Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie delige zilveren ring
Startprijs 30 EUR

Een drie-delig ring, zilver 925/000, met bewerking. Een zogenoemde "Cartierring" met drie brede zilveren ringen, 4 mm per stuk, voorzien van verschillende bewerkingen. ø 59/60 ca. 15 gr.

Lot pleet
Startprijs 30 EUR

Lot pleet bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen

Zilveren cijfers + flacon
Startprijs 30 EUR

Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G

Zes zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

Zilveren theegarnituur, 835/000, bestaande uit twee theeduimen en vier theelepels met gladde uitlopende steel en bandbewerking. ca 64 gr. lengte 11 cm. Voorzien van een importeursteken: GS Cond.: G

Zilveren klontjestang
Startprijs 30 EUR

Duitse 13 lotig zilveren suikertang met fraai floraal gedreven afbeeldingen en een cartouche op de bovenkant. 15x2,5cm ca 26 gr. Gerestaureerd.

Zilveren desgin ring met zirconia
Startprijs 30 EUR

Bijzondere 2 delige zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Brede 2 delige ring met een opgelegde mond bezet met roze zirconia's, en één zwarte zirconia. Breedte 15 mm. ø 58 ca 12,6 gr.

Chinees zilveren paraplu
Startprijs 30 EUR

Frame van een Chinese paraplu met zilveren handvat, voorzien van bloembewerking en knop aan het uiteinde. Lengte 102 cm. Cond.: R-G

Zilveren mes, 1852
Startprijs 30 EUR

Antiek zilveren mes, 925/000, met fraai gedreven heft. MT.: Chawner & Co - George William Adams, London, jl.: R: 1852 19 cm. Kleine deukjes in het heft. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, banjo
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur banjo, 835/000. MT.:H.Hooijkaas, Schoonhoven 6x3 cm ca. 18 gr. Cond.: G

Zilveren collier met zirconia's
Startprijs 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met bollen. Een collier bestaande uit zilveren bolletjes met in het midden een bol bezet met paarse zirconia's. Het collier is geoxideerd en heeft een kapitolstoksluiting. L...

Zilveren collier en ring met robijn
Startprijs 30 EUR

Set bestaande uit een collier met hanger en een ring, zilver 925/000, met robijn. Een fijn ankercollier met een sterhanger bezet met 5 peervormig geslepen robijnen en een brede ring met slag en aan d...

Zilveren miniatuur stel op troon
Startprijs 30 EUR

Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G

Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR

Zilver vergulde kerstlepel, Deens. Kerstlepel versierd met blauw emaille voorzien van gouden sterren, "jul 1964". MT.: A.Michelsen. ca. 48 gr. Lengte 16 cm. Cond.: G

2 Gouden dasspelden met parel
Startprijs 30 EUR

Twee gouden steekspelden, 585/000 met cultivé parel, ø 7 mm. Lengte 63 mm.

Zilveren mosterdpothouder
Startprijs 30 EUR

Zilveren houder, 835/000 voor een mosterdpotje. Houder voorzien van een voorstelling van mannen aan tafel. Uitgewerkte houder op drie bewerkte pootje. Mt.: Niekerk Schoonhoven ø 4,5x5 cm. ca 38,5 gr. ...

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

2 Franse prenten
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G

Schilderij, E. Klaussen
Startprijs 30 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 30 EUR

AW Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G

Ets, Jan van Rijswijk
Startprijs 30 EUR

Jan van Rijswijk 2/100 1954 Dieren, stenderkast, ets op papier 23x17cm. Cond:G

2 Werken E. Fievez
Startprijs 30 EUR

Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G

Schilderij Moeller - Schlunz
Startprijs 30 EUR

Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij ca. 1930
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school landschap met boerenhuis en stijger, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, vaas met bloemen olieverf op paneel 40x50cm Cond:G

Schilderij W. Klein
Startprijs 30 EUR

W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Schilderij, Sieloff? 1921
Startprijs 30 EUR

Werner Sieloff 1921 Duitse school, man met tabakspijp, gemengde techniek op papier

3x Grafiek
Startprijs 30 EUR

Drie grafieken Duitsland, onduidelijk, stadsgezicht München, onduidelijk Stuhl met vogel, onduidelijk Zeitschwebe, grafiek op papier 36-70cm Cond:G

Schilderij, marmer
Startprijs 30 EUR

E. Muraaszky, marmeren berglandschap in lijst 33x21cm Cond:G

Chinese houtsnede
Startprijs 30 EUR

Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G

2 Plated schalen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G

Dienblaadje met omranding
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G

Oude brandblusser
Startprijs 30 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Briefopener, hoorn en been
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G

3 Schilderijen lampen
Startprijs 30 EUR

Drie oude koperen schilderij lampen 17-33cm Cond:R

2 Figuren van hout
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm

Koraalkleurige schroefflacon
Startprijs 30 EUR

Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G

2 Barometers
Startprijs 30 EUR

Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G

Lakstempels afdruk
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G

Roze lamp
Startprijs 30 EUR

Grote antieke opalineglazen tafelpetroleumlamp, roze met handbeschilderingen, omstreeks 1900 Frankrijk in goede staat 80cm.

Heilig kruis
Startprijs 30 EUR

Antiek eikenhouten heilig kruis omstreeks 1900 met tinnen Corpus Cristi en Imri, in goede staat 60x33cm. Cond:G

Golftas
Startprijs 30 EUR

Golftas, merk Giovani met 3 clubs en 2 binnentassen, 90x44x24cm. Cond: G

Kavel antiek koperwerk
Startprijs 30 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm Cond:G

Kroonluchter
Startprijs 30 EUR

Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R

Afrikaanse offerbeker, Yaka
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse houten offerbeker van de Yaka stam uit Congo, voorstellend een kom gedragen door een reptielachtige/fantasiefiguur. 18,5x14x15cm. Cond.: G

3 Vooroorlogse poppenmeubels
Startprijs 30 EUR

Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G

Gottwald hijskraan in doos.
Startprijs 30 EUR

Gottwald teleskop autokran amk 46-21, onbespeeld in originele doos 8,5x26x11cm Cond:G

Sallander klok
Startprijs 30 EUR

Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.

Jaarpendule
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse messing jaarpendule gemerkt Schatz, omstreeks 1970, in goede staat 22x13x11cm.

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild, deurtjes weg 15x25ø Cond:R

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G

Kak stoel
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm

Empire salontafel
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm

2 Stijlmeubels
Startprijs 30 EUR

Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G

Japanse butlertray
Startprijs 30 EUR

Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) In originele staat 83cm

2 Perzische kleden, Kelim
Startprijs 30 EUR

Twee oude kelim Perzische kleden bruin-zwart en rood-zwart in goede staat 130x77cm 190x102cm Cond:G

5 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

Achterglas schilderij
Startprijs 30 EUR

Achtergals schildering, boom met bloesems(Russisch?)50x60cm Cond;G

Achterglasschilderij, bloem
Startprijs 30 EUR

Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G

3 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M

Diverse antieke tegels
Startprijs 30 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G

Tegeltableau
Startprijs 30 EUR

Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G

Kruik en bierpul
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G

10 Delen bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

5 Diverse blauwe borden
Startprijs 30 EUR

Vijf diverse oude keramieken borden, 20e eeuw o.a. Makkum, Bing en Fröhndal, oud Delft, Porseleyne fles, in goede staat 15-31cm

2 Aardewerken dekseldozen
Startprijs 30 EUR

Twee oude/antieke keramieken dekseldozen, art deco, rood bruin gemarmerd glazuur, een met liggende bulldog op deksel, goud met zilverkleurig nr 137 letter CE, 13-16cm. Cond:R/G

Porseleinen beeld, slager
Startprijs 30 EUR

Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G

6 Delen Chinees porselein
Startprijs 30 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd

Serviesje, Royal Albert
Startprijs 30 EUR

Veertien delig Royal Albert servies met decor van Lavender rose, 5 kop en schotels, 8 gebaksborden, en een theekan(schotel met haarlijn) 7-24cm Cond:G

Diverse porselein en aardewerk
Startprijs 30 EUR

Groot lot oud antiek aardewerk en porselein, o.a. Art Deco, China, Petrus Regout etc, vazen, kammen, dekseldozen, borden(chips mogelijk) 10-30cm Cond'R/G

Gebaksset
Startprijs 30 EUR

Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G

Antiek Meissen bord
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G

Chinees serviesje
Startprijs 30 EUR

Oud Japans porseleinen theeservies omstreeks 1930, dunne bodem met portret in het licht bestaande uit theepot 4 kop en schotels melkkan en suikerpot 5-19cm Cond:G

Frans antiek dekseldoosje
Startprijs 30 EUR

Klein 18e -19e eeuws geemailleerd dekseldoosje met wapen en tekst op deksel. vive le roy, lichte beschadiging hoek deksel, verder in goede originele staat.

Zilveren collier en hanger zirconia
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.

Kaasschaaf, zilv. heft
Startprijs 35 EUR

Art Deco kaasschaaf met zilveren heft,835/000, fraai gestileerd en met hamerslag. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven jl.: C1937 20 cm Cond.: G

Zilveren kaarskandelaar
Startprijs 35 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G

Zilveren inktpotje
Startprijs 35 EUR

Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...

Houten doos met zilveren inleg
Startprijs 35 EUR

Houten dekseldoos met zilveren inleg. Fraaie vierkante doos met op het deksel een vierkante zilveren, 835/000, plaat. Voorzien van een tafereel met figuren bij een huis. MT.: Zaanlandse Zilversmederij...

Zilveren hanger zirconia
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met zwarte en witte zirconia. Opvallende hanger met een grote ovaal geslepen witte zirconia, 20x14mm en een ovale zwarte zirconia, 14x10 mm. Grootte hanger 32x14 mm. Nieuw

ZIlveren sierkurk en verzilverd thee-ei
Startprijs 35 EUR

Zilveren sierkurk, 925/000, en verzilverd thee-ei, WMF met bajonetsluiting. 2,5x4cm en ø4x7cm Cond.: G

2 Zilveren servetringen
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren servetbanden, 835/000, met parelranden. 1 met opschrift Mamma en 2 april 1955 en 1 met initialen P.D. en 20-5-'21. 1x MT.: H. Hooijkaas, Schoonhoven en 1x MT.: J.M.van Kempen, Voorschote...

Zilveren sieradenset met lapis
Startprijs 35 EUR

Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.

Schilderij, Brandsma
Startprijs 35 EUR

Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 35 EUR

J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G

Lihto, Jan van Horck
Startprijs 35 EUR

Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G

Corinna Kirchner
Startprijs 35 EUR

Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G

Art Deco kan op comfoor, C. Kartz
Startprijs 35 EUR

Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G

Kraankan en jardiniere
Startprijs 35 EUR

Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G

Boek
Startprijs 35 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G

Antieke theestoof
Startprijs 35 EUR

19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.

Ingelegd tafeltje
Startprijs 35 EUR

Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G

Wortelnoten Queen Anne commode
Startprijs 35 EUR

Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G

3 Compositie figuren
Startprijs 35 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R

Doos met 100 kristalpegels
Startprijs 35 EUR

Lot oude kristalglazen kroonluchterpegels 30x15x8cm Cond:G