Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, handen
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G

Buste op houten sokkel, Mesdag
Resultaat: 185 EUR

Gipsen vrouwenbuste op tropischhouten sokkel gesigneerd H.J Mesdag 42cm Cond:G

2 Plaquettes, Mesdag
Resultaat: 130 EUR

Twee oude gipsen plaquettes met portretten H.J Mesdag in goede staat 36x26,5

Bronzen beeldje, golfer
Resultaat: 50 EUR

Bronzen golfspeler, 21e eeuw, op zwart marmeren voet, in goede staat 22cm

Houtgesneden buste
Startprijs 40 EUR

Zeer zware grote oude houtgesneden buste, Afrikaans of Indonesisch, ongesigneerd in goede originele staat. 58cm

Figuur, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R

Gietijzeren beeld, vrouwenbuste
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw. In goede staat 42cm.

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G

4 Bronzen figuren
Resultaat: 30 EUR

Vier oude bronzen figuren 20e eeuw in goede staat 7-23cm.

Oosters houten beeld
Startprijs 30 EUR

Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G

Beeldje, staand geitje
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G

Beeld, liefdespaar
Startprijs 20 EUR

Modern zilverkleurig gegoten beeld van kunststof, voorstellend een liefdespaar 2e helft 20e eeuw 29x33x17cm. Cond.: G

Houten Mariabeeld
Resultaat: 20 EUR

Groot oud eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G

Compositie figuur
Resultaat: 15 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G

Bronzen handen
Resultaat: 20 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw, twee handen ineen, 17,5cm Cond:G

Bronzen beeld, "Rust"
Resultaat: 135 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een rustend gezicht op hand, gemonogrammeerd W.M.S v'h, in goede staat 45cm Cond:G