28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Grote globus op standaard 2014
Grote globus op standaard

850 EUR

Tafelpendule, Gustav Becker 3531
Tafelpendule, Gustav Becker
Startprijs 225 EUR
Zilveren botermes + eierlepel 625
Zilveren botermes + eierlepel
Startprijs 130 EUR
Buste, Jezus, Beroude 5062
Buste, Jezus, Beroude
Startprijs 130 EUR
Boekensteunen justitia 5055
Boekensteunen justitia
Startprijs 115 EUR
Zilveren pepermuntdoosje 1866 618
Zilveren pepermuntdoosje 1866
Startprijs 110 EUR
Bronzen valk 5048
Bronzen valk

140 EUR

Zilver vergulde ring met amethist 611
Zilver vergulde ring met amethist
Startprijs 20 EUR
Steendruk 1510
Steendruk

15 EUR

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel 1503
Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR
4 Delen speelgoed 3154
4 Delen speelgoed

25 EUR

AM Maat 14 3147
AM Maat 14

200 EUR

AM Haren wenkbrauwen 3140
AM Haren wenkbrauwen

225 EUR

Schilderij, schommelpaard 1496
Schilderij, schommelpaard

35 EUR

13 Zilveren servetbanden 575
13 Zilveren servetbanden

65 EUR

Zilveren schaar met ketting 568
Zilveren schaar met ketting
Startprijs 140 EUR
Lot zilveren sieraden met barnsteen 561
Lot zilveren sieraden met barnsteen

35 EUR

6 Oude Minerva poppen 3104
6 Oude Minerva poppen

60 EUR

Lumo en Otto Dresse pop 3097
Lumo en Otto Dresse pop

80 EUR

Beeld, lezende heer 5012
Beeld, lezende heer
Startprijs 375 EUR
2 Landkaarten, 18e eeuw 1460
2 Landkaarten, 18e eeuw

70 EUR

Armand Marseille 390 pop 3090
Armand Marseille 390 pop

90 EUR

2 Vuurvergulde bronzen kandelaars 5005
2 Vuurvergulde bronzen kandelaars
Startprijs 1.250 EUR
2 Perzische kleden 4521
2 Perzische kleden

50 EUR