Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Open mandje, Weens porselein
Resultaat: 15 EUR

Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.

Imari bord
Resultaat: 15 EUR

Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G

Chinese dekselpot, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot, met donkerblauw landschapsdecor met bloemen 19,5x17,5ø cm in goede originele staat.

Groot Imari bord
Resultaat: 35 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord ca. 1900 met decor van goud, paradijsvogels en landschappen ø37cm. Cond.: G

Vier Imari borden
Resultaat: 35 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G

Imari theeservies
Startprijs 60 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

Groot Imari bord
Resultaat: 70 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imariporseleinen sierbord met floraal decor, in goede staat 47øcm

3 Wanli borden
Resultaat: 100 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinese Wanli porseleinen borden met floraal decor, 1 maal lichte randschade, 1 maal randschade, 1 maal glazuurschade 21-21,5 ø cm Cond:R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Twee 17e-18eeeuwse Chinees porseleinen bord met bloemenvaas en coulissendecor (Kang Xy, oude haarlijn)21,5x23ø Cond:G

5 Familie Roze borden
Resultaat: 220 EUR

Vijf 18e eeuwse Familie roze borden met floraal en bloemvaas decor, twee borden gescheurd, twee goed, minimale chip 23ø cm Cond:R/G

Servies 19e eeuws
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R

Frans porseleinen servies ca. 1880
Resultaat: 120 EUR

Frans porseleinen 8 delig servies, 19e eeuws, met figuren goud en floraal decor, gesigneerd F.Boucher, theekan, 2 kop en schotels, melkkan, suikerpot, 3 schalen(tete a tete met twee grote opdienschote...

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinese knobbelvazen Kang Xy gemerkt, 19e eeuw met kraanvogeldecor en floraal decor 21,5x12øcm Cond:G

4x Japans porselein
Startprijs 30 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R

Kang Xi dekselpot
Resultaat: 140 EUR

Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R

2 Gemberpotten met zilveren monturen
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...

2 Gemberpotten met zilveren monturen
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en zilveren gegraveerde afsluiting, 835/000 dop voorzien van gegraveerde versieringen Mt. Fa W Burgers en zonen Haarlem 1952-1975, 1...

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M

4x Duits porselein
Startprijs 20 EUR

Vier maal antiek Duits porslelein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm

4 Delen porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, drie geschulpte schalen, en een groot Japans bord, gesigneerd 15-31cm Cond:G

4 Imari porseleinen borden
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Imari porseleinen borden, 3x Japan, en 1 maal China, 2 beschadigd, 18e eeuw met florale decors 22cm Cond:R

4 Delen Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek Japans porselein 19e-20e eeuw 3x Imari, 1x Familie Rose 17-22cm Cond;R/G

Imari dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat

10 Delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...