Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors creme-rood-zwart, beschadigd Cond:S 197x132cm

2 Perzische kleden
Resultaat: 40 EUR

Twee Perzische kleden in goede staat, 1 fijngeknoopt, 118x67cm. en 128x78cm.

Sculptuur van een hond
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin

Bronzen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke miniatuur figuren, bronzen beer, Chinese wijsheer, bronzen vishanger, Boeddha zilver? Boeddha brons, en een kleine Geisha 2-5,5cm

3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm

Mandelgeslepen kristallen kaasstolp
Resultaat: 40 EUR

Antieke amandelgeslepen glazen kaasstolp, chips onderrand 22-23ø Cond:R/G

Glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

Orrefors glazen vaas, Sven Palmquist, met gegraveerde voorstelling, meisje met viool 16,5cm. Cond:G

Kavel met 25 glazen
Resultaat: 40 EUR

Groot lot diverse gekleurde glazen, 25 stuks diverse slijpsel en kleuren en marmeren borrelglaasjes, 5-15cm. Cond:G

Kavel met 12 delen glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Lot divers glas, o.a twee glazen schalen op voet met slijpsel en gouddecor, 5 setjes van 2 borrelglaasjes, 20e eeuw 6-24cm. Cond:G

Duitse chocoladeketel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen chocoladekan met floraal decor, omstreeks 1880, gemerkt, R, in tuit(minimale chip) 20x26xø 17cm. Cond:G

Serviesje 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws serviesje met blauw flotraal decor, keramiek, melkkan en 5 kop en schotels, theekan, 6-22cm

5 Meissen schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf vooroorlogse Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met geschulpte rand, 4x Zwiebelmuster, 1 x bloemen met goudrand, Cond:G

5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas)
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G

Diverse tegels
Resultaat: 40 EUR

Negentien antieke wandtegels met florale decors. in goede staat, 13x13 cm. Cond.: G

Aardewerken kruik 1881
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse steengoed Westerwald schenkkan anno 188, met hert en haandecor en ranken, in goede staat 34x22øcm.

3 Petrus Regout kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Hollands societe ceramique Maastricht kastkommen, decor canton, 1 met randschade, 11x16øcm. Cond:R/G

2 Makkumse kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote vooroorlogse Makkums keramieken kommen met floraal decor en geschulpte rand 9,5x21ø in goede staat

Delftse dekselpot
Resultaat: 40 EUR

Mooi antieke Hollandse oud Delft gemberpot omstreeks 1900 nr385, letter K.AL. met pauwendecor, in goede staat 20x17ø

5 Delen fruit van porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf keramieken delen fruit, Italie, o.a Bassano, Napels, minimale chip mogelijk 6-24cm Cond:R/G

Porseleinen koffiekan
Resultaat: 40 EUR

Art Deco porseleinen plated koffieservies omstreeks 1930 Bavaria Maja 12-22cm Cond:G

2 Porseleinen beelden, man/vrouw
Resultaat: 40 EUR

Twee grote porseleinen figuren Duitsland, 2e helft 20e eeuw, Gerold Bavaria met gouddecor, 34cm Cond:G

Keramiek beeld, eekhoorn
Resultaat: 40 EUR

Groot Art Deco keramieken eekhoorn, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31cm. Cond:G

Chinese theepot, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met symbolen, scheur en tuit beschadigd 17,5x11,5ø Cond:R

Kantonese vaas
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese Kantonese vaas omstreeks 1900, gemerkt, met vele figuren, in goede staat 19cm Cond:G

Chinees dekselpotje
Resultaat: 40 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R

3 Japanse kommen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonees ø18-ø25 Cond:G

Divers Hollands aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Zes delen Hollands aardewerk, o.a. oud Delft kaststel, 2 borden oud Delft, 1 bord Makkum 21-40cm. Cond:G

Divers 19e eeuws porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen 19e eeuws porselein, comfort, kop en schotels, theepot, vaasje 8-16cm. Cond:R/G

4 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw, wit, o.a Thüringen, 3 maal Bisquit, en 1maal glans wit meisje, 13-20cm. Cond:G

Katzhütte figuur + 2x Staffordshire
Resultaat: 40 EUR

Duits aardewerk Katzhütte figuur, liggend naakt met ree(vingers af) twee Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900, 15-36cm. Cond:R/G

Groot imari bord
Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø

Zilveren oorhangers camee
Resultaat: 35 EUR

Bijzonder fraaie zilveren oorhangers,835/000, met camee en markesiet. Oorschroeven met daaraan hangers versierd met markesiet en camee. 3 cm. ca. 6,6 gr.

Zilveren broche met goud
Resultaat: 35 EUR

Zilveren broche, 925/000, met gouden stukje 333/000. Ronde bolle broche, gehamerd, met gouden accent. ø 25 mm ca 6,2 gr.

Zilveren brede armband
Resultaat: 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met grote ovale schakels.Breedte 4,5 cm. Lengte 18 cm. ca. 35 gr.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 platte colliers, 5 kettingen met hangers o.a barnsteen en een armband met filigrain. ca 85 gr.

Drie cameën
Resultaat: 35 EUR

Drie langwerpige cameeën, uit onyx, met mannenhoofd met helm. 15x20 mm.

Zilveren hanghorloge
Resultaat: 35 EUR

Zilveren hanghorloge, 800/000, bevestigd aan een zilveren ankercollier, 835/000. Een horloge, ø 28 mm, mechanisch, Monté, met floraal bewerkte rand en schild op de achterzijde. Lengte 65 cm.

Zilveren hanger met parelmoer
Resultaat: 35 EUR

Zilveren hanger en collier, 925/000, met parelmoer. Fijn lang collier met grote ovale hanger met een groot stuk donker schelp/parelmoer, 46x26 mm, met daarboven een gladde rand met wit parelmoer, 18x8...

Zilveren speldenkussen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren speldenkussen, 835/000, met gematteerde rand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. ø 5 cm Cond.: G

Zilveren broche met granaat
Resultaat: 35 EUR

Antieke zilver-vergulde broche met granaat en parels, ø 2.5 cm, ca 4,4 gr.

Lot onyx opaal doubletten
Resultaat: 35 EUR

Lot met 20 onyxstenen ingelegd met blauw opaal. Zeshoekig modellen 6x11.5mm-8x15 mm

4 Cameeën
Resultaat: 35 EUR

Vier cameeën met onyx. Vier ovale cameeën met fraai uitgesneden vrouwenhoofd. ø 16x12 mm.

Zilveren theeschepje
Resultaat: 35 EUR

Klein zilveren theeschepje, 835/000, Biedermeier model met een steeleinde met dubbele filetrand en florale gravering. MT.: J.Heijneker, Amsterdam jl.: I, 1843 9 cm, ca 10 gr. Cond.:G

Groot lot diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Groot lot met diverse kettingen met parel en kleurstenen, alles onedel en lot strassieraden met o.a. kettingen met kleurstenen, parels en 2 bijpassende armbanden.

Drie zilveren miniaturen: ijskar, kaas, stoel
Resultaat: 35 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, kaasdragers en een ijscoman met kar, MT.: . Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem. Groottes 2x2x5 cm, 3.5x0.7x...

Ring met barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Ring 333/000 met barnsteen. Ring met grote langwerpig bol geslepen barnsteen. 20x13 mm. ø 51 ca. 4,3 gr.

Engelse bijbel, zilveren hoekstukken
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engele bijbel met ivoorkleurige omslag en goud op snee met fraaie zilveren hoekstukken, 925/000. MT.: Benjamin Smith, London, ca 1910. 8x12x2,5 cm "The book of Common prayer" Cond.: G

Lot zilveren sieraden met barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit een klemarmband en vier hangers. Verschillende gehaltes zilver.

Zilveren sieradenset met groene steen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren sieradenset met Avonturijn, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een ronde vorm, bezet met een ronde avonturijn. Totaal ca. 13,0 gr. ø 60 grootte hanger ca 3 cm incl. oog.

Lot barnstenen sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit 2 armbanden op elastiek, een collier, 2 hangers met zilver, een broche en een paar oorclips, zilver.

Zilveren miniatuur, ijsbakfiets
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur ijsbakfiets, 835/000. ijsbakfiets met draaiend stuur em wielen. De bak heeft een opschrift: IJS MT.: J.Weeda, Haarlem. 5x2cm ca. 22 gr. Cond.: G

Zilveren miniatuur, haringkar
Resultaat: 35 EUR

Zilveren miniatuur haringkar, 835/000, dak versierd met vlaggetjes en vissen. De bak is voorzien van graveringen en opschrift: "Hollandse Nieuwe". Met draaiende wielen, een visverkoper en een haringha...

Zilveren Y-collier
Resultaat: 35 EUR

Zilveren Y-collier, 925/000, koordschakel. Koordcollier uitlopend in een Y-vorm met onderaan 2 kwastjes. ca. 27,1 gr Lengte 45 cm. Cond.: G

Zilveren sieradenset met carneool
Resultaat: 35 EUR

Zilveren sieradenset met Carneool, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een rechthoekige vorm, bezet met een rechthoekige carneool. totaal ca. 10,1 gr. ø 54 grootte hanger ca 3,5 cm in...

Zilveren sieradenset met malachiet
Resultaat: 35 EUR

Zilveren sieradenset met malachiet, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een zeshoekige vorm, bezet met een zeshoekige malachiet. totaal ca. 8,3 gr. ø 53 grootte hanger ca 2,5 cm incl....

Zilveren sieradenset met lapis
Resultaat: 35 EUR

Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een markiesvorm, bezet met een markiesvormige lapis lazuli. totaal ca.11,1 gr. ø 53 grootte hanger ca 4 cm i...

Zilveren doosje, viool
Resultaat: 35 EUR

Bijzonder zilveren doosje, 925/000, in de vorm van een viool met graveringen en voorzien van snaren en een kinsteun. 7,5x2,5 cm ca. 18 gr. Cond.: G

Filigrain sieraden en armband
Resultaat: 35 EUR

Lot met sieraden bestaande uit een zilveren broche en een 333/000 armband. Onedele oorhaken en broche. O.a.met filigrain en knopjes

Koekjestrommel + zilv. lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Antieke kristalglazen koektrommel en zilveren lepeltjes etc. omstreeks 1900 8-15cm

Kristallen toiletdoosje, zilv. deksel
Resultaat: 35 EUR

Kristallen toiletdoosje met Russisch slijpsel en voorzien van een zilveren deksel, 925/000, met fraai gedreven afbeeldingen van vogels. MT.: Henry Matthews, Birmingham, jl.: l:1910 8x3x2cm Cond.: G

Zalfpotje met zilveren deksel
Resultaat: 35 EUR

Antiek 10 vlaks geslepen kristallen zalfpotje voorzien van zilveren deksel, 925/000 met gedreven slingers. MT.: William Devenport, Birmingham, jl.: P: 1914. ø 4x2,5 cm. Cond.: G

6 Zilveren grapefruit lepels
Resultaat: 35 EUR

Zes zilveren grapefruit lepels in originele cassette, Engels 925/000. Zes grapefruitlepels met speciaal gevormde bak, voorzien van een puntvormige steel. Lengte 15 cm. MT.: Angora Silver Plate Co, She...

Zilveren theezeef + lekbak
Resultaat: 35 EUR

Zilveren theezeef met lekbak, Hollands 835/000. Een theezeef met een opengewerkte Oud-Hollandse krulrand voorzien van 2 taferelen, 10x7 cm, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, met lekbakje voorzien van uitg...

Schilderij, J. v.d. Berg
Resultaat: 35 EUR

J van de Berg omstreeks 1950, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond;G

Schilderij, schommelpaard
Resultaat: 35 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

2 Kraankannen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G

Kavel met 12 fotolijstjes
Resultaat: 35 EUR

Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G

Antieke pijp
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met handbeschilderde porseleinen kop, hertendecor, verder gemaakt van hoorn en hout in goede staat 70cm Cond:G

Grote doos diversen
Resultaat: 35 EUR

Groot lot diversen, keramiek, tin, plated, porselein etc 60x40x20cm Cond:R

2 Grote koperen kranen
Resultaat: 35 EUR

Twee grote antieke messing buitenkranen 18-23cm Cond:G

Pallisander lepeldoosje met parelmoer
Resultaat: 35 EUR

Antiek palissander houten lepeldoos met parelmoerinleg, 19e eeuw. Sleutel beslag mist. In goede staat. 5x14x7 cm

Afrikaans masker, Fang
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans wit houten masker van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. 46x17x10cm. Cond.: G

Afrikaans masker, Songye
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans houten masker van de Songye stam uit Congo, 2e helft 20e eeuw. 38x16x18cm. Cond.: G

Afrikaanse scepter, Bulu
Resultaat: 35 EUR

Afrikaanse houten Scepter van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1980. 36x11x12cm. Cond.: G

Bad pop + Gloria pop
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse porseleinen badpop en schildpad Gloria pop 23-19cm. Cond:G

Warmink staartklokje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Warmink staartklok, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75cm Cond:G

2 Antieke klokken
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1860, met schotten uurwerk en halfuurslag. (mogelijk huwelijk uurwerk met wijzerplaat) 38x36 cm. Cond.: G

Hindeloopen tafel
Resultaat: 35 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw. In goede staat 74x56x60cm.

Beeldje, golfer
Resultaat: 35 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G

2 Antieke glazen karaffen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke glazen stopflessen met emaille decor meisje in de natuur ca. 1880 in goede staat 23-24cm.

6 Delen glaswerk, Copier Leerdam
Resultaat: 35 EUR

Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G

Nymphenburg beeldje, ruiter te paard
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuws Nymphenburg porseleinen figuur, ruiter te paard mat jachthoorn omstreeks 1850. Teugels en jachthoorn beschadigd., 20,5x18x7cm Cond:R

Rond keramieken dienblad
Resultaat: 35 EUR

Antiek vernikkeld dienblad omstreeks 1900 met Jugendstil floraal decor keramiek en vernikkelde omranding gemerkt, Wenen H.H.P.5 in goede staat 4,5x28,5cm Cond:G

KPM servies
Resultaat: 35 EUR

Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat

Gipsen Mariabeeld
Resultaat: 35 EUR

Duits gips gegoten antiek Maria beeld omstreeks 1920 met polychromie, gemerkt K.U.S Germany nr 242 55cm Cond:G

Duits porseleinen dekseldoos
Resultaat: 35 EUR

Prachtige porseleinen dekseldoos met opgewerkte bloemen, rozen en vogel, omstreeks 1930(vogel opgelijmd) gemerkt met anker (gemerkt Stad Meissen) Cond:R/G

7 Zilveren lepels
Resultaat: 31 EUR

Zeven zilveren lepels, 800/000.Set bestaande uit zes theelepels en een suikerschep met de steel versierd met een roos. De bak van de suikerschep is tevens versierd met een roos. ca 89 gr. 10-11,5 cm C...

Zilveren oorclips
Resultaat: 30 EUR

Fraaie zilveren oorclips, 925/000. Merk Grossé. 6x2 cm. ca 22 gr. Nieuw

Zilveren hanger parelmoer
Resultaat: 30 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met parelmoerinleg. Hanger met gladde zilveren rand voorzien van parelmoerinleg. ø 7 cm.

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren klemband,835/000, met gravurebewerking. Brede bollopende klemband versierd met floraal gravure decor. uitlopend naar de zijkanten. Breedte 3-2-3cm. ø 6x5cm ca19,4 gr.

Zes zilveren ringen
Resultaat: 30 EUR

Lot met 6 zilveren ringen, bestaande uit een ovale herenring, een ring met hematiet, met tijgeroog, met licht blauwe steen, met emaille en een zogenoemde gifring met lapis lazuli. totaal ca 35 gr.

Zilveren druppelvanger en zoutvaatje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren druppelvanger en zoutvaatje met glazen inzet. Zilveren druppelvanger, 835/000, met dubbele rand, MT.: Van Kempen, Voorschoten. En een zilveren zoutvaatje, Frans, met medaillonversiering en bl...

Vijf edelstenen
Resultaat: 30 EUR

Set bestaande uit 5 edelstenen uit ruwe vorm,

2 Zakhorloges
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren zakhorloges, met metalen beschermkast. Beiden behoeven reparatie.

Zilveren broche en armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband en broche, 835/000. Armband bestaande uit ajourgezaagde schakels met floraal decor met haaksluiting en een langwerpige broche met sierlijke krullen bewerkt. Lengte 18 cm en 8 cm. Tota...