Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Handgeknoopte Kelim
Startprijs 80 EUR

Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196

Groot Perzisch kleed
Startprijs 80 EUR

Groot oud Perzisch kleed, diverse kleuren, iets versleten, 158x204cm. Cond:R

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 200 EUR

Grote oude Oosterse Kelim, slijtage, sommige plekken door, matige conditie 286x137cm

Tapijt
Resultaat: 100 EUR

Oud zijden geknoopt tapijt, fijngeknoopt, turqoise en blauw, in goede staat 124x190cm.

Tapijt
Resultaat: 100 EUR

Oud fijngeknoopt zijden kleed, olijfgroen, in goede staat 124x183cm. Cond:G

Perzisch kleed
Startprijs 60 EUR

Langwerpig oud Perzisch kleed rood-bruin-zalm, in redelijk goede staat 120-200cm Cond:R/G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in diverse kleuren, in goede staat 347x258cm Cond:G

Handgeknoopte Kelim
Resultaat: 50 EUR

Oud Oosters handgeknoopt Kelim tapijt met verschillende kleuren in goede staat 180x110 Cond:G

Perzisch kleed
Startprijs 50 EUR

Oude Perzische loper, blauw-roze(beetje kaal) 105x246cm Cond:R

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot Perzisch kleed Bidjar, fijngeknoopt, met floraal decor in goede staat 355x250cm Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt in goede staat, 208x136cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed oker-bruin-zwart 150x228cm Cond:G

Tapijt
Resultaat: 100 EUR

Oud fijngeknoopt zijden tapijt, in goede staat 200x125cm. Cond:G

Tapijt
Resultaat: 125 EUR

Uiterst fijgeknoopt Perzisch zijden kleed, turqoise-rood, in goede staat 103x148cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors creme-rood-zwart, beschadigd Cond:S 197x132cm

Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Prachtig oud Perzisch kleed, roodbruin-zwart, mooi van kleur en in goede staat, 145x240cm Cond;G

2 Perzische kleden
Resultaat: 40 EUR

Twee Perzische kleden in goede staat, 1 fijngeknoopt, 118x67cm. en 128x78cm.

Perzisch kleed
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G

3 Perzische kleden
Startprijs 50 EUR

Drie oude Perzische kleden, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60x60-76x76-100x84cm. Cond:G

2 Perzische kleden, Kelim
Startprijs 30 EUR

Twee oude kelim Perzische kleden bruin-zwart en rood-zwart in goede staat 130x77cm 190x102cm Cond:G

Perzisch kleed
Startprijs 50 EUR

Langwerpig perzisch kleed 20e eeuw in goede staat blauw-roodbruin-zwart 104x203cm

2 Perzische kleden
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Perzische kleden, fijngeknoopt met floraal decor, eenmaal bont, eenmaal zalmkleurig, 116x77-152x116cm Cond:G

2 Perzische kleden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte kleden, in redelijke tot goede staat 91x41 en 75x139 Cond:R/G