28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

3 Messing bewerkte schotels
Startprijs 20 EUR

5 Delen divers
Startprijs 20 EUR

2 Antieke comfoors
Startprijs 20 EUR

Miniatuur samovaar
Startprijs 15 EUR

Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G

Lamp
Startprijs 15 EUR

Oude messing kroonluchter 5 lichts 2e helft 20e eeuw 43x47ø Cond:G

IJzeren wafelijzer
Startprijs 15 EUR

Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø

Kavels diversen
Startprijs 15 EUR

Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G

3 Delen divers
Startprijs 15 EUR

Drie delen divers antiek koperwerk 21-28cm Cond:R/G