Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Thaise boedha
Startprijs 65 EUR

Oude vergulde houten Thaise Boedha, ingelegd met spiegelglas, 20e eeuw in goede staat 63cm. Cond:G

Wortelnoten kist
Startprijs 70 EUR

Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm

Russische lakwerk doos
Startprijs 70 EUR

Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G

Disputatio Juridica Inauguralis, A'dam 1851
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuws atiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G

Opium weegschaal
Startprijs 70 EUR

Antieke opiumweegschaal, gemaakt van been hout en koper 40cm. Cond:G

2 Houten kandelaars met vergulde rand
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken kaarskandelaren met messing bovenrand, in goede staat 66cm

2 Zwarte koekblikken, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse zwart gelakte blikken koektrommels met gouddecor in goede staat 13-16cm.

2 Camee schelp lampjes
Startprijs 75 EUR

Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 18-22cm.

2 Camee schelp lampjes
Startprijs 75 EUR

Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 16-21cm.

Guillame Farel 1930, medaille in band
Startprijs 75 EUR

Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G

2 Jugendstil lijsten
Startprijs 80 EUR

Twee fijn gedecoreerde Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met pauwdecor, messing beslag en aquarellen uit de 18e eeuw, in goede staat 64x27cm.

Schildersezel + pronkbeker
Startprijs 80 EUR

Antieke Historisme messing pronbeker en schildersezel, omstreeks 1880, 43cm. Cond:G

2 Stel kandelaars
Startprijs 80 EUR

Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G

Groot mes en kruithoorn
Startprijs 80 EUR

Grote Oosterse dolk met lederen schede, houtgestoken kruithoorn en 2 munten Ned. Indie erin verwerkt 1945 (deksel mist) 37-77cm. Cond:R/G

2 Petroleumlampen
Startprijs 80 EUR

Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G

Ovale sierdoos
Startprijs 80 EUR

Oude ovale plated sierradendoos met figurendecor rondom en camee op deksel(pootje gerepareerd) 8x11x9cm. Cond;R/G

Tinnen Art Deco set
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse Arts and Crafts stijl tinnen koffieset omstreeks 1900, gemerkt Englisch penter, Letter R (lichtbedeukt) 9-20cm Cond:G

2 Beschilderde tafellampen
Startprijs 80 EUR

Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat

Benen inro met vissen
Startprijs 80 EUR

Oude Japanse benen gesneden Inro houder 2delig met karperdecor 20e eeuw 5,5x4,5x2,5 cm. In goede staat

Liggende boedha
Startprijs 80 EUR

Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G

Antieke merklap 1758
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse merklap in mahoniehouten lijst. 60x42 cm.In goede staat.

Antieke bijl
Startprijs 80 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met siertekens in Gotische stijl, 19e eeuws of ouder. 75x14x4 cm. In goede staat.

2 Grijze zuiltjes
Startprijs 85 EUR

Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G

2 Kaarskandelaren
Startprijs 90 EUR

Set van twee 19e eeuwse messing kaarskandelaren, gemerkt B.H.S geschutzt Duitsland rococo vormgeving, 18cm. Cond:G

Indonesische kris
Startprijs 90 EUR

Oude Indonesische houtgestoken kris met leeuw, 20e eeu in goede staat 53cm.

Wortelnoten kistje
Startprijs 90 EUR

Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G

Pallisander theekistje
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, In zeer goede staat , 18xø35cm .

Benen inro, Haas
Startprijs 90 EUR

Oude Japanse benen Inro houder 2delig met haas decor, 20e eeuw. In goede staat 5,5x4,3x2,7cm .

Passer en meetapparaat
Startprijs 90 EUR

Antieke messing passer Nonius eenheden, omstreeks 1900 in originele houten cassette, passerset Widuwa omstreeks 1930, in goede staat 17,5x27,5cm.

Eiken modelcommode
Startprijs 100 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.

Gothische bijbellegger
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G

Schaal met goudfazant
Startprijs 100 EUR

Oude asbak ca. 1930 met bronzen fazant in goede staat 9xø21cm.

Snijwerk met vogel
Startprijs 100 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G

Tinnen schaal, Aziatica
Startprijs 100 EUR

Perzisch tinnen gegraveerde schotel, geschulpte omranding, 1e helft 20e eeuw in goede staat, ø27cm.

Chinese claissone dame met rood collier
Startprijs 100 EUR

Oude Japanse Cloissone Geisha 2e helft 20e eeuw 22cm Cond:G

Kaarskandelaar
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse verzilverde bronzen kaarskandelaren in barockstijl met floraal decor, in goede staat 32cm.

2 Brandweer bijlen
Startprijs 100 EUR

Twee oude brandweer bijlen met lederen bescherming, 20e eeuw 39-41cm. Cond:G

3 Antieke lampenkappen
Startprijs 100 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G

Theekistje
Startprijs 100 EUR

Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R

2 Kistjes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke houten kistjes, omstreeks 1900, zwart geeboniseerd, en eikenhout 26-31cm. Cond:G

Gebonden boek met kopergravures
Startprijs 100 EUR

Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R

Aziatische pennenschaal/kompas
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese pennenbak kompas, omstreeks 1900 met leuke voorstelling, muizen trekken kompas voorwaarts, compositiemetaal en originele beschildering 2x29x10cm.

2 Delen Aziatica
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinese gelamelleerde teksthouders, omstreeks 1900, 1 met 2 muntstukken, touwtjes buitenkanten missen, 30cm. Cond:G

Koraal wortel stam
Startprijs 100 EUR

Oude koralen stam(bamboekoraal?), 20e eeuw. In goede staat 11cm.

2 Benen figuren, koning en koningin
Startprijs 100 EUR

Twee grote Japanse benen figuren 20e eeuw, hoogwaardigheidsbekleders. In goede staa. t 32x33cm

Bronzen Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Oosterse bronzen Chinese vaas met cloissone, floraal decor 20e eeuw, 25xø15cm. Cond:G

Wandplaquette met leeuw
Startprijs 100 EUR

Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G

Almanac, William Hanemann
Startprijs 100 EUR

Duitse antiquarische Almanac door William Hanemanns, prognostic dec. 1703, met vele gravures in medaillin vorm, originele band 15x5x6,5x1,8cm. Cond:R/G

3 Delen ivoor
Startprijs 100 EUR

Drie delen 19e eeuws ivoor, bestaande uit een opengewerkt stopflesje, een prikvormig voorwerp en houder en een houder met schroefdraad. 4-7 cm. Cond.: G

2 Lantaarns
Startprijs 100 EUR

Twee oude metalen buiten lantaarns, 20e eeuw, twee glasplaatjes kapot, 46x25x55cm.Cond:G

Grote woestijnroos
Startprijs 100 EUR

Een zeer grote natuurstenen woestijnroos in goede staat, 29x16x15cm

Grote bijl, bodemvondst
Startprijs 100 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.

Chinese cloissone dame met bloem
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse cloissone Geisha met glazen bloem 2e helft 20e eeuw in goede staat 25cm Cond;G

2 Kraagkandelaars
Startprijs 110 EUR

Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G

Benen inro bamboe stijl, kikker
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse benen Inro houder met bamboe- en kikkerdecor, 20e eeuw. In goede staat 6x4x3cm.

2 Kandelaren, Sphinxen
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G

4 Sets messen
Startprijs 120 EUR

Vier oude Oosterse dolken met lederen schede 20e eeuw 23-48cm.

Pot op bronzen voet
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse Chinese opalineglazen bloempot met bronzen armaturen, voorstelling, gaaien op bloesemtakken, staande op 4 drakenpoten, opaline pot is gelijmd 18,5x22ø Cond:R

2 Kandelaren van klokkenstel
Startprijs 125 EUR

Twee Franse antieke 6 lichts kaarskandelaren, rood marmer met messing en compositiemetaal, cond:G 70cm

2 Bronzen coupes
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø

Ivorene netsuke boedha
Startprijs 125 EUR

Negentiende eeuwse gesigneerde Chinese ivoren netsuke in Boeddha vorm, 3,7cm. Cond:G

Lampje, dame bij boom
Startprijs 125 EUR

Oude bronzen lampenvoet met Onyx basis, dame bij boom, omstreeks 1960 in goede staat 48cm

Gestoken walnoot
Startprijs 130 EUR

Antiek gestoken walnoot met figuren decors Oosters in goede staat 4,5x3,5cm

Bronzen Neogotisch kistje
Startprijs 140 EUR

Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm

Grote weegschaal
Startprijs 140 EUR

Zeer grote weegschaal van messing en mahoniehout N.V Julian H. Becker Delft, 94x100x45cm. Cond:G

2 Messing wandbekers
Startprijs 140 EUR

Twee grote 19e eeuwse renaissance stijl messing wandblakers voor 3 kaarsen, in goede staat 58x48x27cm. Cond:G

Grote olielamp met kap
Startprijs 140 EUR

Grote Historisme tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met faunkoppen, klauwpoten en geslepen cassiskleurige brandkap in goede staat (goudkleurig) 77x27cm.Cond;G

Houten gewerenrek
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuws gewerenrek voor 6 geweren met originele beschildering, in goede staat, 123x58x24cm. Cond:G

Beeld monnik met staf en lotusknop, been
Startprijs 150 EUR

Japanse benen gesneden monnik, gesigneerd.

2 Benen snuff bottles, aap uil
Startprijs 150 EUR

Twee oude Chinese of Japanse snuffbottles van been, 1 met rattenvoorstelling, een met apenvoorstelling 20e eeuw 7cm. in goede staat

Antiek ivoren pauwenschip
Startprijs 150 EUR

Antiek Oosters en keizerlijk pauwenschip met acht figuren, fijn gesneden, een roeispaan mist en een vaandel kapot verder in goede staat, 21cm Cond:G

Bronzen Chinese wierook brander
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese bronzen wierrook brander, 19e eeuws met olifanten en landschapsdecor, 25x20xø14cm. Cond:G

Schwarzwalder tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Antiek Duits Schwarzwalder tafelstuk omstreeks 1880 met jager en Gems op rotspartij(beschadigd) 39cm Cond:R/G

Scheermessen set
Startprijs 170 EUR

Antieke Engelse scheermessenset, Sheffield omstreeks 1900, met 7 scheermessen met imitatie ivoren heften. 4x18x10cm In goede staat.

Scheermessen set
Startprijs 170 EUR

Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G

Messing inktstel
Startprijs 175 EUR

Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G

Hanglamp met pegels
Startprijs 180 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

Chinees benen zwaard op standaard
Startprijs 180 EUR

Gesigneerde Chinese benen gesneden zwaard met hoogwaardigheidsbekleders en drakendecor, op zwart gelakte houten voet 20e eeuw 71x10x25cm Cond:G

Kistje met spel
Startprijs 180 EUR

Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.

Bronzen Gothische lamp met beeld
Startprijs 200 EUR

Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jesus figuur, in goede staat 25cm

Antieke geldkist
Startprijs 200 EUR

Antieke geldkist, Kriegskass 18e eeuws of ouder, eikenhout met smeedijzeren beslag, vergrendeling met twee sleutels(1 sleutel mist) zijkant klep voor documenten. 63x48x37cm. Cond:R/G

Grote kerkkandelaar
Startprijs 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G

Industriële fluit, Holland Signaal
Startprijs 200 EUR

Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm

Jachtgeweer, enkelloops
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G

Zuid-Duitse engel met viool
Startprijs 220 EUR

Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G

Houten inro met houten vis
Startprijs 220 EUR

Oude Japanse houten Inro houder in krabvorm en karper, 2 delig 20e eeuw, met glazen ogen. In goede staat 7x3x8cm.

Houten inro leeuw
Startprijs 220 EUR

Oude Japanse houtgesneden Inro houder 4 delig met tijger decor 20e eeuw 8x6x3,5cm.

Houten inro, netsuke
Startprijs 220 EUR

Oude Japanse houtgesneden Inro houder met rondom dierendecor(glazen ogen) haas, rat, buffel, tijger, paard, slang, varken, leeuw en haan, tweedelig met rat aan uiteinde koord. 20e eeuw 7x6,5cm. Cond...

Schaakspel
Startprijs 220 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.

Bronzen fotolijst met 2 putti
Startprijs 225 EUR

Negentiende eeuwse bronzen vergulde fotolijst met twee putti's en rocailles. In goede originele staat 31cm

Groot klapmes, Corsica
Startprijs 225 EUR

Zeer groot Corsicaans klapmes, 1e helft 20e eeuw. 53 cm. In goede staat. Cond.: G

Jugendstil tafelstuk, gesigneerd Christoffel
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse christoffel, genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G

Design lamp
Startprijs 250 EUR

Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G

Joodse kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.