Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij J.Lodeizen
Resultaat: 200 EUR

Jan Lodeizen 1939, 1892-1980 vaas met bloemen in Art deco stijl, olieverf op linnen 45x33cm Cond:G

Barend Brouwer
Resultaat: 200 EUR

Barend Brouwer 1872-1936, Hollnds polderlandschap, olieverf op paneel 24x18 Cond:G

Schilderij, Wim Bos
Resultaat: 200 EUR

Wim Bos, 1906-1974 Rotterdamse haven, met vele schepen en figuren olieverf op linnen (1 gaatje) 100x60cm Cond:G

Martinez
Resultaat: 200 EUR

P.E. Martinez omstreeks 1900, jachthonden in bloemenweide, olieverf op linnen ( qraquelee vorming) 65x55cm Cond;R

Schilderij, schapen
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met liggende schapen en eend, olieverf op paneel 27x18cm Cond:G

Jan Schonk, houtsnede
Resultaat: 200 EUR

Jan Schonk, 1889-1976 kaketoe op tak, houtsnede op papier, 22x41cm Cond;G

Valenta Ludwig
Resultaat: 200 EUR

Ludwig Valenta ( 1882 - 1943 Duitse School), olieverf op paneel, priester in interieur met boeken 21x16cm. Cond.: G

Leo Gestel, gemengde techniek
Resultaat: 190 EUR

Leo Gestel, Woerden 1881-1941 Hilversum, landsneiders bij korenschoven, houtskool op papier 49x38cm Cond:G

Schilderij de Regt, winter
Resultaat: 190 EUR

P. de Regt, omstreeks 1900, gesigneerd, winters landschap met wandelaar 50x34cm Cond:R

Kist houtsnedes K.H. Grage (50x)
Resultaat: 190 EUR

Karl Heinz Grage ( 1939 Duitse School), 50 houtsnedes oude testament uit 1982 in originele kist met beschrijving 50x70cm.

Hugo L. Braune 1922
Resultaat: 180 EUR

Hugo L. Braune 1922 ( 1875 - 1939/45 Duitse School), gouache op papier, kasteelvijver met zwaan 60x45cm. Cond.: G

Schilderij Stutterheim, landschap met koeien
Resultaat: 180 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943 Warnsborn bij Arnhem, koeien in een weiland , olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij, F. Baayens
Resultaat: 180 EUR

Frans Baayens, Enschede 1845-1970 Buursebeek bij Haaksbergen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, gesign. W. Maris
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd W.Maris(niet toegeschreven) Hollands landschap met windmolen en koeien, olieverf op paneel 9x12cm Cond:G

Sepia, Barok
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, barokke sepia met zwaan, engelen etc. ø30,5cm. Cond.: G

Gesigneerd D.S.H., koeien in landschap
Resultaat: 175 EUR

Monogram D.S.H omstreeks 1880, boerderij met koeien en knotwilgen, olieverf op linnen 54x35cm Cond:G

Schilderij, Russisch gesigneerd
Resultaat: 170 EUR

Russische school 1964, kyrrillisch gesigneerd, schilder in park, verso Anatoli Ivanovich Kovin, olieverf op paneel 38x50cm Cond;G

Schilderij, Wolfgang Jacke
Resultaat: 170 EUR

Wolfgang Jacke omstreeks 1930 Duitse school, Am Müggelsee, olieverf op paneel. 47x61cm Cond:G

W.van Dok 4-luik
Resultaat: 160 EUR

W. van Dok 1892, zuiderzee-vissersleven voor de tot stand koming van de afsluitdijk(Naieve kunst) olieverf op paneel 84x84cm Cond:G

Schilderij du Chatell
Resultaat: 160 EUR

Naar du Chatell omstreeks 1900, besneeuwd riviergezicht met wandelaar, olieverf op linnen 41x61cm Cond:G

Vandrak
Resultaat: 160 EUR

Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G

Schilderij, winter
Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd L.J Klein(niet toegeschreven) 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret oliever op paneel, 29x40cm Cond:G

Schilderij Heine, poezen
Resultaat: 150 EUR

Heine 20e eeuw, stilleven met spelende jonge poesjes, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G

Schilderij, van Abcoude
Resultaat: 150 EUR

Van Abcoude 20e eeuw vissersvolk aan het strand , olieverf op linnen 50x70cm Cond:G