Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, H.P. Groen 1109
Schilderij, H.P. Groen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Papier op paneel, bosgezicht 1207
Papier op paneel, bosgezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij C.Koppenol 1241
Schilderij C.Koppenol

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan Heyse Veere 1111
Jan Heyse Veere

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Franse gravure 1149
Franse gravure

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Schilderij, strand met botter 1319
Schilderij, strand met botter

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Schilderij, riviergezicht met kerk 1531
Schilderij, riviergezicht met kerk

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Damesportret, Janine Bosch 1145
Damesportret, Janine Bosch

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3-Luik, H.Y. Huang 2002 1144
3-Luik, H.Y. Huang 2002

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Abraham Hulk Junior 1237
Abraham Hulk Junior

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Landkaart Venloa 1442
Landkaart Venloa

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Korteling 1140
Schilderij, W. Korteling

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, Bep Toscani 1169
Schilderij, Bep Toscani

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pendant 1236
Pendant

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schilderij Han Bruinenberg 1318
Schilderij Han Bruinenberg

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mikolov 1932 1092
Mikolov 1932

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antiek ikoon, heilige 1267
Antiek ikoon, heilige

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Ingekleurde gravure, Het Loo 1276
Ingekleurde gravure, Het Loo

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, spetterkip 1278
Anton Heyboer, spetterkip

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Henk Visch 1988 1405
Henk Visch 1988

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, liggende tijger 1465
Schilderij, liggende tijger

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, 18e eeuw 1235
Schilderij, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
M. v.d. Valk, bloemen 1256
M. v.d. Valk, bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Marmer schilderij 1329
Marmer schilderij

Resultaat:

110 EUR