28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Klokje 3624
Klokje

50 EUR

2 Stellen kandelaars 2078
2 Stellen kandelaars
Startprijs 60 EUR
Koraal boeddha 2071
Koraal boeddha

135 EUR

Junghans regulateur 3595
Junghans regulateur

50 EUR

Messing schildersezel 2064
Messing schildersezel

190 EUR

Empire pendule, staande man 3588
Empire pendule, staande man

2.350 EUR

Bureauklokje, 18e eeuw 3581
Bureauklokje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Franse Art Deco lamp 2028
Franse Art Deco lamp

120 EUR

Hocker, bloemtafeltje 4216
Hocker, bloemtafeltje
Startprijs 100 EUR
Replica Egyptisch museumstuk 2021
Replica Egyptisch museumstuk

135 EUR

Zilveren botermes + eierlepel 625
Zilveren botermes + eierlepel
Startprijs 130 EUR
Noten Grunder zetel 4209
Noten Grunder zetel
Startprijs 180 EUR
Grote globus op standaard 2014
Grote globus op standaard

850 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 1866 618
Zilveren pepermuntdoosje 1866
Startprijs 110 EUR
Pronkvertico met glasopbouw, A. de Waal Dordrecht 4202
Pronkvertico met glasopbouw, A. de Waal Dordrecht
Startprijs 400 EUR
Zilver vergulde ring met amethist 611
Zilver vergulde ring met amethist
Startprijs 20 EUR
4 Jugendstil klokjes 3545
4 Jugendstil klokjes
Startprijs 350 EUR
Engelse grandmother klok 3538
Engelse grandmother klok
Startprijs 225 EUR
Tafelpendule, Gustav Becker 3531
Tafelpendule, Gustav Becker
Startprijs 225 EUR
Steendruk 1510
Steendruk

15 EUR

13 Zilveren servetbanden 575
13 Zilveren servetbanden

65 EUR

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel 1503
Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR
Schilderij, schommelpaard 1496
Schilderij, schommelpaard

35 EUR

4 Delen speelgoed 3154
4 Delen speelgoed

25 EUR