Oud Perzisch kleed met florale decors creme-rood-zwart, beschadigd Cond:S 197x132cm
Twee Perzische kleden in goede staat, 1 fijngeknoopt, 118x67cm. en 128x78cm.
Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin
Vijf antieke miniatuur figuren, bronzen beer, Chinese wijsheer, bronzen vishanger, Boeddha zilver? Boeddha brons, en een kleine Geisha 2-5,5cm
Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm
Antieke amandelgeslepen glazen kaasstolp, chips onderrand 22-23ø Cond:R/G
Orrefors glazen vaas, Sven Palmquist, met gegraveerde voorstelling, meisje met viool 16,5cm. Cond:G
Groot lot diverse gekleurde glazen, 25 stuks diverse slijpsel en kleuren en marmeren borrelglaasjes, 5-15cm. Cond:G
Lot divers glas, o.a twee glazen schalen op voet met slijpsel en gouddecor, 5 setjes van 2 borrelglaasjes, 20e eeuw 6-24cm. Cond:G
Grote antieke Duitse porseleinen chocoladekan met floraal decor, omstreeks 1880, gemerkt, R, in tuit(minimale chip) 20x26xø 17cm. Cond:G
Negentiende eeuws serviesje met blauw flotraal decor, keramiek, melkkan en 5 kop en schotels, theekan, 6-22cm
Vijf vooroorlogse Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met geschulpte rand, 4x Zwiebelmuster, 1 x bloemen met goudrand, Cond:G
Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G
Negentien antieke wandtegels met florale decors. in goede staat, 13x13 cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse steengoed Westerwald schenkkan anno 188, met hert en haandecor en ranken, in goede staat 34x22øcm.
Drie maal Hollands societe ceramique Maastricht kastkommen, decor canton, 1 met randschade, 11x16øcm. Cond:R/G
Twee grote vooroorlogse Makkums keramieken kommen met floraal decor en geschulpte rand 9,5x21ø in goede staat
Mooi antieke Hollandse oud Delft gemberpot omstreeks 1900 nr385, letter K.AL. met pauwendecor, in goede staat 20x17ø
Vijf keramieken delen fruit, Italie, o.a Bassano, Napels, minimale chip mogelijk 6-24cm Cond:R/G
Art Deco porseleinen plated koffieservies omstreeks 1930 Bavaria Maja 12-22cm Cond:G
Twee grote porseleinen figuren Duitsland, 2e helft 20e eeuw, Gerold Bavaria met gouddecor, 34cm Cond:G
Groot Art Deco keramieken eekhoorn, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met symbolen, scheur en tuit beschadigd 17,5x11,5ø Cond:R
Antieke Chinese Kantonese vaas omstreeks 1900, gemerkt, met vele figuren, in goede staat 19cm Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R
Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonees ø18-ø25 Cond:G
Zes delen Hollands aardewerk, o.a. oud Delft kaststel, 2 borden oud Delft, 1 bord Makkum 21-40cm. Cond:G
Vijf delen 19e eeuws porselein, comfort, kop en schotels, theepot, vaasje 8-16cm. Cond:R/G
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw, wit, o.a Thüringen, 3 maal Bisquit, en 1maal glans wit meisje, 13-20cm. Cond:G
Duits aardewerk Katzhütte figuur, liggend naakt met ree(vingers af) twee Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900, 15-36cm. Cond:R/G
Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø
Bijzonder fraaie zilveren oorhangers,835/000, met camee en markesiet. Oorschroeven met daaraan hangers versierd met markesiet en camee. 3 cm. ca. 6,6 gr.
Zilveren broche, 925/000, met gouden stukje 333/000. Ronde bolle broche, gehamerd, met gouden accent. ø 25 mm ca 6,2 gr.
Zilveren armband, 835/000, met grote ovale schakels.Breedte 4,5 cm. Lengte 18 cm. ca. 35 gr.
Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 platte colliers, 5 kettingen met hangers o.a barnsteen en een armband met filigrain. ca 85 gr.
Drie langwerpige cameeën, uit onyx, met mannenhoofd met helm. 15x20 mm.
Zilveren hanghorloge, 800/000, bevestigd aan een zilveren ankercollier, 835/000. Een horloge, ø 28 mm, mechanisch, Monté, met floraal bewerkte rand en schild op de achterzijde. Lengte 65 cm.
Zilveren hanger en collier, 925/000, met parelmoer. Fijn lang collier met grote ovale hanger met een groot stuk donker schelp/parelmoer, 46x26 mm, met daarboven een gladde rand met wit parelmoer, 18x8...
Zilveren speldenkussen, 835/000, met gematteerde rand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. ø 5 cm Cond.: G
Antieke zilver-vergulde broche met granaat en parels, ø 2.5 cm, ca 4,4 gr.
Lot met 20 onyxstenen ingelegd met blauw opaal. Zeshoekig modellen 6x11.5mm-8x15 mm
Vier cameeën met onyx. Vier ovale cameeën met fraai uitgesneden vrouwenhoofd. ø 16x12 mm.
Klein zilveren theeschepje, 835/000, Biedermeier model met een steeleinde met dubbele filetrand en florale gravering. MT.: J.Heijneker, Amsterdam jl.: I, 1843 9 cm, ca 10 gr. Cond.:G
Groot lot met diverse kettingen met parel en kleurstenen, alles onedel en lot strassieraden met o.a. kettingen met kleurstenen, parels en 2 bijpassende armbanden.
Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, kaasdragers en een ijscoman met kar, MT.: . Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem. Groottes 2x2x5 cm, 3.5x0.7x...
Ring 333/000 met barnsteen. Ring met grote langwerpig bol geslepen barnsteen. 20x13 mm. ø 51 ca. 4,3 gr.
Antieke Engele bijbel met ivoorkleurige omslag en goud op snee met fraaie zilveren hoekstukken, 925/000. MT.: Benjamin Smith, London, ca 1910. 8x12x2,5 cm "The book of Common prayer" Cond.: G
Lot zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit een klemarmband en vier hangers. Verschillende gehaltes zilver.
Zilveren sieradenset met Avonturijn, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een ronde vorm, bezet met een ronde avonturijn. Totaal ca. 13,0 gr. ø 60 grootte hanger ca 3 cm incl. oog.
Lot barnstenen sieraden bestaande uit 2 armbanden op elastiek, een collier, 2 hangers met zilver, een broche en een paar oorclips, zilver.
Zilveren miniatuur ijsbakfiets, 835/000. ijsbakfiets met draaiend stuur em wielen. De bak heeft een opschrift: IJS MT.: J.Weeda, Haarlem. 5x2cm ca. 22 gr. Cond.: G
Zilveren miniatuur haringkar, 835/000, dak versierd met vlaggetjes en vissen. De bak is voorzien van graveringen en opschrift: "Hollandse Nieuwe". Met draaiende wielen, een visverkoper en een haringha...
Zilveren Y-collier, 925/000, koordschakel. Koordcollier uitlopend in een Y-vorm met onderaan 2 kwastjes. ca. 27,1 gr Lengte 45 cm. Cond.: G
Zilveren sieradenset met Carneool, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een rechthoekige vorm, bezet met een rechthoekige carneool. totaal ca. 10,1 gr. ø 54 grootte hanger ca 3,5 cm in...
Zilveren sieradenset met malachiet, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een zeshoekige vorm, bezet met een zeshoekige malachiet. totaal ca. 8,3 gr. ø 53 grootte hanger ca 2,5 cm incl....
Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een markiesvorm, bezet met een markiesvormige lapis lazuli. totaal ca.11,1 gr. ø 53 grootte hanger ca 4 cm i...
Bijzonder zilveren doosje, 925/000, in de vorm van een viool met graveringen en voorzien van snaren en een kinsteun. 7,5x2,5 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Lot met sieraden bestaande uit een zilveren broche en een 333/000 armband. Onedele oorhaken en broche. O.a.met filigrain en knopjes
Antieke kristalglazen koektrommel en zilveren lepeltjes etc. omstreeks 1900 8-15cm
Kristallen toiletdoosje met Russisch slijpsel en voorzien van een zilveren deksel, 925/000, met fraai gedreven afbeeldingen van vogels. MT.: Henry Matthews, Birmingham, jl.: l:1910 8x3x2cm Cond.: G
Antiek 10 vlaks geslepen kristallen zalfpotje voorzien van zilveren deksel, 925/000 met gedreven slingers. MT.: William Devenport, Birmingham, jl.: P: 1914. ø 4x2,5 cm. Cond.: G
Zes zilveren grapefruit lepels in originele cassette, Engels 925/000. Zes grapefruitlepels met speciaal gevormde bak, voorzien van een puntvormige steel. Lengte 15 cm. MT.: Angora Silver Plate Co, She...
Zilveren theezeef met lekbak, Hollands 835/000. Een theezeef met een opengewerkte Oud-Hollandse krulrand voorzien van 2 taferelen, 10x7 cm, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, met lekbakje voorzien van uitg...
J van de Berg omstreeks 1950, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond;G
Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G
Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G
Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met handbeschilderde porseleinen kop, hertendecor, verder gemaakt van hoorn en hout in goede staat 70cm Cond:G
Groot lot diversen, keramiek, tin, plated, porselein etc 60x40x20cm Cond:R
Antiek palissander houten lepeldoos met parelmoerinleg, 19e eeuw. Sleutel beslag mist. In goede staat. 5x14x7 cm
Afrikaans wit houten masker van de Fang stam uit Gabon, 2e helft 20e eeuw. 46x17x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker van de Songye stam uit Congo, 2e helft 20e eeuw. 38x16x18cm. Cond.: G
Afrikaanse houten Scepter van de Bulu stam uit Ivoorkust ca. 1980. 36x11x12cm. Cond.: G
Antieke Duitse porseleinen badpop en schildpad Gloria pop 23-19cm. Cond:G
Eikenhouten Warmink staartklok, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75cm Cond:G
Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1860, met schotten uurwerk en halfuurslag. (mogelijk huwelijk uurwerk met wijzerplaat) 38x36 cm. Cond.: G
Oude Hindeloopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw. In goede staat 74x56x60cm.
Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Twee antieke glazen stopflessen met emaille decor meisje in de natuur ca. 1880 in goede staat 23-24cm.
Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G
Negentiende eeuws Nymphenburg porseleinen figuur, ruiter te paard mat jachthoorn omstreeks 1850. Teugels en jachthoorn beschadigd., 20,5x18x7cm Cond:R
Antiek vernikkeld dienblad omstreeks 1900 met Jugendstil floraal decor keramiek en vernikkelde omranding gemerkt, Wenen H.H.P.5 in goede staat 4,5x28,5cm Cond:G
Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat
Duits gips gegoten antiek Maria beeld omstreeks 1920 met polychromie, gemerkt K.U.S Germany nr 242 55cm Cond:G
Prachtige porseleinen dekseldoos met opgewerkte bloemen, rozen en vogel, omstreeks 1930(vogel opgelijmd) gemerkt met anker (gemerkt Stad Meissen) Cond:R/G
Zeven zilveren lepels, 800/000.Set bestaande uit zes theelepels en een suikerschep met de steel versierd met een roos. De bak van de suikerschep is tevens versierd met een roos. ca 89 gr. 10-11,5 cm C...
Fraaie zilveren oorclips, 925/000. Merk Grossé. 6x2 cm. ca 22 gr. Nieuw
Grote zilveren hanger, 925/000, met parelmoerinleg. Hanger met gladde zilveren rand voorzien van parelmoerinleg. ø 7 cm.
Zilveren klemband,835/000, met gravurebewerking. Brede bollopende klemband versierd met floraal gravure decor. uitlopend naar de zijkanten. Breedte 3-2-3cm. ø 6x5cm ca19,4 gr.
Lot met 6 zilveren ringen, bestaande uit een ovale herenring, een ring met hematiet, met tijgeroog, met licht blauwe steen, met emaille en een zogenoemde gifring met lapis lazuli. totaal ca 35 gr.
Zilveren druppelvanger en zoutvaatje met glazen inzet. Zilveren druppelvanger, 835/000, met dubbele rand, MT.: Van Kempen, Voorschoten. En een zilveren zoutvaatje, Frans, met medaillonversiering en bl...
Twee zilveren zakhorloges, met metalen beschermkast. Beiden behoeven reparatie.
Zilveren armband en broche, 835/000. Armband bestaande uit ajourgezaagde schakels met floraal decor met haaksluiting en een langwerpige broche met sierlijke krullen bewerkt. Lengte 18 cm en 8 cm. Tota...