Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Staartklok
Resultaat: 80 EUR

Grote notenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en datum aanduiding, slagwerk op 5 gongstaven, in goede staat met 3 gewichten.133cm Cond:G

Appelklokje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok met landschapsdecor, 19e eeuw(deurtjes missen) 35x23x12cm Cond:R

Pendule, Amsterdamse school
Resultaat: 65 EUR

Oude Amsterdamse schoolstijl pendule omstreeks 1930 met messing eiken, en pallisander. In goede staat 27x44x14cm Cond:G

Sallander klok
Startprijs 30 EUR

Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.

Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven. In zeer goede staat met mooie vergulding en 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G

Tafelklok met maanstand
Resultaat: 75 EUR

Mahoniehouten tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 26cm

Bureauklokje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G

2 Neuchattel stijlklokjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In goede staat (mechanisch) 32cm

4 Miniatuur staande klokjes
Resultaat: 80 EUR

Vier Duitse miniatuur staande klokken 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In Barokstijl en goede staat 22-33cm

Klokkenmannetje
Resultaat: 80 EUR

Duitse Schwarzwaldstijl metalen klokkenmannetje(klokken verkoper) met klok op de rug, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm Cond:G

Skeletklok
Resultaat: 80 EUR

Skeletpendule met glas en beukenhout, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm

4 Wekkers
Resultaat: 50 EUR

Vier vooroorlogse vernikkelde messing wekkers met secondenaanduiding, 2 x Junghans, 1 x Gustav becker, 1 x Peter, lichte oxydatie. Verder in goede staat 17-18cm

Eiken tafelklok
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat en cirkeldak. In goede staat 36x24x15cm

Empire pendule, staande man
Resultaat: 2.350 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Friese staartklok, Westminster
Resultaat: 75 EUR

Oude Hollandse eikenhouten Friese staartklok met Westminster uurwerk, kwartierslag op 8 gongstaven 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 130cm Cond:G

Notenhouten Grunder tafelklokje
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

Eiken tafelklokje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz, omstreeks 1910 in goede staat 31cm

Engelse tafelklok
Startprijs 2.000 EUR

Achttiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, halfuurslag, dubbele snack, enkele bel. Gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London. Klok is geheel origineel en in goede...

Engels 8-daags uurwerk
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuws 8 daags Engels uurwerk, Terner London, messing wijzerplaat met ornamentuur verguld met putti(grote wijzers missen) Functies niet getest Cond:R/G, 31x31cm.

Warmink staartklokje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Warmink staartklok, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75cm Cond:G

Junghans regulateur
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R

Franse comtoise
Resultaat: 110 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise wandklok, met harpslinger en ophangbok, Feuille met twee romantische figuren 41x28x15cm. Cond;G

Wandklokje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwaldklok met latoenkoperen Feuille met jachtvoorstelling origineel uurwerk met halfuurslag, in goede staat 34x29x13 cm

Engelse strakke tafelklok
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek omstreeks 1830 in Waldrow London. Halfuurslag op bel 41cm In goede originele staat.

Notenhouten regulateur 1980
Resultaat: 40 EUR

Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G

Notenhouten Grunder regulateur
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit 86cm Cond:R

Warmink tafelklokje
Resultaat: 65 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklokje met maanstand 2e helft 20e eeuw 26cm. Cond:G

Art Deco klokkenstel
Startprijs 80 EUR

Majolica keramieken klokkenstel omstreeks 1930, gemerkt S.A la Majolique Wasmuels, in goede staat 22,5x39x10cm.

Barometer met klok
Startprijs 60 EUR

Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.