Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Anne Bruin 1449
Anne Bruin

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Map houtsnedes Heino Breilman 1476
Map houtsnedes Heino Breilman

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Twente 1511
Onduidelijk gesigneerd, Twente

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, J. v.d. Berg 1481
Schilderij, J. v.d. Berg

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, schommelpaard 1496
Schilderij, schommelpaard

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Prof. v. Beek, doorgang 1195
Prof. v. Beek, doorgang

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Adrie Arendsman, zeefdruk 1314
Adrie Arendsman, zeefdruk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Lievens 1379
Schilderij, J. Lievens

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, C. Slotman 1396
Schilderij, C. Slotman

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
14 Werken Duitsland 1475
14 Werken Duitsland

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Murillo 1482
Schilderij, naar Murillo

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, onbekend 1487
Schilderij, onbekend

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko 1498
Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, P.A. Nijgh 1506
Schilderij, P.A. Nijgh

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, haven Almelo 1507
Schilderij, haven Almelo

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Kleine werken 1484
2 Kleine werken

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Werken op papier 1489
2 Werken op papier

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Groot schilderij, figuren in dorp 1494
Groot schilderij, figuren in dorp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, open vuur 1502
Schilderij, open vuur

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, T. Rosmoder 1488
Schilderij, T. Rosmoder

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Tweeluik, onduidelijk 1490
Tweeluik, onduidelijk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1529
Schilderij, stilleven

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Elly Dijkshoorn 1491
Elly Dijkshoorn

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Steendruk 1510
Steendruk

Resultaat:

15 EUR