Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Plateel tablets 6203
3 Plateel tablets

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Wedgwood theepot, 19e eeuw 6305
Wedgwood theepot, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Imari kom 6458
Imari kom

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Marmeren Quan Yin 6473
Marmeren Quan Yin

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Vazen 6488
2 Vazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Duitse chocoladeketel 6066
Duitse chocoladeketel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Serviesje 19e eeuw 6070
Serviesje 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Meissen schaaltjes 6072
5 Meissen schaaltjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas) 6100
5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Diverse tegels 6123
Diverse tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Aardewerken kruik 1881 6131
Aardewerken kruik 1881

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Petrus Regout kastkommen 6133
3 Petrus Regout kastkommen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Makkumse kommen 6158
2 Makkumse kommen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Delftse dekselpot 6181
Delftse dekselpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Delen fruit van porselein 6245
5 Delen fruit van porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen koffiekan 6260
Porseleinen koffiekan

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beelden, man/vrouw 6262
2 Porseleinen beelden, man/vrouw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Keramiek beeld, eekhoorn 6266
Keramiek beeld, eekhoorn

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese theepot, 18e eeuw 6276
Chinese theepot, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kantonese vaas 6288
Kantonese vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees dekselpotje 6343
Chinees dekselpotje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Japanse kommen 6359
3 Japanse kommen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Divers Hollands aardewerk 6375
Divers Hollands aardewerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Divers 19e eeuws porselein 6379
Divers 19e eeuws porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Porseleinen beeldjes 6422
4 Porseleinen beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Katzhütte figuur + 2x Staffordshire 6429
Katzhütte figuur + 2x Staffordshire

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot imari bord 6461
Groot imari bord

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Nymphenburg beeldje, ruiter te paard 6087
Nymphenburg beeldje, ruiter te paard

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Rond keramieken dienblad 6184
Rond keramieken dienblad

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
KPM servies 6304
KPM servies

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gipsen Mariabeeld 6377
Gipsen Mariabeeld

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Duits porseleinen dekseldoos 6385
Duits porseleinen dekseldoos

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Porseleinen beeldengroepen 6099
3 Porseleinen beeldengroepen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Delen porselein 6105
4 Delen porselein

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
8 Tegels, 18e eeuw 6117
8 Tegels, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vaas, Ton Schulten 6163
Vaas, Ton Schulten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Schalen met fruit 6239
2 Schalen met fruit

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Droste kop & schotels 6248
2 Droste kop & schotels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Porseleinen putti 6268
3x Porseleinen putti

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 6356
Chinees trekpotje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Delen aardewerk, kerfsnede 6380
2 Delen aardewerk, kerfsnede

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Fürstenberg gebaksset 6384
Fürstenberg gebaksset

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen beeld 6415
Chinees porseleinen beeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese kom 6428
Chinese kom

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Imari theeservies 6467
Imari theeservies

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Aardewerken dekseldoos 6129
Aardewerken dekseldoos

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Antieke Engelse borden 6157
6 Antieke Engelse borden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Sets serviezen ca. 1900 6316
2 Sets serviezen ca. 1900

Resultaat:

25 EUR