Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gestoken barometer
Startprijs 40 EUR

Antieke grote houtgestoken Schwarzwald barometer, omstreeks 1900 met Hollands opschrift, in goede staat 58x34cm.

2 Grote koperen kranen
Resultaat: 35 EUR

Twee grote antieke messing buitenkranen 18-23cm Cond:G

Onyx lamp
Resultaat: 20 EUR

Oude Onyx tafellamp omstreeks 1960 (chip voet) 61x33ø Cond:G

2 Olielampen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke tafelpetroleumlampen met gekleurde glazen, reservoirs omstreeks 1900 met bronzen voet, 1 met bewerkte compositie metalen voet en natuurstenen stam 54-60cm. Cond:G

Antieke kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G

2 Delen historisme ca. 1880
Startprijs 40 EUR

Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R

Gewichtenblok
Resultaat: 20 EUR

Antieke gewichtenklok met messing gewichten 50gr to 1kg 9x19x6cm Cond:G

Grote ronde barometer
Startprijs 60 EUR

Grote Hollandse ronde barometer omstreeks 1920, mahonie omlijsting 23øcm. Cond:G

Opaline lampenvoet
Startprijs 20 EUR

Antieke opaline glazen lampenvoet omstreeks 1900 met bloemenbeschildering 64cm Cond:G

Ketel op onderstel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil ketel op comfort, Daalderop Tiel omstreeks 1900(overgespoten goudkleur) 40cm. Cond:R/G

Petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp (omgebouwd naar elektrisch) omstreeks 1900 Jugendstil, in goede staat 49x24øcm

8-Kantige emmer
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof, 8 kantig op klauwpoten(zonder binnenbak) in goede staat 50x30x30cm. Cond;G

6 Schilderijlijsten
Resultaat: 40 EUR

Zes oude schilderijlijsten, 20e eeuw Cond:R/G

Schwarzwalder tafelstuk
Startprijs 150 EUR

Antiek Duits Schwarzwalder tafelstuk omstreeks 1880 met jager en Gems op rotspartij(beschadigd) 39cm Cond:R/G

Staande petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat

Latijnse Academie oorkonde 1786
Startprijs 50 EUR

Achttiende eeuwse oorkonde door Gerardy Tresly gedrukt 1786 voor academische prestaties, in goede staat etsen op papier 39x31cm.

4 Duitse oorkondes
Resultaat: 390 EUR

Vier Duitse documenten behorende bij destijds uitgereikte medailles/oorkondes aan Ernst Schnittker. De twee grote documenten zijn voorzien van een watermerk. Cond.: R-G (bevatten diverse vouwen). 21-3...

Historisme inktstel
Resultaat: 85 EUR

Tweedelig plated inktstel omstreeks 1880 Historisme Duitsland, eissen Fabrik Lauchhammer(binnenpotje van glas mist) verder in goede staat, 15x30x28cm.

Pallisander lepeldoosje met parelmoer
Resultaat: 35 EUR

Antiek palissander houten lepeldoos met parelmoerinleg, 19e eeuw. Sleutel beslag mist. In goede staat. 5x14x7 cm

Stel als olielampen
Resultaat: 270 EUR

Antieke tafelolielampen met vrouwenfiguren, compositiemetaal met glazen beschilderde reservoirs(lamp iets scheef) omstreeks 1890 61cm Cond:R/G

4 Diverse dienbladen
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke dienbladen, ca 1900, 2 mahoniehouten Engeland, 1 eikenhouten en een zwart gelakte met gouddecor. 53-60 cm. In goede staat.

Tablet, ovaal dienblad
Resultaat: 20 EUR

Antiek 19e eeuws dienblad met ster-intarsia, wortelnoten en diverse andere houtsoorten (spanningscheur midden) 71x58cm Cond:R

Antieke theestoof
Startprijs 35 EUR

19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.

Schaakspel
Startprijs 220 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.

3 Delen gereedschap
Resultaat: 60 EUR

Drie delen vooroorlogs gereedschap, verstelbare tangen, Stahl Geschmiedet, 25-28cm. Cond:G

4 Sets messen
Startprijs 120 EUR

Vier oude Oosterse dolken met lederen schede 20e eeuw 23-48cm.

Grote bijl, bodemvondst
Startprijs 100 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.

Antieke bijl
Startprijs 80 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met siertekens in Gotische stijl, 19e eeuws of ouder. 75x14x4 cm. In goede staat.

Straalkachel
Resultaat: 30 EUR

Amsterdamse school stijl koperen Art Deco Inventum straal kachel, 60x39x14cm CondG

Geweer met been
Resultaat: 95 EUR

Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G

Vergulde neogotische kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Vergulde 19e eeuwse bronzen kroonluchter, neogotisch omstreeks 1880, 6 lichts, in goede staat 40x50cm

Russisch lakwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G