Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken commode, snijwerk in de laden
Startprijs 240 EUR

Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm

Hollandse porseleinvitrine
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat met bronzen beslag en klauwpoten, 225x170x45cm Cond:G

Eiken slaapkamer ca. 1935
Startprijs 250 EUR

Vooroorlogse eikenhouten slaapkamer, omstreeks 1935, bestaande uit 3 deurs spiegelkast, twee nachtkastjes, spiegelcommode, en twee bedden, kast: 210x205x60cm. bedden: 140x107x210cm commode 180x110x60c...

Grunderzeit vertico 1880
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Vertico, Gründerzeit, omstreeks 1880 met lichte fineerschade 140x96x48cm Cond:R/G

6 Biedermeier stoelen
Startprijs 250 EUR

Zes antieke Biedermeier kersenhouten keukenstoelen, met biezen zittingen, in goede staat 86x37x45cm Cond:G

Wortelnoten naaitafel
Startprijs 280 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.

Antieke Engelse glasvitrine
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten glasvitrine op hoge Queen Anne poten, met dubbele sloten en sleutels, professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, met verlichting, 198x77x80cm.

Eiken 2-deurs kast
Startprijs 300 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten uitneembare pastoorskast in goede staat met schappen en bolpoten(slot later) 198x58x190 Cond:G

Kersenhouten bank met zwart leder
Startprijs 300 EUR

Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm

Engels bureau, 20e eeuw
Startprijs 300 EUR

Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G

2 Art Deco nachtkastjes
Startprijs 300 EUR

Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G

Hollands Biedermeier kabinet
Startprijs 300 EUR

Mooi Hollands mahoniehouten kabinet omstreeks 1840-1850, Biedermeier met origineel beslag en in goede staat 237x180x51cm.

Mahonie damesbureau
Startprijs 350 EUR

Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau, met spiegelopstand, omstreeks 1870. Kwaliteitsmeubel, binnenin uitgevoerd met kersenhout, met geheim mechanisme om lade te openen, in goede originele s...

Empire kastje
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Empire penantkast van mahoniefineer op eiken. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Mahonie penantkast
Startprijs 350 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm

Mahonie commode
Startprijs 380 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G

Damesbureau met intarsia
Startprijs 400 EUR

Rozenhouten damesbureau met bandintarsia en bronzen beslag, 20e eeuw rolbureau met florale intarsia, ook in binnenwerk (Louis Quinze stijl) in goede staat 102x47x74cm. Cond:G

1-Deurs glaskastje 1870
Startprijs 400 EUR

Duitse notenhouten 1-deurs Gründerzeit vitrine zuilenkast, omstreeks 1870 met geslepen glas en schappen 125x88x48cm in zeer goede staat

Pronkvertico met glasopbouw, A. de Waal Dordrecht
Startprijs 400 EUR

Antieke notenhouten pronkvertico omstreeks 1900 met opstand en spiegelkroon, 4 deurs met facetgeslepen glas, in zeer goede gerestaureerde staat, gesigneerd A. de Waal Dordrecht 210x90x41cm

Hollands mahonie bureau
Startprijs 400 EUR

Hollands 18e eeuws Barok Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag, mahoniehout fineer met bandintarsia, fineerschades 108x103x55cm Cond:R

Notenhouten buffetkast
Startprijs 450 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...

Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met grote gebogen opengewerkte snekken, binnenwerk met 5 lades en 1 deurtje (krimpnaden en fineerschade) 154x100x52cm Cond:...

Mahonie klapbuffet
Startprijs 450 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 500 EUR

Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G

Mahoniecommode met opklapbaar blad
Startprijs 500 EUR

Mahoniehouten Louis Seize Buffet omstreeks 1800 met drie lades, klapbuffet, 2 jaloeziedeuren met origineel beslag. 2 krimpnaden in zijkant, verder in goede staat. 79x100x52cm

Eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

Achttiende eeuwse eikenhouten kast met platte gerilde zuilen en rillen in deuren. Met medaillons met intarsia stermotief, origineel slot met sleutel, mooie patina 202x188x88cm Cond:G

Duitse mahonie secretaire
Startprijs 600 EUR

Mooie Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven. Totaal ingelegd met diverse houtsoorten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x9...

Eiken luierkabinet
Startprijs 600 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...

Grunder kast
Startprijs 650 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R

Empire piedestal
Startprijs 700 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten piedestal met wit marmeren blad en veel bronzen beslag, omstreeks 1870, 2e periode Kariatiden, 78xø51cm. Cond:G

Hoekkastje, beschilderd Amerland
Startprijs 700 EUR

Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G

Eikenhouten kabinet
Startprijs 750 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.

Mahonie Empire secretaire 1820
Startprijs 750 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1820 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades. Oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G

Barok kabinet ca. 1780
Startprijs 800 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1780, met vuurverguld bronzen beslag(oudere restauratie) 230x60x180cm Cond:R/G

Beren kapstok
Startprijs 800 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 20e eeuw 195cm Cond:G

Duitse mahonie chiffoniere
Startprijs 900 EUR

Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...

Hollandse wortelnoten commode
Startprijs 950 EUR

Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.

Duitse barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...

Empire commode met marmeren blad
Startprijs 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...

Louis Seize vitrine opzetkast
Startprijs 1.150 EUR

Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...

Mahonie 4-laden commode
Startprijs 1.200 EUR

Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.

Eiken baroksecretaire 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok Louis Quinze secretaire met opstand, omstreeks 1770, prachtig uitgevoerd met vele lades, ook achter de schrijfklep verguld bronzen beslag. Dit meubel verkeert in...

Rozenhouten chiffoniere met schrijflade
Startprijs 1.250 EUR

Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...

Kast, Hamburgerschap ca. 1760
Startprijs 1.250 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd. Recentelijk profess...

Figuurlijke barok console
Startprijs 1.250 EUR

Grote Zuid-Duitse Barokfiguren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G

Ingelegde vitrinekast
Startprijs 1.300 EUR

Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G

Mahonie Empire secretaire
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...

Notenhouten buffetkast
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...

Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.500 EUR

Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire Biedermeier met lade en volle zuilen. In zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G

Eiken Renaissance kast
Startprijs 1.500 EUR

Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.

Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm

Zwarte etagere tafel
Resultaat: 20 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870. In goede staat 113cm.

Empire stijl spiegel
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G

Rond bijzettafel
Resultaat: 25 EUR

Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø

Bloemtafel met tussenblad
Resultaat: 25 EUR

Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld. In goede staat 66x35x33cm

Antieke bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G

Bijzettafeltje, kersen
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws kleine kersenhouten bijzettafel met gebogen poten, in goede staat 51x33x46cm Cond:G

Hindeloopen tafel
Resultaat: 35 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde tafel met geschulpt blad, 20e eeuw. In goede staat 74x56x60cm.

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 40 EUR

Goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm Cond:G

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegel met kroon 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x45cm. Cond:G

2 Empire stoeltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke iepenhouten stoelen, houtgepind omstreeks 1800 met bekleedde zitting, in goede staat 93x47x50cm

Spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse spiegel met bewerkte goudkleurige lijst, in goede staat 90x64cm.

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Windsor stoel met armleuning, in goede staat 86x52x54cm

Notenhouten verstelbare pianokruk
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten piano Hocker, in hoogte verstelbaar in goede staat 48x34cm

Kapspiegel
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 67x60x25cm Cond:G

Hangkastje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten Hollands barokstijl hangkastje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 72x67x20cm. Cond:G

Pallisander spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Pallisander spiegel met bandintarsia omstreeks 1900 83x63cm In goede staat

Chinese hocker met marmeren blad
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese houtgestoken hocker met witgeaderd marmeren blad, 20e eeuw 73x41x41cm Cond:G

Lederen zetel, gemak/relax
Resultaat: 60 EUR

Blauwe lederen relaxstoel te verstellen in twee standen met veersysteem, modern en in zeer goede staat 112x82x67cm Cond:G

Getorste zuil
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten getorste piedestal 20e eeuw. In goede staat 97cm. Cond:G

Kleine glasvitrine
Resultaat: 65 EUR

Glazen vitrine 1-deurs met drie etages. In goede staat 169x37x42cm

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke theetafel met twee Japanse lakwerk tablets, aparte vormgeving, gemaakt van boomtakken, omstreeks 1900, tablet versleten,81x70x37cm. Cond:R/G

Louis Philip bureaustoel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe bureaustoel met goede blauwe velours stoffering in goede staat 88x75x62cm

Antieke mahoniehouten bureaustoel.
Resultaat: 70 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe bureaustoel op wielen, omstreeks 1870, bekleed met oker velours stoffering, in goede staat 85x67x59cm.

Design salontafel, Artifort KBO Liang
Resultaat: 70 EUR

Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G

Grote spiegel, gefac. glas
Resultaat: 70 EUR

Oude spiegel met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x88cm.

Model secretaire
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten model secretaire naar Duitse Barok, 18e eeuws stijlmeubel 20e eeuw 75x40x19cm. Cond:G

Mahonie kapspiegel
Resultaat: 70 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel. In goede staat, 73x57x33cm. Cond:G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse iepenhouten fineer halve maantafel(lichte fineerschade, restauratie blad) 71x18x41cm Cond:R/G

Mahonietafeltje met 2 lades
Resultaat: 75 EUR

Antieke mahoniehouten met wortelnoten barokstijl bijzettafel omstreeks 1900 met bronzen klauwpoten en twee lades, blad verbleekt 82x58x45cm

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 75 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 112x70x60cm Cond:G

Engelse salontafel
Resultaat: 75 EUR

Oude Engelse gateleg salontafel, stijlmeubel naar oud voorbeeld, houtgepend (mooie patina) in goede staat 122x50x90cm Cond;G

Mahonie bibliotheektrapje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap, 2e helft 20e eeuw in goede staat 123x55x47

Oude kapstok
Resultaat: 80 EUR

Oude messing met houten kapstok, met driespant voet, met kariatyden, Empire stijl 20e eeuw 177cm Cond:G

Eikenhouten hoekstoel
Resultaat: 80 EUR

Prachtige Duitse antieke eikenhouten Historisme bureaustoel omstreeks 1880 met koppen, in goede staat 81x68x60cm.

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespantpoot 73x55ø Cond;G

Opklapbaar bijzettafeltje
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel met hangoren en 3 spantpoot stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75x61ø Cond:G

Klein noten kastje 20-er jaren
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten fineer halkastje met klauwpoten omstreeks 1930 met bandintarsia in de deuren, bronzen beslag(2 lades, 2 deuren) in zeer goede staat 59x120x55cm

Eettafel (Ceylon)
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten Ceylon eettafel met ijzer beslagen 20e eeuw 81x74x119cm Cond;G

Chinese hocker
Resultaat: 80 EUR

Chinese houtgestoken hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw 48xø35cm. Cond:G

Hollands barokstijl bureau
Resultaat: 80 EUR

Hollands wortelnoten Louis Quinze Barokstijl secretaire omstreeks 1930 met bronzen beslag en klauwpoten(fineerschade) 107x83x55cm. Cond:R

Art Deco vitrine
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten Art Deco 1-deurs vitrine kast met glazen schappen omstreeks 1930. In goede staat 114x58x31cm

Zwart houten zuil, 19e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Geeboniseerde eikenhouten 19e eeuwse piedestal, omstreeks 1870. In goede staat 112cm Cond;G

Eiken kinderbureau 1910
Resultaat: 90 EUR

Engels antiek eikenhouten kinderbureau met 4 lades, en uittrekblad omstreeks 1910, in goede staat 75x95x48cm

Kakstoel
Resultaat: 90 EUR

Negentiend eeeuwse mahoniehouten kakstoel met handsteun en emaille houder, 57x52x39cm. Cond:G

Engelse houtgepende stoel
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 88x54x49cm Cond:G