Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Zilveren lepels in cassette
Startprijs 200 EUR

Prachtige wortelnoten cassette met 13 zilveren lepels, 835/000. Cassette voorzien van spiegels als binnenwerk met 12 thee/koffielepels met puntbak en een steel met dubbele filetrand voorzien van monog...

Zilveren soepterrine met deksel
Startprijs 1.150 EUR

Prachtige zilveren soepterinne met deksel, 830/000, Duits. Ovale schaal met gelobte bewerking geplaatst op 4 krul/klauwpoten. Verfraaid met gekrulde oren en voorzien van deksel, doorlopend in vorm me...

Kristallen bonbonniere, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 835/000. Ovale schaal met puntrand voorzien van ruitslijpsel met op de bodem een ster. De schaal is voorzien van een zilveren beugel met gecontourneerde rand met...

Krist. odeurflacon, zilv. dop
Resultaat: 65 EUR

Kristallen odeurflacon, acht vlaks geslepen, voorzien van een zilveren montuur en dop, 835/000, met fraaie florale graveringen. Compleet met een geslepen kristallen stopje 9 cm. Cond.: G

Grote zilveren doos
Startprijs 500 EUR

Bijzondere grote zilveren doos, 800/000. Grote rechthoekige doos met een scharnierend deksel met duidelijke voorstelling in reliëf van feestende figuren omlijnd met een krullend florale rand. De zijka...

Zilveren brandewijnkom, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Zeer fraaie antieke brandewijnkom, zilver, 835/000. Ovale brandewijnkom geciseleerd met krullen en parelrand op bijpassende voet. Voorzien van uitgewerkte oren met zonnekoning en met putti's. Vermoed...

Gouden hanger met maansteen en diamant
Startprijs 330 EUR

Sierlijke hanger GG 585/000 met maansteen en diamant. Hanger in een sierlijke ruitvorm met 4 peervormige en 4 ovaal gefacetteerde maanstenen, omlijnt met een rand diamanten, totaal 0,08 crt. Bevestigd...

Gouden slavenband met diamant en blauw topaas
Startprijs 400 EUR

Gouden slavenband, 585/000, rood goud, met een middenstuk met een rozet bezet met een blauwe topaas, omringd met 10 zetkastjes met diamanten met oud slijpsel. Tevens zitten er twee balkjes op de band ...

Gouden ring roosdiamant
Resultaat: 190 EUR

Fraaie antieke diamanten ring goud, 585/000, Rozetring met geschulpte rand en fraai bewerkte bovenzijde van de band, bezet met diverse diamanten. Grootte kop ø 15 mm. ø 55 ca. 4,2 gr. Cond.: G

Gouden broche met parel en briljant
Startprijs 160 EUR

Gouden broche, 585/000, met briljant en parel. Fraaie broche bladvorm, gekarteld, voorzien van gematteerde bewerking met parel en 2 sprieten met 2 briljanten, totaal ca 0,05 crt. 50x30mm. ca 5,2 gr.

Gouden oorhangers zirconia
Startprijs 120 EUR

Gouden oorhangers, 750/000 met zirconia. Vierkante brisures met een ronde hanger, bewerkt met in het midden een zirconia. Totale lengte 2,5 cm. ca 3,1 gr.

Witgouden oorhangers met onyx en diamant
Startprijs 320 EUR

Elegante oorhangers WG 585/000 met onyx en diamant. Fraaie oorhangers met lange smalle pegels van onyx, totaal 9,99 crt, bevestigd aan witgouden brisures bezet met diamantjes, totaal 0,12 crt. Lengte...

Zilveren streekarmband
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 835/000 met schakels van ovale knoppen met filigrain bewerkte rand. Voorzien van een bakslot en veiligheidsketting. Lengte 19 cm breedte 2 cm. ca. 27 gr.

Gouden broche filigrain
Startprijs 120 EUR

Gouden filigrainbroche, 585/000. Langwerpige broche met cantille en filigrain bewerking. Met kanonsluiting. Voorzien van restauratie. Lengte 5 cm. ca 3,2 gr.

Gouden streekhanger
Startprijs 75 EUR

Klein gouden streekhangertje, 585/000. Fraai ovaal model met S-vormig applique en een versierd pegeltje. 30x12 mm, inclusief hangeroog. ca 1,2 gr. Als nieuw.

Gouden streekhanger
Resultaat: 90 EUR

Gouden streekhanger, 585/000. Peervormige hanger met filigrainbewerking. Vermoedelijk een deel van een mutsenbel. 4x2 cm ca. 2,7 gr. Met onedel oog.

Bloedkoraal ketting, dik
Resultaat: 210 EUR

Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.

Bloedkoraal ketting
Resultaat: 300 EUR

Collier van dikke bloedkoralen, tonvormig, 5x7-9x7 mm, Lengte 74 cm ca. 86 gr.

Parelcollier
Startprijs 75 EUR

Collier van zwarte zoetwaterparels, ø 12 mm, wat ovaal van vorm. Voorzien van veeroog. Lengte 48 cm

Zilveren slacouvert
Resultaat: 75 EUR

Slacouvert met zilveren heften, 800/000, met Empirestijl bewerking. Lengte 26 cm. Cond.: G

Zilveren dienlepel
Startprijs 60 EUR

Bijzondere zilveren dienlepel, 925/000, met ronde bak en takvormig uiteinde. Onbekende merken. 24 cm ca. 95 gr. Cond.: G

Beeld, silver overlay, sportvisser
Startprijs 185 EUR

Oude silver-overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U

Zilveren tafelstuk
Startprijs 100 EUR

Kristallen tafelstuk met zilver, 835/000. Tafelstuk met 3 kristallen bakjes met bloemslijpsel voorzien van zilveren getorst handvat en zilveren deksel met bewerkte rand. 12x15cm. Cond.: G

2 Zilveren flessenbakken
Startprijs 160 EUR

Stel 835/000 zilveren Biedermeier flessenbakken ca 15cm met fraaie gedreven en gegraveerde randen en houten bodems MT.: J. Lang en C Koops Rotterdam jl.: A 1860 Cond:G