Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G
Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Bijzonder zilveren doosje, 925/000, in de vorm van een viool met graveringen en voorzien van snaren en een kinsteun. 7,5x2,5 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 835/000, en rokhaak. Een fluwelen tas met zilveren papagaaienbeugel versierd met krul en veer gravure en voorzien van een ring. Aan de ring zit een onedele ta...
Twee armbanden met 3 rijen edelstenen met goud op zilveren sluiting. Een armband met parels en rozenkwarts, aan een bloemsluiting met paarse en witte stenen en een armband met diverse kleuren agaat me...
Fijne witgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. ø 52 ca 1,7 gr.
Zilveren botermes met zilveren eierlepel. Een zilveren botermes, 925/000 Engels met Biedermeier graveerwerk en parelmoeren greep, MT.: Richard Martin & Ebenezer Hall, -Martin, Hall & Co- Sheffield, jl...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000.Rond doosje met gecontourneerde rand met Biedermeier krul graveerwerk aan de bovenzijde. met geribbelde zijkanten en gladde achterkant. MT.: Onleesbaar, jl.: G:1866. ...
Zilver rosé vergulde ring, 925/000, bezet met amethist en een rand met zirconia's. Grootte ringkop 17 mm. ø 56 ca 4,7 gr.
Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.
Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G
Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.
Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat
Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.
Dertien zilveren servetbanden, 835/000, bestaande uit 7 servetbanden, diverse modellen en 6 vingerhoedringen. Voorzien van monogramgravures. Totaal ca 265 gr. Cond.: G
Schaar met zilveren grepen en jasseron ketting, 835/000. Een huishoudschaar met gekrulde zilveren benen voorzien van Biedermeier krulgravures. Aan de schaar zit een zilveren jasseronketting van 80 cm....
Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø