27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

W. Bosman, ijspret
Resultaat: 50 EUR

Wim Bosman Enschede, 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel Cond:G

Schilderij, F. de Wit
Resultaat: 35 EUR

F. de Wit omstreeks 1930, dorpsgezicht met figuren en bloemenmarkt, olieverf op linnen 30x4cm Cond:G

Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Startprijs 35 EUR

ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marrokaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 35 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

Ets Poppe de maris
Resultaat: 25 EUR

Indonesische school, 50-er jaren
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesische school omstreeks 1970 twee vechtende hanen olieverf op linnen 90x70cm Cond:G

Schilderij, G. Majewicz
Resultaat: 140 EUR

G. Majewicz 1897-1973 herenportret Franz Liszt op oudere leeftijd, olieverf op paneel 35x28 Cond:G

Landkaart, Croatië Slovenië
Resultaat: 80 EUR

Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G