Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse porseleinen pop
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop F 10 152, made in Germany met gelede lichaam en kleertjes 50cm. Cond:G

Duitse porseleinen pop, Heubach
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach koppelsdorf 320/5, met kleertjes 37cm. Cond:G

Oude porseleinen pop
Resultaat: 60 EUR

Antieke porseleinen pop, gemerkt 2B papier mache lichaam 40cm. Cond:G

2 Schildpad poppen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse celluloid poppen, Kammer en Rheinhardt 728/5, Schildkröte, met lederbalg, nr 15, houten gelede armen 37-52cm. Cond:G

Kammer en Reinhardt pop
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop Simon en Halbig Kammer en Rheinhardt 43cm, met gelede lichaam en kleertjes, 41cm. Cond:G

AM Dreambaby
Startprijs 160 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop AM dreambaby 351/7.5 K 56cm papier machee lichaam open mond 1 tand, glazen ogen in goede staat

Grote Duitse bad pop
Resultaat: 90 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen bad pop, in goede staat 40cm. Cond:G

A.M. 370 porseleinen pop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop A.M 370/3, lederbalg lichaam met porseleinen onderarmen en kleertjes 55cm. Cond:G

Porseleinen pop Revalo 5
Resultaat: 110 EUR

Antieke porseleinen pop Revalo nr 5, met gelede lichaam en kleertjes, 39cm. Cond:G

Käthe Kruser schildpad pop
Resultaat: 140 EUR

Vooroorlogse Käthe Kruse jongenspop omstreeks 1920, met stoffen lichaam en schildpad hoofd, verf gezicht laat los 39cm. Cond:G

Lenci pop + vilt kleden
Resultaat: 100 EUR

Zeer oude stoffen Lenci pop(meisje) met vilt kleertjes en vilt lichaam, origineel, geschilderde ogen, 30cm. Cond:G

Bad pop + Gloria pop
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse porseleinen badpop en schildpad Gloria pop 23-19cm. Cond:G

4 Schildpad poppen
Resultaat: 100 EUR

Vier oude Duitse Celluloid schildpad poppen 20e eeuw, jongen nr 53 stoffen lichaam, meisje nr 56 Inge vinger af, Inge been af, schildpad gelede lichaam nr 14, lederbalg 50-55cm. Cond:R/G

7 Celluloid poppen
Startprijs 100 EUR

Zeven diverse oude celluloid poppen, minerva groot, schildpad baby, PPMK meisje, schutzmarke jongen, minerva meisje, DE meisje met vlechten, 30-55cm.

4 Stoffen poppen (Lenci?)
Startprijs 80 EUR

Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G

5 Oude poppen, gemod. haar
Resultaat: 120 EUR

Vijf antieke Duitse poppen met gemodelleerd haar, borstkop minerva, borstkop 19e eeuw papier mache, 3 maal papier mache o.a. AM 2 ongemerkt 29-58cm. Cond:G

4 Oude poppen
Resultaat: 60 EUR

Vier oude poppen, drie meisjes en een jongen, 45-55cm. beschadigingen, Cond:R/G

Kavel poppen en speelgoed
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse oude speelgoed poppen etc. o.r S.F.B.J papier mache pop, celluloid, aardewerk, papiermache, popjes en onderdelen 27x42x52cm. Cond;G

3 Vooroorlogse poppenmeubels
Startprijs 30 EUR

Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G

Doos meccano
Resultaat: 65 EUR

Grote doos vol meccano speelgoed, 30x37x28cm. Cond:R/G

AM Haren wenkbrauwen
Resultaat: 225 EUR

Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...

Russisch popje met boekje
Resultaat: 45 EUR

Oud Russisch stoffen popje met daarbij een verzamelmap met Russische prenten van klederdracht, omstreeks 1955, in goede staat 19-30cm.

2 Kinderfornuisjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude kinderfornuisjes, eenmaal blik omstreeks 1930 Duitsland, en een van gietijzer, 2e helft 20e eeuw 16-25cm. Cond:R/G

Blikken speelgoedboot
Resultaat: 175 EUR

Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G