Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Getorste zuil 4191
Getorste zuil

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kapspiegel 4112
Kapspiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Notenhouten verstelbare pianokruk 4163
Notenhouten verstelbare pianokruk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Engelse Windsor stoel 4253
Engelse Windsor stoel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Goudkleurige spiegel 4140
Goudkleurige spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel 4215
Spiegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Empire stoeltjes 4244
2 Empire stoeltjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel, 19e eeuw 4251
Spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hindeloopen tafel 4248
Hindeloopen tafel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bijzettafeltje, kersen 4141
Bijzettafeltje, kersen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke bijzettafel 4249
Antieke bijzettafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Empire stijl spiegel 4247
Empire stijl spiegel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Rond bijzettafel 4257
Rond bijzettafel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bloemtafel met tussenblad 4278
Bloemtafel met tussenblad

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zwarte etagere tafel 4224
Zwarte etagere tafel

Resultaat:

20 EUR