Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Antieke prenten
Startprijs 25 EUR

Drie maal 19e eeuwse Franse prenten, 1 Prelude de Nina 2 La Deuce impression de L'harmonie 3 cerices douces cerises a la douce ceris 39-46cm Cond:R/G

Gouache, Hooier
Startprijs 40 EUR

C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G

J. Bobzycki, Warszawa
Startprijs 25 EUR

Jerzy Bobrzycki, Poolse school, stadsgezicht Warschau, ingekleurde ets op papier 14x10cm Cond:G

Naakt-studie
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, vrouwelijk naakt ,pastel op papier 35x27cm Cond:G

Litho, Kanesca
Startprijs 40 EUR

Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G

12 Etsen Rembrandt
Startprijs 40 EUR

Twaalf etsen Rembrandt in map naar oud voorbeeld, bei Wilhelm Burger Karlsruhe etsen op papier in goede staat 41x31cm

Schilderij, marmer
Startprijs 30 EUR

E. Muraaszky, marmeren berglandschap in lijst 33x21cm Cond:G

Dieter Sommer, stilleven
Startprijs 20 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Duits berglandschap
Startprijs 40 EUR

W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G

Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 40 EUR

Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G

Corinna Kirchner
Startprijs 35 EUR

Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G

Grunwaldt
Startprijs 40 EUR

Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G

Chinese houtsnede
Startprijs 30 EUR

Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij, Haanstra
Resultaat: 110 EUR

Haanstra 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Schilderij, riviergezicht met kerk
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G

Zeldzame grote lamp met beeld
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling vrouw met hoorn des overvloeds vol met geld, geld in haar hand, messing lampenkap met prismenglas, in goede staat 122xø54cm.

Zeldzame grote lamp met beeld
Startprijs 650 EUR

Zeldzame grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling twee dames met bloemen op gemarmerde sokkel, geslepen glazen kap met pegels, 105x35øcm. Cond:G

Zak-kroonluchter
Startprijs 650 EUR

Mooie 19e eeuwse zakkroonluchter, electrisch, messing met kristal in goede staat 110xø70cm.

Jugendstil tafelstuk, gesigneerd Christoffel
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse christoffel, genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G

Raak 185 designlamp
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G

2 Franse amforavazen
Resultaat: 175 EUR

Twee kleine antieke vergulde bronzen Ampfora vazen met musicerende engelen, en blauw porseleinen houders 15cm. Cond:G

Tafellamp met beeld
Resultaat: 360 EUR

Grote antieke tafellamp met beeld omstreeks 1880, compositiemetaal, geslepen glas, pegels, titel: Amour +Amitie aug. Moreau, in goede staat 78cm.

Frans reiskistje
Startprijs 750 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G