Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 750 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

Schilderij, Jan Holtrop
Resultaat: 425 EUR

Jan Holtrop 1907-1995 on the river IJssel near Arnhem 35x35cm olieverf op linnen Cond:G

Abraham Hulk Junior
Startprijs 150 EUR

Abraham Hulk junior 1851-1922, sprokkelvrouw in het bos, olieverf op linnen 25,5x18cm Cond:G

Pendant van R. Jelgershuis
Resultaat: 500 EUR

Twee maal Johannes Rienksz Jelgerhuis 1770-1836, pendant man en vrouw in interieur, pastel op papier 36x25 Cond:G

Jan te Wierik
Startprijs 750 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G

Groot schilderij
Resultaat: 375 EUR

Marcel Pire 1913-1981 Belgische school, stilleven, afgeschoten reebok, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

Strandgezicht, van Noort
Resultaat: 875 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort, Holland met figuren, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G

Chris Soer, Brussel
Startprijs 540 EUR

Chris Soer Den Haag 1882-1961 Winters stadsgezicht olieverf op linnen 60x65cm Cond:G

Schilderij H.P Koekkoek
Startprijs 400 EUR

Hendrik Pieter Koekoek 1843-1890, rotsachtig landschap (verf laat los, behoeft bedoeking) olieverf op linnen 35x41cm Cond:R

Pendant, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws pendant J.Vos 1810, heren en dames portret, olieverf op paneel 19x24,5 en 19x25 Cond:R/G

Jan Engel, strand
Startprijs 350 EUR

Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Pendant, J. Menatti
Startprijs 700 EUR

Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G

Schilderij Schoemaker
Startprijs 350 EUR

Monogram Schoemaker, gesigneerd pseudoniem Seine Twents Coulissenlandschap, acryl op linnen 116x75cm Cond:G

Bernard Dufour
Startprijs 150 EUR

Bernard Dufour 1922 Parijs, Havengezicht Frankrijk, olieverf op linnen 45x37cm Cond:G

Bernard Dufour
Startprijs 150 EUR

Bernard Dufour 1922 Parijs, havengezicht Frankrijk olieverf op linnen 45x37cm Cond:G

Suze Robertson, badende vrouwen
Resultaat: 270 EUR

Suze Robertson 1856-1922 badende vrouwen, gemende techniek op papier 27x19cm Cond:G

Klaas Bernink + boek
Startprijs 300 EUR

Klaas Bernink '67 +boek 1913-1996 Enschede abstracte compositie lithografie op papier 50x40 Cond:G

Schilderij, H. Bellaard
Resultaat: 100 EUR

Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G

Hollandse school, jongen met koeien
Resultaat: 900 EUR

Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G

2x Ets, Jongkind
Resultaat: 150 EUR

Twee etsen Johan Barthold Jongkind 1819-1891 Sortie de la Maison, sunset in Port of Antwerpen 24x15 12x15cm in goede staat.

Schilderij, 2 mannen
Startprijs 125 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw priester en gevangene in gevangenis, olieverf op paneel 29x24cm Cond:G

Schilderij, Erik Jan Kremer
Startprijs 1.250 EUR

Eric jan Kremer, Formule 1 Michael Schumacher, olieverf op linnen 120x180cm Cond:G

Gouache, Hooier
Startprijs 80 EUR

C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G

Religieus schilderij
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, Barok, Jezus met engelen olieverf op linnen 36x28cm Cond:G