Set van 5 18e eeuwse Chinees Imari kop en schotels, 1 extra kopje, goud en bloemdecor, 2 kopjes goed, 2 schotels goed, 6-11lcm. Cond:R/G
Grote Chinese porseleinen dekselpot met floraal decor 17-18e eeuws, haarlijn en chip, 26xø22cm. Cond:R
Twee 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met swastika en floraal decor(chip) 21,2ø Cond:G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met Chinees decor en geribbelde omranding(lichte glazuurschade) 23ø Cond:G
Vier delen Chinees porselein 2e helft 20e eeuw, schenkkannetje, schaaltje, bord met groen glazuur, schaaltje op hoge voet 9-18cm. Cond:G
Grote antieke kantonese vaas met krijgers gemerkt, barst, 45cm. Cond:R
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, vogel, en foohonden decor, kantonees, gemerkt, bovenrand ingekort 43cm. Cond:R
Grote antieke kantonese vaas omstreeks 1900, met krijgers gemerkt, in goede staat 43x45cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Japans porseleinen diepe schaal Satsuma gemerkt, floraal en figuren decor 9,5xø24cm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R
Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit in goede staat 5,2x7ø
Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit perfect sluitend, in goede staat 7x6,4ø
Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm
Duitse antieke eivormige dekseldoos met floraal decor, gemerkt R.S Suhl, omstreeks 1900, 12x18x11cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinvazen met floraal decor en strikken, chip, 31cm. Cond:R
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw, wit, o.a Thüringen, 3 maal Bisquit, en 1maal glans wit meisje, 13-20cm. Cond:G
Twee Duitse Dresden porseleinen tafellampen 2e helft 20e eeuw, twee voorstellingen met schaapsherders(pootje schaap los erbij) 28cm. Cond:R/G