Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Adri Pieck
Resultaat: 400 EUR

Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G

Schilderij, Witjens
Resultaat: 400 EUR

Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Ton Schulten, groot
Resultaat: 400 EUR

Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met schapen
Resultaat: 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met schapen, moeder en kind, olieverf op paneel 19x24 Cond:G

Schilderij, van Trirum
Resultaat: 350 EUR

Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Strandgezicht van Noort
Resultaat: 340 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort, met figuren op strand, olieverf op linnen 45x30cm Cond:G

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes
Resultaat: 320 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Lithografie, Ton Schulten
Resultaat: 300 EUR

Ton Schulten nr 17/200. 1938 Ootmarsum, winter 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G

Franz Skarbina
Resultaat: 300 EUR

Franz Skarbina 1885 ( 1849 - 1910), potlood op papier, studietekeningen 27x19cm.

Schilderij, Hans Bulder
Resultaat: 300 EUR

Hans Bulder (vroeg werk) 1953 (bekende wild in de natuur schilder) reebok in bos, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, bollenveld
Resultaat: 300 EUR

A.L Koster 1859-1937 toegeschreven aan Hollands landschap met knotwilgen en bloembollenveld, olieverf op linnen 24,5x18,5cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Resultaat: 300 EUR

Originele Johannes Wouterus van Trirum Rotterdam 1929-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Ton Schulten, zeefdruk op papier
Resultaat: 300 EUR

Ton Schulten nr. 4/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, "Herfst 1995", handgesigneerd 50x40cm. Cond.: G

Jeno Ring
Resultaat: 275 EUR

Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G

Heyboer, vrouwen
Resultaat: 260 EUR

Anton Heyboer 1924-2005, fantasievoostelling met tekst, handgesigneerd, gemengde techniek op papier 43x37cm Cond:G

Schilderij, J. Huth '73
Resultaat: 250 EUR

Julius Huth 1873, 1838-1892, Duitse school schepen op ruwe zee (oudere restauratie) 77x46cm Cond:M

Schilderij, Natalis
Resultaat: 250 EUR

A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G

Dick Bruna litho
Resultaat: 240 EUR

Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G

Schilderij Zeegezicht
Resultaat: 240 EUR

K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G

2 Portretten, 18e eeuw
Resultaat: 230 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse portretten in originele lijst, portret van Tetje W. Tuconis geboren Borger, portret van Wijbren Sipkes Taconis (Joure 1791-1842) verso stamboom, craquele en beschadigingen. 45x55...

Maya Wildevuur, 2 geisha's
Resultaat: 230 EUR

Maya Wildevuur 1944 Deventer Geishas, acryl en gemengde techniek op papier 110x80cm Cond:G

Schilderij, Stutterheim
Resultaat: 225 EUR

Louis Stutterheim ( Rotterdam 1873 - 1943), olieverf op paneel, kruik met wilde bloemen 70x60cm. Cond.: G

Schilderij, M. v.d. Berg
Resultaat: 210 EUR

M.v.d. Berg 2e helft 20e eeuw, prachtig geschilderd met vele figuren in 19e eeuwse stijl, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Lithografie, Ton Schulten
Resultaat: 200 EUR

Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G