Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Empire stijl spiegel 4247
Empire stijl spiegel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Rond bijzettafel 4257
Rond bijzettafel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bloemtafel met tussenblad 4278
Bloemtafel met tussenblad

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5091
Bronzen figuur

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Aardewerken dekseldoos 6129
Aardewerken dekseldoos

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Antieke Engelse borden 6157
6 Antieke Engelse borden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Sets serviezen ca. 1900 6316
2 Sets serviezen ca. 1900

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Gemberpotjes, 20 eeuw 6419
2 Gemberpotjes, 20 eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Fayence tulpensteker + apothekerspot 6450
Fayence tulpensteker + apothekerspot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Fruitschaal opengewerkt Waechtersbach 6459
Fruitschaal opengewerkt Waechtersbach

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren kruis zirconia 228
Zilveren kruis zirconia

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren Pyriet ring 559
Zilveren Pyriet ring

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Brede zilveren ring 677
Brede zilveren ring

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Collier van aquamarijn 686
Collier van aquamarijn

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Delen glas (1x met zilver) 796
2 Delen glas (1x met zilver)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, T. Rosmoder 1488
Schilderij, T. Rosmoder

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Tweeluik, onduidelijk 1490
Tweeluik, onduidelijk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1529
Schilderij, stilleven

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Cloisone vaasje met onderzet 2073
2 Cloisone vaasje met onderzet

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke lamp 2181
Antieke lamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse koperen miniaturen 2278
Diverse koperen miniaturen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Onyx lamp 2386
Onyx lamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gewichtenblok 2390
Gewichtenblok

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Tablet, ovaal dienblad 2405
Tablet, ovaal dienblad

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Wekker 3647
Wekker

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zwarte etagere tafel 4224
Zwarte etagere tafel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Perzische kleden 4522
2 Perzische kleden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Flacons met blauw glas 5588
2 Flacons met blauw glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Knijpkaraf 5589
Knijpkaraf

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Plateel karaf 6210
Plateel karaf

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Majolica bloempotten 6249
2 Majolica bloempotten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief 6398
Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge 406
Zilveren zakhorloge

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren ring 411
Zilveren ring

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
10 Zilveren bedels 412
10 Zilveren bedels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Twee asbakken 515
Twee asbakken

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilv. servetband + 5 borrellepels 795
Zilv. servetband + 5 borrellepels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Elly Dijkshoorn 1491
Elly Dijkshoorn

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Steendruk 1510
Steendruk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Gestoken paneel met figuren 2305
Gestoken paneel met figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2394
Petroleumlamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Bisquit figuren 6257
2 Bisquit figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Imari kommen 6319
3 Imari kommen

Resultaat:

15 EUR