Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Armleunstoelen, China 4062
2 Armleunstoelen, China

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Noten Grunder bijzettafel 4096
Noten Grunder bijzettafel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Eikenhouten wandtafel, 18e eeuw 4196
Eikenhouten wandtafel, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Klapbaar tafeltje met inlegwerk 4061
Klapbaar tafeltje met inlegwerk

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Eiken kist 4100
Eiken kist

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Boekenkast 4114
Boekenkast

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Eiken halbank 4034
Eiken halbank

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kuifkast 4049
Kuifkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Goudkleurige stoel met monogram 4056
Goudkleurige stoel met monogram

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Betaaltafel 18e eeuw 4170
Betaaltafel 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kamerscherm 4174
Kamerscherm

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Beschilderde barok commode 4211
Beschilderde barok commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse eikenhouten secretaire 4106
Engelse eikenhouten secretaire

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Biedermeier eettafel 4159
Biedermeier eettafel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Mahonie wandtafel 4185
Mahonie wandtafel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist 4184
Eiken dekenkist

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Thomas orgel 4155
Thomas orgel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Mahoniehouten ovale salontafel 4270
Mahoniehouten ovale salontafel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Engelse eikenhouten klaptafel 4051
Engelse eikenhouten klaptafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lederen design zetel 4102
Lederen design zetel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tafel met 4 stoelen 4157
Tafel met 4 stoelen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lips kluis 4229
Lips kluis

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Armleunstoel, China 4063
Armleunstoel, China

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Dagobert stoel 4064
Dagobert stoel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Chinese tafeltjes 4092
2 Chinese tafeltjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Biedermeier kersen toiletspiegel 4223
Biedermeier kersen toiletspiegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Louis Philippe, pallisander tafel 4239
Louis Philippe, pallisander tafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Tafeltje met inlegwerk 4044
Tafeltje met inlegwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pyramide ladenkast 4131
Pyramide ladenkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eikenhouten dekenkist 4134
Eikenhouten dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Naaitafel Grunder 4172
Naaitafel Grunder

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahoniehouten Engelse bijzettafel 4226
Mahoniehouten Engelse bijzettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Witgelakte wandconsoles 4237
2 Witgelakte wandconsoles

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eikenhouten kist met snijwerk 4266
Eikenhouten kist met snijwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Aziatische commode met 3 lades 4273
Aziatische commode met 3 lades

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse sidetable 4277
Engelse sidetable

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
8-Hoekig ladenkastje 4123
8-Hoekig ladenkastje

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Antieke naaitafel 4218
Antieke naaitafel

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Engelse houtgepende stoel 4138
Engelse houtgepende stoel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eiken kinderbureau 1910 4164
Eiken kinderbureau 1910

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hangoortafel 4166
Hangoortafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kakstoel 4192
Kakstoel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bijzettafel 4241
Bijzettafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Iepenhouten armstoel, 18e eeuw 4242
Iepenhouten armstoel, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Naaitafel 4243
Naaitafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zwart houten zuil, 19e eeuw 4153
Zwart houten zuil, 19e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Art Deco vitrine 4162
Art Deco vitrine

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Eikenhouten hoekstoel 4078
Eikenhouten hoekstoel

Resultaat:

80 EUR