Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo 3500
Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Twee Kang Xy vazen 6003
Twee Kang Xy vazen

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
Empire pendule, 2 figuren 3502
Empire pendule, 2 figuren

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
6 Kop & 5 Schotels, bever-motief 6005
6 Kop & 5 Schotels, bever-motief

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha beeld 5044
Bronzen boeddha beeld

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Flacon 2072
Flacon

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Grote blauw/witte Chinese vaas ca. 1900 6340
Grote blauw/witte Chinese vaas ca. 1900

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
BVLGARI witgouden choker 6
BVLGARI witgouden choker

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2 Beelden, Moren 2006
2 Beelden, Moren

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Jade briefopener, zilver verguld 515
Jade briefopener, zilver verguld

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Hollandse eiken renaissance kast 4001
Hollandse eiken renaissance kast

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Capucine klok 3596
Capucine klok

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Gründerzeit staande klok 3679
Gründerzeit staande klok

Resultaat:

1.562,5 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, Fam Verte 6318
Chinese drakenvaas, Fam Verte

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Bijzondere massief gouden odeurfles 77
Bijzondere massief gouden odeurfles

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Schilderij, 16e-17e eeuw 1020
Schilderij, 16e-17e eeuw

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Empire chiffoniere 4036
Empire chiffoniere

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Piece de Milieu 1
Piece de Milieu

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Apothekers reiskistje 2029
Apothekers reiskistje

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw 3
Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Joodse schommel kandelaar 17
Joodse schommel kandelaar

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zeldzame grote Koekkoeksklok 3504
Zeldzame grote Koekkoeksklok

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Lenzkirch Art Deco klok 3507
Lenzkirch Art Deco klok

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Chinese knobbelvazen 6014
Twee zeldzame Chinese knobbelvazen

Resultaat:

1.000 EUR