Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Droste cacao set 6183
Droste cacao set

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
4 Meissen borden, Zwiebelmuster 6085
4 Meissen borden, Zwiebelmuster

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Petrus Regout servies Mille fleur 6126
Petrus Regout servies Mille fleur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees gecontourneerd bord 6225
Chinees gecontourneerd bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi trekpotje 6294
Chinees Kang Xi trekpotje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
7 Porseleinen stopflessen 6313
7 Porseleinen stopflessen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kang Xi gemberpot 6335
Kang Xi gemberpot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Gemberpotten 6340
3 Gemberpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Aspergeschaal, Villeroy & Boch 6159
Aspergeschaal, Villeroy & Boch

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5 Chinese schoteltjes 6277
5 Chinese schoteltjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6303
Wedgwood servies

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3 Delen Amsterdams bont 6345
3 Delen Amsterdams bont

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5 Porseleinen theebussen 6315
5 Porseleinen theebussen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Celadon schaal 6320
Celadon schaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot 6350
Chinese dekselpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen 6421
2 Porseleinen vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Herend porseleinen lamp 6476
Herend porseleinen lamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Hummel figuren 6162
2 Hummel figuren

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3 Delen Hollands aardewerk 6381
3 Delen Hollands aardewerk

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Divers Herend porselein 6059
Divers Herend porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Royal Dux figuren 6095
2 Royal Dux figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kavel divers imari 6114
Kavel divers imari

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
15 Diverse aardewerken borden 6135
15 Diverse aardewerken borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
15 Diverse aardewerken borden 6136
15 Diverse aardewerken borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Kastkommen Makkum 6156
3 Kastkommen Makkum

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Kopjes & 2 schoteltjes 6187
3 Kopjes & 2 schoteltjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6196
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6197
Chinese vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Delen Chinees porselein 6200
4 Delen Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rijstekom, 19e eeuw, Tong Sy 6283
Rijstekom, 19e eeuw, Tong Sy

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 6293
Chinees trekpotje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
7 Porseleinen stopflessen 6314
7 Porseleinen stopflessen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees bord, zilveren hengsel 6389
Chinees bord, zilveren hengsel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Delen Majolica ca. 1910 6427
2 Delen Majolica ca. 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Duitse porseleinen figuren 6430
4 Duitse porseleinen figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Azijnstel 6440
Azijnstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fürstenberg servies 6460
Fürstenberg servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japans 19e eeuws bord 6108
Japans 19e eeuws bord

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Bijbelse tegels, 18e eeuw 6125
2 Bijbelse tegels, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Makkums kaststel 6153
Makkums kaststel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Divers plateel 6202
Divers plateel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
St. Lucas + Art Deco vaas 6209
St. Lucas + Art Deco vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselvazen 6240
2 Chinese dekselvazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Imari pijpvazen 6246
2 Imari pijpvazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Keramiek beeld, 2 dieren 6265
Keramiek beeld, 2 dieren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Villeroy & Boch trommel 6376
Villeroy & Boch trommel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Porseleinen figuren, Duitsland 6434
3 Porseleinen figuren, Duitsland

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Delftse dekseldoos, vrachtwagen 6134
Delftse dekseldoos, vrachtwagen

Resultaat:

45 EUR