afgesloten

27. Januariveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.01.2016 – 09.01.2016

1627 Resultaten
Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo
3500

8.000 EUR

Twee Kang Xy vazen
6003
Twee Kang Xy vazen

4.400 EUR

Empire pendule, 2 figuren
3502
Empire pendule, 2 figuren

2.750 EUR

6 Kop & 5 Schotels, bever-motief
6005

2.400 EUR

Bronzen boeddha beeld
5044
Bronzen boeddha beeld

2.250 EUR

Flacon
2072
Flacon

2.200 EUR

Grote blauw/witte Chinese vaas ca. 1900
6340

2.000 EUR

BVLGARI witgouden choker
6
BVLGARI witgouden choker

1.800 EUR

2 Beelden, Moren
2006
2 Beelden, Moren

1.750 EUR

Jade briefopener, zilver verguld
515

1.700 EUR

Hollandse eiken renaissance kast
4001

1.700 EUR

Capucine klok
3596
Capucine klok

1.600 EUR

Gründerzeit staande klok
3679
Gründerzeit staande klok

1.562,5 EUR

Chinese drakenvaas, Fam Verte
6318
Chinese drakenvaas, Fam Verte

1.500 EUR

Bijzondere massief gouden odeurfles
77

1.400 EUR

Schilderij, 16e-17e eeuw
1020
Schilderij, 16e-17e eeuw

1.400 EUR

Empire chiffoniere
4036
Empire chiffoniere

1.350 EUR

Piece de Milieu
1
Piece de Milieu

1.300 EUR

Apothekers reiskistje
2029
Apothekers reiskistje

1.200 EUR

Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw
3

1.000 EUR

Joodse schommel kandelaar
17
Joodse schommel kandelaar

1.000 EUR

Zeldzame grote Koekkoeksklok
3504
Zeldzame grote Koekkoeksklok

1.000 EUR

Lenzkirch Art Deco klok
3507
Lenzkirch Art Deco klok

1.000 EUR

Twee zeldzame Chinese knobbelvazen
6014

1.000 EUR