Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Jugendstil, vaas met bloemen olieverf op paneel 33x24 Cond:G

Madonnna op perkament ca. 1800
Resultaat: 75 EUR

Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G

J. v. Dijk, stilleven
Resultaat: 50 EUR

J. van Dijk 1917, glazen vaas met bloemen, olieverf op paneel 25x40cm Cond:G

Landschap, Oberbayern
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, Schliersee Oberbayern, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij, boslandschap
Resultaat: 40 EUR

G. Ermens Utrecht, bosgezicht in herfsttooi 50x40cm Cond:G

2 Duitse schilderijen
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm

Schilderij Moeller - Schlunz
Startprijs 30 EUR

Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G

Schilderij, Olivia Sutton 1848
Startprijs 25 EUR

Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G

Elly Dijkshoorn
Resultaat: 15 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

Ernst Oppler
Resultaat: 65 EUR

Ernst Oppler 1867-1929 Duitsland Sheherazade ets op papier 18,5x24,5cm Cond:G

Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 40 EUR

Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G

Engelse houten lantaarn
Startprijs 850 EUR

Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G

Miniatuur kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G

Industriële fluit, Holland Signaal
Startprijs 200 EUR

Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm

Jugenstil stijl schenkkan
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil stijl schenkkan met messing monturen en keramiek, met zweepslag, florale beschildering 2e helft 20e eeuw, 30cm. Cond:G

Chinese cloissone dame met bloem
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse cloissone Geisha met glazen bloem 2e helft 20e eeuw in goede staat 25cm Cond;G

Groot geweer, voorlader
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse voorlader, 18e-19e eeuw, gemerkt Tower 1853. 136 cm. In goede staat.