Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese dekselpotten
Startprijs 100 EUR

Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G

7 Delen jade
Resultaat: 220 EUR

Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm

7 Delen jade
Resultaat: 200 EUR

Zeven maal oude Chinese Jade, 2 armbanden, draak, bewerkte plaquette, medaillon, brede ring, snijwerk calebas 3,5-7,5cm Cond:G

2 Japanse schenkkannetjes
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.

2 Yixing theepotjes
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Tixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R

Kang Xi gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen gemberpot met Kang Xy stijl decor, ongemerkt,in goede staat 18x18ø Cond:G

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G

4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm

Fam Rose vaas met vogels
Startprijs 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze vaas met paradijsvogeldecor, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41xø18cm. Cond:G

9 Diverse vaasjes/flesjes
Startprijs 200 EUR

Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...

3 Gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, 1 met haarlijn in bodem 17,5x18ø Cond:G

2 Fam Rose dekselpotjes
Startprijs 50 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G

Groot Chinees beeld
Startprijs 275 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G

Chinees dekselpotje
Resultaat: 40 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R

Bottle met ivoren lepel, laat 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen 18e/19e eeuwse bottle met ivoren lepel, rondom landschap met figuren decor in goede staat 8,5x3,1cm

3 Delen Amsterdams bont
Resultaat: 75 EUR

Drie 18e eeuwse Amsterdams bont porseleinen kommen met chineer decor met figuren, 1 goed, 1 randglazuurschade 6,5x15ø Cond:R/G

2 Engelse vazen met draken
Startprijs 40 EUR

Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G

Chinese schenkkan, 17e-18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen schenkkan 17e-18e eeuw, Kang Xi met bloemdecor. Glazuurschade handvat (bijgewerkt restauratie) 17cm. Cond.: R-G

Grote Chinese vaas
Startprijs 220 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G

Grote vaas
Startprijs 75 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M

Chinese dekselpot
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R

Chinese beeldengroep op spiegel
Startprijs 75 EUR

Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuur 20e eeuw, 1 beschadigd 5-9cm Cond;R/G

Chinese beeldengroep op spiegel
Startprijs 75 EUR

Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuren 20e eeuw, waarvan twee beschadigd 5-10cm Cond:R/G

Gekleurde Chinese vaas
Startprijs 140 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G