Fraaie zilveren dienschaal, 925/000. Ovale schaal met gelobte bewerking en hamerslag, op een gelobte voet. 30x21x11 cm. ca. 543 gr. Cond.:G
Stel 835/000 zilveren Biedermeier flessenbakken ca 15cm met fraaie gedreven en gegraveerde randen en houten bodems MT.: J. Lang en C Koops Rotterdam jl.: A 1860 Cond:G
Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. Cond.:G
Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. ca ...
Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...
Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.
Twee antieke zilveren naaldenkokers, 835/000, beiden geribbeld en met een hartvormig wapenschild met schuifdop. MT.: P.Cool, Sneek ca 1840. 5-9cm ca. 22 gr. Als nieuw.
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...
Bijzonder fraaie koektrommel, zilver, 835/000. Een rijkelijk gedreven rechthoekige trommel met scharnierend deksel voorzien van een voorstelling met diverse mensen en kinderen met floraal bewerkte ran...
Zilveren klokje, 925/000. Klein staand klokje met rijkelijk bewerkte zilveren buitenkant en een glad ornament aan de achterzijde. Oop pootjes, één ontbreekt. MT.: Henry Clifford Davis, Birmingham jl....
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten piedestal tafel met houtgesneden moor(polychromie) driespant poot en geschulpt blad, kleine beschadigingen, 93cm. Cond:G
Collier van bloedkoralen takjes met gouden sluiting met bloedkoraal. Lengte 60 cm, ca. 33 gr.
Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G
Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G
Sierlijke gouden hanger, 750/000 met zuidzeeparel. Ovale hanger bezet met 3 diamanten 0.025 crt. en in het midden een prachtige Zuidzee parel ø 13/14 mm. Grootte 25 mm. Nieuw. Met certificaat.
Zeldzame 19e eeuwse gesigneerde Franse reisnecessaire door de Firma Piere Lambert Tahan: supplier of the empereur (1813-1892). Necessaire gemaakt van leer met messing, uitschuifbaar en voorzien van 2...
Bijzonder collier van bloedkoralen, verlopend met 5 kralen omwikkeld met metaal. Grootte 8x6-11x11 mm. Lengte 59 cm. ca 127 gr.