Vier antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels, omstreeks 1900, 1 maal Villeroy en Boch met tekst, oker-zalmkleruig, 1maal Mettlach rondom figuren, mettlach rondom figuren, gebarsten, mettlach man ...
Twee delen Majolica aardewerk omstreeks 1910, schaal met vogels gemerkt Krausel nr 6669, ampforavaas, gemerkt met drie ringen nr606, Cond:R/G
Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G
Duits aardewerk Katzhütte figuur, liggend naakt met ree(vingers af) twee Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900, 15-36cm. Cond:R/G
Vier oude Duitse porseleinen figuren, danseres, oker jurk, gemerkt H.S, danseres wit nr. 8524, putti gemerkt R, bonbonschaal met putti Dresden, 11-21cm. Cond:R/G
Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemertk W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G
Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G
Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R
Drie oude Duitse porseleinen figuren omstreeks 130-1950, naakt met windhond, naakt met jurk, knielende naakte dame, 15-21cm. Cond:R/G
Antieke Royal Dux Deutschland porseleinen figuur, omstreeks 1930, voorstellende een naakte dame in goede staat 38cm. Cond:G
Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R
Vijd oude porseleinen figuren, danseressen, Sitzendorf, Unterweissbach, minimale beschadigingen10-23cm. Cond:R/G
Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm
Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G
Negentiende eeuws Frans porseleinen azijnstel met handgeschilderd floraal decor en gouddecor, mooie kwaliteit 16-17cm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein/keramiek celadon kopje, tafelschaaltje, capucijner kom 6-11cm
Oude Duitse gesigneerde keramieken vaas Seinsberg, blauw-creme-rood glazuur 27cm
Vier Delftse blauwe borden 18e eeuw met figuren en floraal decor, glazuurschade en gelijmd.
Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met floraal decor, randglazuurschade, ø31cm. Cond:R/G
Drie 18e eeuwse polychrome beschilderde Delftse schotels, bloemvaas letters P.W, stadhouder Willem V PW DS, stadhouder Willem V met spreuk(gelijmd) 22-27cm. Cond:R/G
Vijf delig 19e eeuws Delfts polychroom kaststel, gemerkt de klaauw in goede staat 21-33cm.
Grote 18e eeuwse Delftse vistreef (haring) twee scheuren, ingelijmd 38ø Cond:R
Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R
Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R