Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Litho, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse tekeningen , Kirkstal Abbey 1828 en EG Harrogate 1824 steendruk op papier Cond:G 21x14cm

K. Scheunemann
Startprijs 20 EUR

K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G

Twee 19e eeuwse prenten, infanterie
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse infanterie prenten, iets vergeeld 34x24cm Cond:R/G

A.W. Wijkniet, Amsterdam
Startprijs 20 EUR

A.W. Wijkniet, 1925, stadsgezicht Amsterdam, ets op papier 27x40cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 20 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

Kaart Brouwershaven
Startprijs 20 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart Brouwershaven(Broversavia) Insule in Zelandia, ets op papier 23x15 Cond:G

Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 20 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Ets, Amsterdam
Startprijs 25 EUR

Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G

Pieter van de Regt
Startprijs 25 EUR

Pieter van der Regt ( 1877 - 1960), olieverf op linnen, impressionistisch bosgezicht 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 landschap olieverf op linnen 52x35cm Cond:G

3 Landkaarten Duitsland
Startprijs 25 EUR

Drie Duitse landkaarten, Luneburg omstreeks 1900, Mons regius 19e eeuws of ouder, en Luneburg 17e/18e eeuws grafiek op papier 42-45cm Cond:R/G

Schilderij, Olivia Sutton 1848
Startprijs 25 EUR

Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G

9 Werken Duitse School
Startprijs 25 EUR

Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 25 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Mandalay
Startprijs 25 EUR

Mandalay (India of Indonesië) omstreeks 1930 Boeddhistische kerken langs de rivier 26x21cm aquarel op papier Cond:G

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR

G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G

3 Gravures, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Drie antieke 19e eeuwse gravures, ingekleurde gravure twee met figuren Dastora della Callura en Laitier des environs de pau 20,5x14,5cm en 19x13cm

Map landkaarten naar oud voorbeeld
Startprijs 25 EUR

Map met negen landkaarten naar oud voorbeeld naar ,Amstel odami Apud, Gerardum Valk en Petrum schenk anno 1708, uitgegeven door Hochdt 1967 52x45cm Cond:G

3 Antieke prenten
Startprijs 25 EUR

Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G

J. Bobzycki, Warszawa
Startprijs 25 EUR

Jerzy Bobrzycki, Poolse school, stadsgezicht Warschau, ingekleurde ets op papier 14x10cm Cond:G

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

2 Franse prenten
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G

Schilderij, E. Klaussen
Startprijs 30 EUR

F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G

Schilderij, A. Wijkniet
Startprijs 30 EUR

AW Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G

Ets, Jan van Rijswijk
Startprijs 30 EUR

Jan van Rijswijk 2/100 1954 Dieren, stenderkast, ets op papier 23x17cm. Cond:G

2 Werken E. Fievez
Startprijs 30 EUR

Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G

Schilderij Moeller - Schlunz
Startprijs 30 EUR

Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij ca. 1930
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school landschap met boerenhuis en stijger, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, vaas met bloemen olieverf op paneel 40x50cm Cond:G

Schilderij W. Klein
Startprijs 30 EUR

W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Schilderij, Sieloff? 1921
Startprijs 30 EUR

Werner Sieloff 1921 Duitse school, man met tabakspijp, gemengde techniek op papier

3x Grafiek
Startprijs 30 EUR

Drie grafieken Duitsland, onduidelijk, stadsgezicht München, onduidelijk Stuhl met vogel, onduidelijk Zeitschwebe, grafiek op papier 36-70cm Cond:G

Schilderij, marmer
Startprijs 30 EUR

E. Muraaszky, marmeren berglandschap in lijst 33x21cm Cond:G

Chinese houtsnede
Startprijs 30 EUR

Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G

Schilderij, Brandsma
Startprijs 35 EUR

Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 35 EUR

J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G

Lihto, Jan van Horck
Startprijs 35 EUR

Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G

Corinna Kirchner
Startprijs 35 EUR

Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G

Heidegezicht bij avond
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G

Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Startprijs 40 EUR

Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G

Anne Walker (Boston)
Startprijs 40 EUR

Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G

Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen

Schilderij, heidelandschap met schuur
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR

J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Stilleven
Startprijs 40 EUR

D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Jan Hofman 1978
Startprijs 40 EUR

Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR

J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

2x Aquarel, gesigneerd M. Martens
Startprijs 40 EUR

Twee aquarellen M. Marten 2e helft 20e eeuw Mediterrane trapopgang Vaedio Cortile, Viealo di Jaeze in Fiore, aquarel op papier Cond:G 38x50cm

Schilderij, Anconé
Startprijs 40 EUR

M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G

Kunstwerk, extended systems
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G

Tekening, paarden
Startprijs 40 EUR

Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G

Jo Remarko
Startprijs 40 EUR

Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G

Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 40 EUR

G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G

Schilderij Horsky, Tsjechische school
Startprijs 40 EUR

Horsky omstreeks, branding met rotsenkust olieverf op linnen 41,5x27,5 Cond:G

Schilderij, Otto Pingerda
Startprijs 40 EUR

Otto Pingerda 1935 Duitse school Duits Herenportret 65x50cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 40 EUR

H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G

2 Antieke gravures
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse steendrukken Bataille de Lutzen, le retour du Chasseur (vochtvlekken) Cond:R

3 Oude tekeningen
Startprijs 40 EUR

Drie oude tekeningen, kruidenstudie, landschap met rivier, heiligen 22-30cm Cond:G

2 Duitse schilderijen
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm

Schilderij, Anno Erdle '43
Startprijs 40 EUR

Anno Erdle 43 Duitse school, Duits bergachtig landschap met boerderij olieverf op linnen 75x70cm Cond:G

Zweedse school Fjord
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Zweedse school, Fjord met boten olieverf op paneel 45x38cm Cond:G

Landschap met molen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Sven Person
Startprijs 40 EUR

Sven Person '69 nr 7/30 Zweedse school, boerderij in zonnig landschap, lithografie op papier 78x29cm Cond:G

Schilderij, landweggetje
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Schilderij, H. Ness
Startprijs 40 EUR

Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G

Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 40 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G

Schilderij, Kranenburg, bloemstilleven
Startprijs 40 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1997 bloemstilleven, olieverf op paneel 20x30 Cond:G

3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 40 EUR

Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G

Schilderij, M. Beek
Startprijs 40 EUR

Jurrien Marinus Beek Arnhem 1879-1965 Den Haag heidegezicht met zandpad, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

4 Litho's Lionel Barrymore
Startprijs 40 EUR

Vier Lionel Barrymore 1928-1954 Quiet water, rocky point nantucket Shoreside farm, lithografie op papier 19x15cm Cond:G

Aquarel, Toon Koster
Startprijs 40 EUR

Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G

Gouache, Hooier
Startprijs 40 EUR

C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G

Naakt-studie
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, vrouwelijk naakt ,pastel op papier 35x27cm Cond:G

Litho, Kanesca
Startprijs 40 EUR

Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G

12 Etsen Rembrandt
Startprijs 40 EUR

Twaalf etsen Rembrandt in map naar oud voorbeeld, bei Wilhelm Burger Karlsruhe etsen op papier in goede staat 41x31cm

Duits berglandschap
Startprijs 40 EUR

W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G

Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 40 EUR

Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G

Grunwaldt
Startprijs 40 EUR

Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G

Schilderij, Guy Fouget
Startprijs 45 EUR

Guy Fouguet 1923- vaas met bloemen olieverf op linnen 30x24cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij, erotica
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G

Lakwerk schilderij
Startprijs 50 EUR

Antieke Japans of Chinees lakwerk schilderij, met lakwerklijst, omstreeks 1900 55x42cm Cond:R/G

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Charles Bartlett
Startprijs 50 EUR

Charles Bartlett 1921 Engeland, Fenland Creek 23/60, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 35x45 Cond:G

Chinees aquarel
Startprijs 50 EUR

Oude antieke Chinese ingekleurde gesigneerde houtsnede, met bever in boom voorstelling(vouwnaad beschadigd) 33x26cm. houtsnede op papier, Cond:R

Ovaal stilleven
Startprijs 50 EUR

Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G

Teizo Ogaki
Startprijs 50 EUR

Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G

Marcel Mouly
Startprijs 50 EUR

Marcel Mouly Parijs 1918, titel: La femme peintre, lithografie op papier 57x73cm. Cond:G

Schilderij, moeder met kind
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920, moeder met kind, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Hendrik te Hoopen, stilleven
Startprijs 50 EUR

Hendrik ten Hoopen 1890 Doetinchem, mand met violen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

3 Antieke gravures
Startprijs 50 EUR

Drie antieke gravures passage du chateau, pferdemarkt, bosgezicht met figuren, gravures op papier Cond:G 38x24 - 41x33-46x34cm

4 Antieke gravures
Startprijs 50 EUR

Vier antieke gravures 1 maal 18e eeuw vogel, 17e/18e eeuw La Chasse royal, 19e eeuw Forte par de Boifsien, en Residentz statt Hannover 1807 A/D 1650 30-69cm Cond:R/G

P. von Weiler, stilleven
Startprijs 50 EUR

P. von Weiler, Duitse school, stilleven met gemberpot, olieverf op paneel 41x33cm. Cond;G

Schilderij, Alfred Zimmerman
Startprijs 50 EUR

Alfred Zimmerman 1854-1910 Duitse school Beierse man met tabakspijp olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school damesportret met parelketting, olieverf op linnen 47x37cm Cond:G

2 Werken Duvaux 1894, 1895
Startprijs 50 EUR

Twee keer A. Duveaux 1894 en 1895 Arts Decoratiefs ontwerpen, aquarel op papier 29x26, 30x19cm Cond:G