettafel (Ceylon)
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten Ceylon eettafel met ijzer beslagen 20e eeuw 81x74x119cm Cond;G

Hangoortafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel met mooie patina omstreeks 1900, in goede staat 75x74x105cm. Cond:G

Pallisander kussenkast
Startprijs 170 EUR

Hollandse pallisander Renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, uitneembaar, 183x175x66cm.

Eiken luierkabinet
Startprijs 600 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...

Hollandse eikenhouten ladencommode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse antieke eikenhouten vierladen commode, omstreeks 1820 met bronzen beslag, in goede originele staat 97x101x50cm Cond:G

Betaaltafel 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuws Zuid-Duitse grenenhouten betaaltafel met schuifbaar blad, en ruimte onder het blad. In goede originele staat 76x110x118cm.

6 Knopstoelen
Startprijs 100 EUR

Zes antieke Hollandse knopstoelen met biezen zittingen, omstreeks 1900, snijwerk beukehnhout gebeitst, 4 met nieuwe zitting, 2 niet gaaf, 112x40x43cm. Cond:G

Naaitafel Grunder
Resultaat: 100 EUR

Antieke Gründerzeit naaitafel met twee lades, ingelegd binnenwerk met dekselverdeling, omstreeks 1880, in goede staat 77x48x40cm.

Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.

Kamerscherm
Resultaat: 150 EUR

Oud mahoniehouten kamerscherm, 20e eeuw, in goede staat 160x140cm. Cond:G

Hindeloopen wieg (Roosje)
Startprijs 80 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G

Eiken kist
Startprijs 100 EUR

Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R

Hollands Biedermeier tafeltje
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier mahonie bijzettafel, omstreeks 1870, met 4 spantpoot en geschulpt blad. In zeer goede staat 76x84x86cm.

Bureau
Startprijs 40 EUR

Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.

Hangkastje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten Hollands barokstijl hangkastje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 72x67x20cm. Cond:G

Ingelegd tafeltje
Startprijs 35 EUR

Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G

Mahoniecommode met opklapbaar blad
Startprijs 500 EUR

Mahoniehouten Louis Seize Buffet omstreeks 1800 met drie lades, klapbuffet, 2 jaloeziedeuren met origineel beslag. 2 krimpnaden in zijkant, verder in goede staat. 79x100x52cm

Chinese hocker
Resultaat: 80 EUR

Chinese houtgestoken hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw 48xø35cm. Cond:G

Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met grote gebogen opengewerkte snekken, binnenwerk met 5 lades en 1 deurtje (krimpnaden en fineerschade) 154x100x52cm Cond:...

Eiken dekenkist
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met smeedijzeren beslag en slot(slot defect, geen sleutel) verder in goede staat, mooie patina, 75x115x70cm. Cond:G

Mahonie wandtafel
Resultaat: 135 EUR

Louis Philippe mahoniehouten wandtafel met lade en schrijfleer op blad, te gebruiken als damesbureau, 73x81x46cm. Cond:G

Naaitafeltje
Startprijs 140 EUR

Duitse Biedermeier kersenfineer handwerktafel, uitklapbaar met speldenkussen en lade, omstreeks 1840, 78x45x30cm. Cond:G

Pallisander spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Pallisander spiegel met bandintarsia omstreeks 1900 83x63cm In goede staat

Kinderstoel
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.

Antieke stoel
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G

Ovale spiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke vergulde ovale spiegel, omstreeks 1900, 63x93cm. Cond:R/G