Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, Haanstra 1530
Schilderij, Haanstra

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1157
Schilderij, stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek ikoon 1192
Antiek ikoon

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1244
Schilderij, stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Hanns Herzing 1257
Schilderij, Hanns Herzing

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Han Veneman 1285
Schilderij, Han Veneman

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Indonesische school, 50-er jaren 1286
Indonesische school, 50-er jaren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij bomschuiten, v. Dijk 1115
Schilderij bomschuiten, v. Dijk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, bevrijdingsdag 1118
Schilderij, bevrijdingsdag

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Litho, Miro 1328
Litho, Miro

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ets, Leon Senf 1483
Ets, Leon Senf

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Portret 19e eeuw, monogram 1356
Portret 19e eeuw, monogram

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Stilleven, Schmidt 1188
Stilleven, Schmidt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pendant, prof. v. Beek 1193
Pendant, prof. v. Beek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pendant, prof. v. Beek 1194
Pendant, prof. v. Beek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ferdinand Boersma, boerderij 1201
Ferdinand Boersma, boerderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ferdinand Boersma, gemberpotten 1203
Ferdinand Boersma, gemberpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, zeeslag 1212
Schilderij, zeeslag

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Gerda Rotermund 1297
2x Gerda Rotermund

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij G. Krol, kippen bij schuur 1303
Schilderij G. Krol, kippen bij schuur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, citroen met tin 1345
C. Cornelisz, citroen met tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pendant, boten 1401
Pendant, boten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, v.d. Burg 1294
Schilderij, v.d. Burg

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Aquarel, G. v. Jeveren 1304
Aquarel, G. v. Jeveren

Resultaat:

75 EUR