Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse sieraden 927
Lot diverse sieraden
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Franse gravure, 18e eeuw 1501
Franse gravure, 18e eeuw

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw 1502
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Schilderij, J. van Oosten 1546
Schilderij, J. van Oosten

Resultaat:

10 EUR

2 Kannen en kookpot 2257
2 Kannen en kookpot
Startprijs 10 EUR
Aardewerken kom 6184
Aardewerken kom
Startprijs 10 EUR
Verkocht
3 Delen aardewerk 6335
3 Delen aardewerk

Resultaat:

10 EUR

4 Delen porselein 6349
4 Delen porselein
Startprijs 10 EUR
Set sieraden met glas 137
Set sieraden met glas
Startprijs 15 EUR
Set sieraden, met glas 187
Set sieraden, met glas
Startprijs 15 EUR
Zilveren oorknoppen met zirconia 208
Zilveren oorknoppen met zirconia
Startprijs 15 EUR
Set sieraden met glas 237
Set sieraden met glas
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Citizen herenhorloge 355
Citizen herenhorloge

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren koker 385
Zilveren koker

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
12 zilveren kinderringen 405
12 zilveren kinderringen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren oorstekers met parelmoer 730
Zilveren oorstekers met parelmoer

Resultaat:

15 EUR

Armband van amethist 903
Armband van amethist
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Klederdracht sieraden 926
Klederdracht sieraden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Filigrain tablet 945
Filigrain tablet

Resultaat:

15 EUR

Zilveren vork en cakeprikker 946
Zilveren vork en cakeprikker
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Carvajal '66 1505
Carvajal '66

Resultaat:

15 EUR

Schilderij, K. Reyne ca. 1930 1538
Schilderij, K. Reyne ca. 1930
Startprijs 15 EUR
Houtskool, Bareld de Jong 1543
Houtskool, Bareld de Jong
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Barometer 2054
Barometer

Resultaat:

20 EUR