Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzische dubbelkruik
Startprijs 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

Petrus Regout waterreservoir
Startprijs 40 EUR

Zeldzame antieke witte Petrus Regout Maastricht, waterreservoir en wasbak omstreeks 1880 (chip wasbak) 20-40cm Cond:R/G

Herend porseleinen lamp
Resultaat: 70 EUR

Grote Herend porseleinen lamp, met vlinder en floraal decor, 57cm. Cond:G

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 50 EUR

Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm

Porseleinen figuur, geweer
Startprijs 110 EUR

Russisch porseleinen figuur, gesigneerd 20e eeuw voorstellende een matroos en machinepistool 21cm

Porseleinen hondje
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G

Wedgwood schaal met onderschotel
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G

Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suiker, dekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ...

Porseleinen vogel
Startprijs 130 EUR

Grote Goldscheider Wien keramieken Arend op rots nr 4810 87 14 MII gesigneerd Facke 27cm in goede staat

Twee borden grensovergang
Startprijs 20 EUR

Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R

Serie Engelse borden
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels keramiek servies Johnson Bro's, met floraal decor en geschulpte rand, 6 delen goed, 5 borden beschadigd, 23xø31cm. Cond:R

Vaas, Hoechst
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G

3 Delen Meissen
Startprijs 150 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G

Antieke Chinese celadon kan
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese schenkkan celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 21xø20cm.

2 Vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Italiaanse Capodimonte vazen, 20e eeuw Intaliaanse Neo Renaissance, handbeschilderd en gouddecor, 34x51cm. Cond:G

Vervallen uit veiling
Startprijs 650 EUR

Vervallen uit veiling

Zilveren portemonnee
Startprijs 60 EUR

Alpaca