Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Sierkurken 715
3 Sierkurken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren vleesvork 718
Zilveren vleesvork

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren breidophouder 746
Zilveren breidophouder

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie zilveren miniaturen 748
Drie zilveren miniaturen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 774
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren speldenkussen 399
Zilveren speldenkussen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren theeschepje 438
Zilveren theeschepje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Drie zilveren miniaturen: ijskar, kaas, stoel 521
Drie zilveren miniaturen: ijskar, kaas, stoel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Engelse bijbel, zilveren hoekstukken 539
Engelse bijbel, zilveren hoekstukken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, ijsbakfiets 616
Zilveren miniatuur, ijsbakfiets

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, haringkar 623
Zilveren miniatuur, haringkar

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren doosje, viool 675
Zilveren doosje, viool

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Koekjestrommel + zilv. lepeltjes 693
Koekjestrommel + zilv. lepeltjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kristallen toiletdoosje, zilv. deksel 694
Kristallen toiletdoosje, zilv. deksel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zalfpotje met zilveren deksel 697
Zalfpotje met zilveren deksel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6 Zilveren grapefruit lepels 775
6 Zilveren grapefruit lepels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren theezeef + lekbak 794
Zilveren theezeef + lekbak

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
7 Zilveren lepels 494
7 Zilveren lepels

Resultaat:

31 EUR

Verkocht
Zilveren druppelvanger en zoutvaatje 240
Zilveren druppelvanger en zoutvaatje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren jamlepel en sauslepel 424
Zilveren jamlepel en sauslepel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren portemonnee 471
Zilveren portemonnee

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Blikje met 12 zilveren lepeltjes 516
Blikje met 12 zilveren lepeltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren vesta 525
Zilveren vesta

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7 Delen plated 600
7 Delen plated

Resultaat:

30 EUR