Fraaie zilveren doos, 835/000, Hollands. Langwerpige doos met mooie ribbewerking aan de bovenzijde en voorzien van een met hout ingelegde binnenkant. Voorzien van scharnier. MT.: Fa. A. Presburg & Zoo...
Zilveren doos, 835/000. Grote langwerpige doos met korrelguilloche bewerking en een facetrand. Voorzien van houten interieur met verdeel vak. Voorzien van importeursteken.: D.J. Aubert, 's Gravenhage ...
Zilveren taartschep, 835/000, met agaten heft. Biedermeier taartschep met een opengewerkt en gegraveerd motief. Gemonteerd aan een agaten heft. MT.: Onduidelijke stempel jl.:B: 1886 Grootte 27x8 cm. C...
Fraaie kristallen schenkkaraf met zilveren voet, 835/000. Karaf voorzien van een versiering met amandel- en takslijpsel met stop geslepen in een punt. De karaf is geplaatst op een zilveren voet met ee...
Twee grote zilveren scheppen, 925/000, versierd met een man en een vrouw. Schep aan de bovenzijde van de bak versierd met floraal decor met op de steel een uitgewerkte bloemenrank bekroond met een man...
Poederdoos van schildpad met zilveren rand. Ronde schildpaddoos met geschulpte zilveren rand voorzien van scharnier.ø 8 cm. Voorzien van belastingteken voor inlandse werken. Cond.: G
Zilveren kandelaar, 800/000. 3-Lichts kandelaar met fraaie roosbewerking op vierkante voet met florale randen en bewerkingen. 20x11x12 cm. ca 198 gr. Cond.: G
Twee fraai uitgewerkte zilveren lepels, 800/000, Duits. Een zilveren roomlepel met ovale bak en een uitgewerkte steel met bloem en bladdecor en een opdienlepel met een geschulpte bak en een steel, bew...
Gouden oorhangers, 585/000, met granaat. Brisures voorzien van een GG bloemrand voorzien van gravurebewerking met in het midden een gefacetteerde granaat. Grootte 25x13 mm. ca. 3 gr.
Grote gouden creolen, 750/000, met granaten. Creolen versierd met een geschulpte rand voorzien van 4 ronde granaten. ø 30 mm. ca 11,2 gr. Voorzien van restauratie.
Granaatarmband met gouden sluiting, 585/000. 3-Rijige armband van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, bevestigd aan een ronde sluiting met cantille bewerking met een granaat. Lengte 18,5 cm
Granatencollier en broche. Granatencollier met gouden kapitolstokje, ø 3,5 mm, Lengte 74 cm en een deel van een gesp gemaakt tot broche bezet met granaten. 2x2,5 cm.
Double hanger met granaten. Hanger in een bloemvorm bezet met 9 granaten met oud slijpsel. Grootte hanger 26x18 mm. Totaal ca 3,2 gr.
Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke GG 585/000 streekbroche. Vijf rijen collier met bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloedkoraal, f...
Collier met 3 rijen bloedkoraal, 3 mm, versierd met 10 zoetwaterparels, ø 10 mm, 20 gouden bolletjes en een gouden bolsluiting. Lengte 50 cm.
Collier geknoopt met zoetwaterparels en bloedkoraal. Onderaan het collier hangt een hoedje, goud op zilver, bezet met diamanten ca 100
diamanten met 12 kwastjes met bloedkoraal en parel. Lengte coll...
Mooie grote streekbroche, GG 585/000, met bloedkoraal. Antieke streekbroche met geschulpte rand, filigrain, bollen en knopjes. In het midden van de broche zit een grote bloedkoraal, ø 13 mm. ca. 12.75...
Collier en armband met parel en granaatkralen. Met zoetwaterparels en ronde granaatkralen. 3 Rijen bevestigd aan een bloemsluiting, zilver-verguld met witte en rode stenen.Lengte 20 cm en 42 cm
Bijzondere bloedkoralen hanger/broche met verguld montuur. Fraai uitgewerkte hanger van bloedkoraal. Ontbreekt een kleine stukje. 4x7,5 cm. ca. 14,6 gr. Cond.: G
Collier van Robijn-zoisit kralen met draaisluiting. Verlopend collier van gefacetteerde Robijn-Zoisit kralen, 7-14 mm. Lengte 56 cm. ca 101 gr.
Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in grootte met double sluiting. 4-40 mm. Lengte collier 45 cm. ca 43 gr.
Zilveren dienblad met engelen, 925/000, Engels. Rechthoekig dienblad met gecontourneerde omgeslagen rand met in het midden een diverse hoofden van engelen. MT: Walker & Hall, Chester jl.: F: 1906. kl...
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. Cond.: R-G
Barnstenen luchtballon met zilveren mand en constructie op barnstenen "berg". Kleine breuk in. 6x8 cm. ca 73 gr. Cond.: R-G