Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Etsen, Jos v/d Berg
Resultaat: 30 EUR

Vijf etsen Jos v.d Berg Den Helder-1905- Den Haag 1978 5x vrouwelijk naakt met titels en jaartallen 14x30cm etsen op papier Cond:G

Fritz Menzel
Resultaat: 30 EUR

Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.

Schilderij, landschap boerderij
Resultaat: 25 EUR

Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G

38 Pastels en tekeningen
Resultaat: 25 EUR

Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G

Pastel, stilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G

Schilderij, boten
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Resultaat: 25 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G

Hollandse ets, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 20 EUR

M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G

Diverse grafieken en tekeningen
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend

2 Etsen Enschede
Resultaat: 20 EUR

Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G

Sivert '78
Resultaat: 15 EUR

Sivert '78 Zweedse school , olieverf op paneel 27x17cm Cond:G