Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ketel met comfoor 24
Zilveren ketel met comfoor
Startprijs 820 EUR
Verguld zilveren naaldenset in doos 23
Verguld zilveren naaldenset in doos
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Schwarzwalder klokje 3646
Schwarzwalder klokje

Resultaat:

50 EUR

Lenzkirch klokje 3644
Lenzkirch klokje
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Antieke bestekcassette 2111
Antieke bestekcassette

Resultaat:

70 EUR

2 Petroleumlampen 2107
2 Petroleumlampen
Startprijs 80 EUR
Zilveren Biedermeier beursbeugel 89
Zilveren Biedermeier beursbeugel
Startprijs 65 EUR
Hanger GG, parels 760
Hanger GG, parels
Startprijs 60 EUR
Zilveren cabaret 19
Zilveren cabaret
Startprijs 350 EUR
3-Delige zilveren zout/mosterdset 18
3-Delige zilveren zout/mosterdset
Startprijs 550 EUR
Zilveren eierset 15
Zilveren eierset
Startprijs 225 EUR
Zwaard in schede 2099
Zwaard in schede
Startprijs 60 EUR
Kavel divers bont 2097
Kavel divers bont
Startprijs 40 EUR
Gouden oorhanger parel briljant 8
Gouden oorhanger parel briljant
Startprijs 750 EUR
Broche, roze steen 759
Broche, roze steen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Turkoois halsketting 757
Turkoois halsketting

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden broche met onyx en diamant 756
Gouden broche met onyx en diamant

Resultaat:

100 EUR

Dubbel bloedkoraal halssnoer 83
Dubbel bloedkoraal halssnoer
Startprijs 340 EUR
33 3
33
Startprijs 350 EUR
Bronzen denker 5036
Bronzen denker
Startprijs 50 EUR
Ru van Rossum '86 1124
Ru van Rossum '86
Startprijs 100 EUR
Bronzen fotolijst met 2 putti 2241
Bronzen fotolijst met 2 putti
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Kavel met 12 fotolijstjes 2226
Kavel met 12 fotolijstjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Boeken Duitsland (oorlog) 2189
2 Boeken Duitsland (oorlog)

Resultaat:

90 EUR