26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Koppel pistolen 2129
Koppel pistolen

1.600 EUR

Spiegel + Perzische map 2070
Spiegel + Perzische map

1.100 EUR

Bronzen ceremonie staf-standaard (groot) 2001
Bronzen ceremonie staf-standaard (groot)

1.000 EUR

Harnas 2019
Harnas

700 EUR

Voorlader, 19e eeuw 2131
Voorlader, 19e eeuw

700 EUR

Grote messing samovaar 2003
Grote messing samovaar

600 EUR

Historisme console + dekselpot 2009
Historisme console + dekselpot

600 EUR

Lamp, Amsterdamse School 2010
Lamp, Amsterdamse School

550 EUR

Gesigneerd jachtgeweer 2277
Gesigneerd jachtgeweer

525 EUR

Bronzen gespan 2197
Bronzen gespan

500 EUR

Staande lamp met plantenbak 2007
Staande lamp met plantenbak

450 EUR

2 Antieke kerk-kandelaars 2041
2 Antieke kerk-kandelaars

450 EUR

Oosterse zonnewijzer + kompas 2362
Oosterse zonnewijzer + kompas

440 EUR

Viool 2207
Viool

425 EUR

Donderbus, 18e-19e eeuw 2128
Donderbus, 18e-19e eeuw

390 EUR

Bijbel op standaard, 17e eeuw 2092
Bijbel op standaard, 17e eeuw

380 EUR

Statenbijbel 2094
Statenbijbel

375 EUR

2x Grote kandelaar 2317
2x Grote kandelaar

325 EUR

Antieke bijbel 2096
Antieke bijbel

300 EUR

2 Perzische geweren 2276
2 Perzische geweren

300 EUR

Muntengewichtdoosje 2052
Muntengewichtdoosje

275 EUR

4 Snuifflesjes, roodlak 2074
4 Snuifflesjes, roodlak

275 EUR

Bronzen Art Nouveau lamp 2368
Bronzen Art Nouveau lamp

275 EUR

Antieke bronzen kandelaar 2165
Antieke bronzen kandelaar

250 EUR