28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

10 Zilveren bedels 412
10 Zilveren bedels

15 EUR

Zilveren ring 411
Zilveren ring

15 EUR

Zilveren zakhorloge 406
Zilveren zakhorloge

15 EUR

Twee asbakken 515
Twee asbakken

15 EUR

Blauwe Chinese vaas, Xuang Tong 6006
Blauwe Chinese vaas, Xuang Tong
Startprijs 5.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3516
Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.800 EUR
Ton Schulten 1009
Ton Schulten
Startprijs 3.500 EUR
Johannes Bosboom met catalogus 1000
Johannes Bosboom met catalogus
Startprijs 3.500 EUR
Mahonie Empire hekjeskabinet 4017
Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR
Schilderij, Sipke Kool 1152
Schilderij, Sipke Kool
Startprijs 2.500 EUR
Grote mahonie pendule 3569
Grote mahonie pendule
Startprijs 2.400 EUR
Groot zilveren servies 171
Groot zilveren servies
Startprijs 2.400 EUR
Zilveren servies, 4 delig 20
Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 2.400 EUR
Vuurvergulde Franse pendule 3579
Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR
Grote Fam Rose plaquette met paard 6142
Grote Fam Rose plaquette met paard
Startprijs 2.000 EUR
Engelse tafelklok 3592
Engelse tafelklok
Startprijs 2.000 EUR
Wintergezicht, restsignatuur 1273
Wintergezicht, restsignatuur
Startprijs 2.000 EUR
Zilveren ei met emaille 4
Zilveren ei met emaille
Startprijs 1.900 EUR
Mahonie staande klok 3672
Mahonie staande klok
Startprijs 1.800 EUR
Schilderij Rusland 1042
Schilderij Rusland
Startprijs 1.800 EUR
Zeer grote regulateur 3501
Zeer grote regulateur
Startprijs 1.750 EUR
Schilderij Ton Schulten 1049
Schilderij Ton Schulten
Startprijs 1.750 EUR
Peking glasvaas 19e eeuw 6032
Peking glasvaas 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR
Antiek zilveren dienblad 96
Antiek zilveren dienblad
Startprijs 1.700 EUR