Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomkan
Resultaat: 75 EUR

Fraaie zilveren roomkan, 835/000. Roomkan met sierlijk gelobde bewerking op florale pootjes voorzien van gekruld oor. 13x10x14 cm. ca.199 gr. enkele kleine deukjes Cond.: G

2 Zilveren vergulde lepels
Startprijs 45 EUR

Twee zilver vergulde paplepels, 830/000 met afbeeldingen. Op de stelen van de lepels staan een afbeelding van een bokkenrijder en een koning met dienaren. 15 cm. ca 67 gr.

Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR

Zilver vergulde kerstlepel, Deens. Kerstlepel versierd met blauw emaille voorzien van gouden sterren, "jul 1964". MT.: A.Michelsen. ca. 48 gr. Lengte 16 cm. Cond.: G

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 40 EUR

Antiek zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met fraai gegraveerde bewerking. MT.: Pieter Kuijlenburg, Schoonhoven. jl.: V: 1830. ø 54x21 mm. ca 27 gr. Het doosje is wat gedeukt.

6 Zilveren grapefruit lepels
Resultaat: 35 EUR

Zes zilveren grapefruit lepels in originele cassette, Engels 925/000. Zes grapefruitlepels met speciaal gevormde bak, voorzien van een puntvormige steel. Lengte 15 cm. MT.: Angora Silver Plate Co, She...

Twee zilveren bonbonschaaltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren bonbonschaaltjes, Engels, 925/000. Ovaal model met florale bewerkingen en medaillons. Voorzien van een geschulpte bewerkte rand. De schaaltjes zijn vervaardigd uit geperst zilver. 13x10...

Zilveren compote lepel
Startprijs 60 EUR

Sierlijke fraai bewerkte zilveren compotelepel, 835/000, Hollands, in doos. Royale compotelepel met prachtige versierde steel en gravering aan de buitenzijde van de bak. MT.: Jacob van Wijk jr. Amste...

Zilveren mosterdpothouder
Startprijs 30 EUR

Zilveren houder, 835/000 voor een mosterdpotje. Houder voorzien van een voorstelling van mannen aan tafel. Uitgewerkte houder op drie bewerkte pootje. Mt.: Niekerk Schoonhoven ø 4,5x5 cm. ca 38,5 gr. ...

Zilveren dekseldoosje
Startprijs 45 EUR

Zilveren dekseldoosje, 925/000. Vierkant model met houten binnenkant. Aan de buitenkant voorzien van een gravure: "Kabinet van de commissaris van de koningin Zuid-Holland 1957-1967". 8,5x9,5x2,5 cm. C...

Zilveren taartschep
Startprijs 40 EUR

Mooie zilveren taartschep, Jugendstil,, Hollands 835/000 Een taartschep met een gecontourneerde puntschep opengewerkt voorzien van gravurebewerking, een getorste steel met hartvorm, voorzien van parel...

Zilveren theezeef + lekbak
Resultaat: 35 EUR

Zilveren theezeef met lekbak, Hollands 835/000. Een theezeef met een opengewerkte Oud-Hollandse krulrand voorzien van 2 taferelen, 10x7 cm, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, met lekbakje voorzien van uitg...

Zilv. servetband + 5 borrellepels
Resultaat: 15 EUR

Lot zilver, 835/000, bestaande uit een servetband met dubbele filetrand en 5 borrellepels met waaiergevormde steel. o.a. MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten. Totaal ca 62 gr.

2 Delen glas (1x met zilver)
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud antiek glaswerk, stopfles met verzilverde rand en dop en een bolvaasje mat glas, met zilveren rand, Engels 925/000. 7-13,5cm Cond:G

Zilveren lepel met kasteel
Startprijs 50 EUR

Zilveren gedenklepel, Hollands 835/000. Lepel met een grote ronde bak met afbeelding van een kasteel, "het zegel ter stad Middelburg. Met een dubbel getorste steel bekroond met het wapen van Zeeland e...

Zilveren lepel met schip
Resultaat: 45 EUR

Zilveren gedenklepel, 835/000 Hollands. Een lepel met dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. De bak is bewerkt met een Hollands tafereel van een man en een vrouw met boten op de achtergrond...

Zilveren slacouvert
Resultaat: 75 EUR

Antiek zilveren slacouvert, Hollands, 835/000, in originele doos. Slacouvert met getorste en gecontourneerde steel met Biedermeier bewerking. Lengte 20 cm. MT: Koninklijke Utrechtse fabriek van zilve...

Plated bestek
Resultaat: 185 EUR

Uitgebreid verzilverd bestek, merk Keltum, model Perle, bestaande uit 6 dessertmessen en -vorken, 7 dessertlepel, 7 vismessen en 6 visvorken, 12 tafelmessen, -vorken en -lepels, 2 botermessen, 2 opdie...

Kavel divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een zilveren bedelarmband, zilveren hanger met zirconia, 2 zilveren ringen met steen, een zilveren muntrand, 3 zilveren kettingen met hangers en een amethistcollier.

Zilveren portemonnee
Startprijs 60 EUR

Alpaca