Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

10 Zilveren bedels
Resultaat: 15 EUR

Assortiment zilveren bedels, 835/000. ca 12 gr.

Zilveren ring
Resultaat: 15 EUR

Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 15 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, versierd met niëllo bewerking en met verguld wapenschild aan de achterzijde. Secondewijzer ontbreekt. ø 47 mm, werkend.

Twee asbakken
Resultaat: 15 EUR

Twee asbakken: een kleine vierkante zilveren, 835/000, asbak met opstaande randen, floraal bewerkt met een voorstelling van een zittende man. MT: Bijkamp en Co, Steenwijk, JL: S 1953, ca. 28 gr., 9x7x...

Blauwe Chinese vaas, Xuang Tong
Startprijs 5.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw en floraal decor Xuang Tong gemerkt, 20e eeuw in goede staat 39x23ø Cond:G

Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.800 EUR

Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G

Ton Schulten
Startprijs 3.500 EUR

Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez- moi, Ton Schulten galerie internationaal no 381 160/110cm- dorpsgezicht bij avond, olieverf op linnen 160x110cm.

Johannes Bosboom met catalogus
Startprijs 3.500 EUR

Johannes Bosboom 1817-1891 Den Haag St Pieterskerk, leeuwen met figuren, aquarel met houtskool, verso etiket Bosboom tentoonstellingen, aquarel op papier S'chravenhagen 1917 54x42cm Cond:G

Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm

Schilderij, Sipke Kool
Startprijs 2.500 EUR

Sipke kool, leeuwarden 1836-1902 Blaricum, landschap met figuren in klederdracht bij bron, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

Grote mahonie pendule
Startprijs 2.400 EUR

Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G

Groot zilveren servies
Startprijs 2.400 EUR

Groot zilveren koffieservies, Duits 800/000, bestaande uit een groot ovaal dienblad met hamerslag en geribbelde rand, 46x35x2cm,, een grote koffiekan, 21x8x21 cm, een theekan, 26x10x16 cm, een melkkan...

Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 2.400 EUR

Prachtig zilveren koffieservies, 950/000, Frankrijk. 4-Delig koffieservies, Historisme, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot voorzien van deksel. Het servies is versierd met lauw...

Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven. In zeer goede staat met mooie vergulding en 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G

Grote Fam Rose plaquette met paard
Startprijs 2.000 EUR

Grote oude Chinese familie Roze plaquette, republikeinse periode(gesigneerd), wild paard in landschap 38x24,5cm. Cond:G

Engelse tafelklok
Startprijs 2.000 EUR

Achttiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, halfuurslag, dubbele snack, enkele bel. Gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London. Klok is geheel origineel en in goede...

Wintergezicht, restsignatuur
Startprijs 2.000 EUR

Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G

Zilveren ei met emaille
Startprijs 1.900 EUR

Zilveren ei met emaille op standaard, 88 zolotniks. Prachtig versierd ei met blad en roos motief met emaille, geplaatst op een standaard met 3 klauwpootjes. Verguld aan de binnenzijde van het ei. ø 9x...

Mahonie staande klok
Startprijs 1.800 EUR

Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G

Schilderij Rusland
Startprijs 1.800 EUR

Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G

Zeer grote regulateur
Startprijs 1.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G

Schilderij Ton Schulten
Startprijs 1.750 EUR

Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G

Peking glasvaas 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR

Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm

Antiek zilveren dienblad
Startprijs 1.700 EUR

Antiek fraai versierd zilveren dienblad, 800/000. Prachtig ovaal dienblad met florale versieringen op het blad en in de rand. In het midden voorzien van een ovaal schild met een voorstelling van 2 ma...