Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Delftse visschotel, 18e eeuw 6447
Grote Delftse visschotel, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
8 Meissen borden, Zwiebelmuster 6084
8 Meissen borden, Zwiebelmuster

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jugendstil St. Lucas vaas 6206
Jugendstil St. Lucas vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
5 Duitse Bierpullen 6251
5 Duitse Bierpullen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Delftse beelden, paarden 6010
2 Delftse beelden, paarden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6012
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Chinese schotels 6028
2 Chinese schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
6-Armige porseleinen kandelaar 6090
6-Armige porseleinen kandelaar

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Delen Makkum 6155
3 Delen Makkum

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schaal, Chris Lanooy 6160
Schaal, Chris Lanooy

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 19e eeuw 6336
Grote Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot 6403
Chinese dekselpot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Delftse blauwe borden, 18e eeuw 6444
2 Delftse blauwe borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Royal Albert 6178
Royal Albert

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Grote apothekerspot Delft 6124
Grote apothekerspot Delft

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 Delen Fam Rose 6456
3 Delen Fam Rose

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 Engelse "Jugs" 6471
3 Engelse "Jugs"

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Porseleinen ijsbeer 6089
Porseleinen ijsbeer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Hummel 855, Millenium Madonna 6174
Hummel 855, Millenium Madonna

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas 6321
Chinese dekselvaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Servies, Royal Copenhagen 6400
Servies, Royal Copenhagen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Diverse Chinese kop & schotels 6402
Diverse Chinese kop & schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4 Delftse borden, 18e eeuw 6443
4 Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Hummel 331, Crossroads, sign down 6165
Hummel 331, Crossroads, sign down

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3 Kleine Kang Xi bordjes 6284
3 Kleine Kang Xi bordjes

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3 Delen Chinees porselein 6451
3 Delen Chinees porselein

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
7 Meissen borden, Zwiebelmuster 6083
7 Meissen borden, Zwiebelmuster

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese trekpot, 18e eeuw 6236
Chinese trekpot, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Fam Rose vaas 6292
Fam Rose vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Japanse schaal 6413
Japanse schaal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Fayence bierpul, 18e eeuw 6238
Fayence bierpul, 18e eeuw

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Japanse vaas 6410
Japanse vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Porseleinen lampen 6423
2 Porseleinen lampen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur, Royal Dux 6435
Porseleinen figuur, Royal Dux

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Porseleinen kan vrouw 6053
Porseleinen kan vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote dekselvaas 6086
Grote dekselvaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Delen Engels keramiek ca. 1900 6130
3 Delen Engels keramiek ca. 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees servies, draken 6137
Chinees servies, draken

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Delen plateel 6208
4 Delen plateel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
8 Duitse bierpullen 6253
8 Duitse bierpullen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Witte siervaasjes 6256
2 Witte siervaasjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees vaasje, 18e eeuw 6328
Chinees vaasje, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fürstenberg servies 6388
Fürstenberg servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Stel porseleinen kandelaars 6394
Stel porseleinen kandelaars

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Duitse bierpullen 6426
4 Duitse bierpullen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Meissen borden, Zwiebelmuster 6082
3 Meissen borden, Zwiebelmuster

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Japanse vaas 6412
Japanse vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5 Porseleinen figuren 6437
5 Porseleinen figuren

Resultaat:

90 EUR