Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Fam Verte Mei ping vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met familie Verte decor, figuren en hertenkar, Mei Ping, Kang Xy, 19,5xø11cm Cond:G

Porseleinen dame met pauw
Startprijs 70 EUR

Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G

2 Engelse beeldjes, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren gemerkt M Jonge Jockey en Amazone met gouddecor 23-23,5 in goede staat CondG

3 Porseleinen beeldengroepen
Resultaat: 30 EUR

Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G

5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas)
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G

2 Satsuma beeldjes
Startprijs 260 EUR

Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G

2 Imari tafellamp
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Imari porseleinen tafellampen met koperen monturen(electrisch later) in goede staat 90cm.

2 Imari kraagvazen
Startprijs 260 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal en Geisha decor, minimale chip kraag, 49x19ø Cond:G

4 Imari borden
Startprijs 40 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden, twee borden met chip, drie goed 18-22cm CondR/G

4 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G

2 Grote Imari schotels
Startprijs 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, bord met fijne beschildering heeft haarlijn 40-41cm Cond:R/G

Satsuma lamp
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse Satsuma tafellamp met goud en figurendecor en bronzen voet, omstreeks 1900, 89cm Cond:G

Japans 19e eeuws bord
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuws Japans porseleinen sierschotel met vogel in bloesemdecor 28,7ø Cond:G

2 Imari schalen
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen diepe schalen, schaal met centraal blauw-wit landschapsdecor, schaal met floraal en gouddecor in coulissen(randschade) ø21-ø24,5cm. Cond:R/G

3 Imari borden
Startprijs 80 EUR

Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G

Kavel divers imari
Startprijs 60 EUR

Acht delen 19e eeuws Imari porselein, 5 borden, 2 kommen en een tablet, 16-21cm. Cond:R/G

4 Japanse borden ca. 1900
Resultaat: 875 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden met opliggend landschapsdecor, omstreeks 1900 met figuren, ø27cm. Cond:G

Imarischotel, zilveren beugel
Startprijs 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familieroze schotel.Zilveren beugel, 835/000, met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul- en bloemversiering. (oude haarlijn) 18x27,5cm. Cond:R

Kavel divers imari
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen 19e eeuws Imari porselein, pijpvaas, kraagvaas,bolvaas,schenkkannetje, 2 vazen, penselen vaas 8-21cm. Cond:G

Diverse antieke tegels
Startprijs 30 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G

Tegeltableau
Resultaat: 220 EUR

Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.

8 Tegels, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G

Tegeltableau
Startprijs 30 EUR

Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G

16 tegels tableau paars
Startprijs 50 EUR

Mangaankleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:M